|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 12:51:58   
Anonimen
Noseča sem 9 tednov. Odkar so v službi izvedeli, so mi nekako dali vedeti, da me služba ne bo čakalauser posted image user posted image (oglas je že v časopisu!!!). Zanima me, če je rizična nosečnost. oz. bolniška zaradi nje res samo 80%. Potem se ti seveda zniža tudi osnova za porodniško,... Ginekologinj mi je namreč že ponudila to možnost, sedaj pa z možem pregledujeva še finančno plat.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 13:27:18   
Anonimen
jaz na tvojem mestu nebi gledala na finance glej na svojo bebiko da bo vse ok.
pa čim lepšo nosečnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 13:53:42   
lin
Denar pomeni veliko ampak ne vsega.
Prvo je zdravje.Pazi na svojo pikico in raje počivaj, kot pa da bi delala in zaradi tega ogrozila življenje še nerojenega otročka.
Mislim da če ti je ginek.sam predlagal bolniško se ne hecaj.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 13:57:27   
lin
Aja pa še neki sem ti pozabla povedat.
Jaz sem bila v čisto enaki situaciji.
Bila sem zaposlena pogodbeno in ko so izvedeli da sem user posted image ,so mi takoj povedali da mi nebodo podaljšaliuser posted image .
Tudi jaz sem bila skoraj celo nosečnost na bolniški, in me ni brigalo tistih par šoldov več,bolj mi je bilo pomembno zdravje sebe in še nerojenega otroka.
Ne mislit da te obsojam ker si postavila tako vprašanje ,samo svetujem ti iz lastnih izkušenj.
Če pa bi te kar koli v zvezi s tem še zanimalo mi kr piši na privat, rade volje ti bom pomagala če bom le znala.
Srečno pa lepo in čim bolj mirno nosečnost

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 16:10:05   
lelaval
Jaz sem bila tudi skoraj celo nosečnost na bolniški. Saj se pozna 15.,  a sem si rekla, da tisti denar ni vreden ogrožanja lastnega otroka. Pa smo se prebili. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 16:59:53   
Ro-La
nad 30 dni- 90%

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rizična nosečnost - 80%?
3.1.2006 17:03:45   
bskrle
Mislim, da dobiš 90 % plače, ko sem na negi za otroka pa 80%.
Če imata dve plači, to ne bi smel biti problem.
Porodniška je ponavadi višja od bolniške, vsaj pri meni je bilo tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rizična nosečnost - 80%?
5.1.2006 20:08:54   
Vesna
saj ti ne more dat odpoved v času nosečnosti,tak je zakon.jaz sem na istem pa sem se tudi bala,pa so mi rekli da ni panike.bomo videli,ko mi poteče pogodba.v aprilu.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rizična nosečnost - 80%?
7.1.2006 4:48:06   
Anonimen
V casu bolniskega dopusta zaradi nosecnosti ne smes dobiti odpovedi, pa tudi v casu porodniskega dopusta ne, tako, da se za samo delovno razmerje ne sekiraj, dokler otrok ne bo star 1 leto.
Kasneje pa... eh, sploh se ne sekiraj za tako sluzbo, kjer cesa takega ne razumejo. Jaz bi sama dala odpoved, placo si pa lahko zmenjajo v kovance po en tolar in si vsakega posebej nekam vtaknejo...
Bodo ze videli, ko bodo sami imeli otroke...

(odgovor članu Vesna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rizična nosečnost - 80%?
25.1.2006 23:51:26   
stuhica
laj tud jest sem na bolniški, pa komisija mi je podaljšala ker mam pač rizično nosečnost pa lej ne bi se špogala pa riskirala za tistih nekaj jurjev več!  Res pa je da imam službo za nedoločen čas!

Problem je le v nas k vse skoz dnar pogledamo nezavedamo se pa da včasih manj lahko pomeni za nas več!
v tvojem primeru in mojem lahko rečem pa morda se mi še ktera pridruži da boš več imela svojega duševnega miru da boš skrbela za svojo pikico, ne boš v stresu v službi pa veš kaj mislim da te odpustit ne morejo k boš na bolniški pa če ti je G tko predlagala zakaj pa ne!?

Na koncu bo odločitev tako ali tako tvoja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rizična nosečnost - 80%?
30.1.2006 12:07:44   
pravljica
na bolniški dobiš 80% (ali je 90%, nisem sigurna)...porodniška pa je spet 100%, se ne računa od bolniške - sigurno!

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?