|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dracena
18.12.2005 22:41:16   
M i s h k a
...pri "najbolj nezahtevnih rastlinah" ste napisali dracena! Zakaj pa moja umira user posted image Zalivam je res ne dosti, jo pa pršim, baje je to potrebno, stoji na stopnišču kjer ni ne dosti "prometa", ne prepiha in ni preveč toplo...aja stoji poleg okna skozi katero pa ne sije sonce (ob 7h zjutraj mogoče)...kaj naj naredim...kupila sva jo namreč v spomin na dan ko je test pokazal dve črtici
hvala in  dosti user posted image , ki bodo čuvali na vas v novem letu...
Mishka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dracena
18.12.2005 23:03:43   
Aleksandrin
Sicer ne vem za katero vrsto Dracene gre in kakšne probleme imaš z njo, skupno pa jim je to:
- temp: toplo, pozimi najmanj 12 plusa
- svetloba: delno senčno mesto
- zalivanje: prst se ne sme izsušiti
Če rabiš še kaj piši.

(odgovor članu M i s h k a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dracena
18.12.2005 23:09:21   
ZARA
Aleksandrin, jst jo imam na cca 21*C in še kr OK dela...a je to preveč?? Pa bolj malo jo zalivam..verjetno tud to ni v redu, ne??

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dracena
18.12.2005 23:11:08   
Anonimen
Je, Zara, vse to je zelo v redu. Čimmanj si jo moraš mar vzet, pa je najbolj srečna.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dracena
18.12.2005 23:24:23   
Aleksandrin
Dokler ti lepo uspeva, delaj naprej to kar si do sedaj. Dracen je več vrst, to kar sem zgoraj napisala velja na splošno za vse.
Tu pri nas največkrat vidim Draceno Marginato (listi so obrobljeni z drugimi barvami).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dracena
20.12.2005 17:22:15   
ZARA
Ja ta bo, aleskandrin...z obrobljenimi listi...bomo vidl kaj bo, če ne jo bom pa prestavla...nimam je še dolgo...Hvala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dracena
21.12.2005 20:23:49   
india
Zara, jaz imam tri take Dracene, eni izmed  njih sem pred leti po nesreči odlomila vrh, pa je pognal in je iz nujega zrasla mladika, ta tastara pa sedaj poganja mladiko iz korenine, pa  ful je  košata.
Imam jo na hodniku,kjer ni nevem koliko svetlobe, zalivam jo,ko se spomnim nanjo,poleti jo dam na balkon, uspeva pa mi sedaj že 13. leto.
Zadnjič mi je ena gospa,ki ima vrtnarijo rekla, da če se je že vse to dogajalo z njo, bo po vsej verjetnosti še zacvetela.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dracena
21.12.2005 20:36:10   
Primoza
Mogoče jo motita mraz in prepih. Na nekaterih izpostavljenih mestih je najbolje če že postaviti plastično rožo in se sprijazniti z brisanjem prahu.

(odgovor članu M i s h k a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?