|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   balkonska korita
9.1.2006 21:03:14   
Anonimen
A že delate kaj načrte, kaj boste sadile v balkonska korita spomladi? Sploh delate načrte in kaj preizkušate ali sadite samo pelargonije in surfinije?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: balkonska korita
10.1.2006 7:25:07   
darjatimci
Opažam,da si že zelo zagnana in delaš načrte za okolico hiše,jaz imam od rož bršljinke mešane barve in to v lončenih koritih.Ampak to bo počakalo do aprila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: balkonska korita
10.1.2006 9:57:54   
sazi
Midva vsako leto v najinem betonskem koritu na balkonu (živiva v bloku) gojiva vse mogoče začimbe in letos spomladi ne bo nič drugače. Torej pridejo spet: bazilika, peteršilj, drobnjak, feferoni, rožmarin, majaron, pa še kaj)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: balkonska korita
10.1.2006 14:42:04   
india
Lani sem menjala vrsto balknoskega cvetja, do sedaj sem imela surfinije in vmes malo moljevke, lani sem dala begonije, viseče, vmes stoječe. Pa so se dosti boljše obnesle kot surfinije....letos bomverjetno pristala pri gorensjkih nageljnih.

Darjatimci,kje si nabavila te raznobarvne bršljinke? Jaz bi jih rada dala na severno stran hiše,kjer so sosedje naredili tako rd zid,ki ga moramo nekako prekriti.

Drugače pa kar preizkušam razno cvetje, odvisno pač kaj dobim v Smenarni ko grem kupit semena in čebulice.


(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: balkonska korita
10.1.2006 14:44:20   
Anonimen
nč še ne mislm. ker pa mam začetk maja rok, pa pol se mi cel poletje itak nau dal zalivat bom vrjetn letos pristala pr kakih čist navadnih bršlinkah k rabjo skor najmn nege. absolutno pa ne mislm pretiravat s temi rožami kukr sem prejšna leta k sem jih že rahlo malo sita :)

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: balkonska korita
10.1.2006 14:44:55   
MarijaPo
Tudi jaz zivim v bloku, pa me zanima, ce se splaca po recimo 20 letih zamenjat zemljo v koritu? Po 20 letih je najbrz ze precej izrabljena in rozice nic vec ne dobijo surovin iz nje, ali se motim?

ali je katera ze gojila tudi kaksne jagode, mlado cebulo,... na balkonu?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: balkonska korita
10.1.2006 14:49:38   
Anonimen
ufff 20 let ta je pa huda. absolutno zamenat! kašna korita a maš to? betonska al kako?
jagode so sploh super za v korita k rastejo povešavo, pa tamali paradižnik k je tut za pojest, pa paprike...

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: balkonska korita
10.1.2006 14:52:51   
MarijaPo
ja, blok je bil zgrajen leta 1984, torej je star glih 22 let in odkar so ga zgradili nismo zamenjali zemlje v koritu - to je tisto korito, ki je del balkona - visi navzven. Veliko blokov ima take balkone.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: balkonska korita
10.1.2006 21:16:52   
al1*
Jaz imam že dve leti zaporedoma v koritih na balkonu jagode. V eno korito dam dva grmička. Lani so zelo lepo obrodile, po malem smo jih jedli do oktobra. Letos jih ni bilo toliko. Tudi izgleda lepo: zeleni listi, beli cvetki, rdeče jagode.

Eno leto smo imeli v koritih čili paprike, tako da bi verjetno šlo tudi navadne. Vedno imam tudi eno ali dve koriti z začimbami: timijan, bazilika, drobnjak v enem in petršilj v drugem koritu.

< Sporočilo je popravil al1* -- 10.1.2006 21:17:08 >


_____________________________

lp


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: balkonska korita
11.1.2006 12:11:31   
Skorpija
Jaz bi tudi dala v korito jagode, ker so mi na vrtu samo v napoto, pa nikoli ne pridemo do njih - prej izginejo v rabutarskih ustih user posted image  Samo me pa zanima - a jih imam lahko v senci? Tam kjer imam jaz korito je stalno senca, samo zjutraj posije malo sonca... Ravno zato sem imela letos vodenke, ampak mi je boljvšeč imeti kakšno koristno rastlino...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: balkonska korita
11.1.2006 20:31:07   
fusia
Jaz že komaj čakam, da bo pomlad. Ne vem še, kaj bom letos dala v balkonska korita. Lani sem imela kar navadne bršljanke, ker sem hotela čim manj dela. No... kupila sem korita z vodno rezervo in se je potem izkazalo, da so bile rože preveč zalite user posted image . Zraven sem imela še lotus, ki pa ni uspeval. Mogoče tudi zaradi preveč vode.

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: balkonska korita
12.1.2006 7:59:03   
darjatimci
Meni jih da mami ker jih sama spravi gor iz vršičkov.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: balkonska korita
12.1.2006 8:02:36   
NINA1
ojla,
tudi jaz že komaj čakam na pomlad, da se bom spet posvetila vrtnarjenju user posted image .
Obožujem rožice(na balkonu in na vrtu) ter zelenjavo na vrtu.
lansko leto sem imela več vrst v koritih na balkonu, nekaj jih je bilo kupljenih v Bakerju-ali nekaj podobnega in nisem bila nič zadovoljna z njimiuser posted image .
letos pa bom imela najbrž samo bršlenke in pelargonije, všeč mi je da zgledajo "bogate" in cvetoče. aja, pa še nagelje bom mela.
Kaj pa kaj sadite zunaj na vrtu ali v posebnih gredicah?

lp

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: balkonska korita
19.2.2006 20:46:45   
matahari
Jaz imam na oknih vsako leto rdeče bršlinke in tako bo tudi letos...na terasi pa imam nekaj cipresk, med njimi zvončke, teloh in trobentice za pomlad..potem ap za poletje cvetoče trajnice, ki cvetijo od aprila pa tam do oktobra...na vrtu pa obvezno malo solatke, peteršilja, paradižnika, paprike, brokoli itd..vse kar je potrebno za prvo silo za v lonec..zelo uživam v gojenju rožic..me prav pomirjajo...user posted image

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?