|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   CD-ji za dojenčke - mnenje?
10.1.2006 13:27:43   
Bojana 78
Malo sem brskala po straneh RR in zasledila, da prodajajo glasbo za dojenčke. Je že katera kupila paket 3 CD-jev (Raimond Lap)? Kako ste zadovoljne z izborom glasbe? Prosim za mnenja. Hvala in lep dan še naprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
10.1.2006 13:30:19   
Katrin
Mi imamo kar nekaj CD z uspavankami in glasbo za dojenčke (vse smo dobili v dar); eden izmed njih je tudi Od Raimonda Lapa.
Meni so vsi všeč in tudi naša user posted image  jih rada posluša med večernim dojenjem.

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
10.1.2006 13:38:27   
bskrle
Mi smo jima vrteli klasiko, Mozarta, Bacha - je izbral mož, ki je prof. glasbe.
Obe iamta izredno radi glasbo in lepo pojeta.

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
10.1.2006 14:49:33   
AishaM
Te CDje sem poslušala vse, saj jih ima kolegica. Sem si pa sama kupila le enega, ki mi je bil res super: Baby Classics (Raimond Lap, seveda) - je zelen ovitek.

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
14.1.2006 22:20:53   
rayy
Mi imamo Beethoven, Classics, Sleepy in Mozart- ta nam je najbolj všeč in mislim, da se tudi mali najbolj odziva na tega. Ker so vmes dodani glasovi dojenčkov in ropotuljic,... ki otroka pritegnejo k poslušanju.

(odgovor članu Bojana 78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
18.1.2006 5:32:43   
Anonimen
Mi smo si vso to glasbo posneli z Interneta (e-Mule), ampak Robi prav nič ne reagira nanjo - ne pozitivno ne negativno.
Se pa nasmehne ob glasbi, ki sem jo poslušala celo nosečnost. Takrat se prav umiri.
A kaj sem poslušala? Ojej... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: CD-ji za dojenčke - mnenje?
18.1.2006 8:46:18   
Barbs
Kerensa, potem se strinjaš, da ni nič čudno, če je moja tamala z nasmeškom sladko spala ob poslušanju Aerosmithov?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?