|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 15:01:18   
Sofi
Tudi jaz še vztrajam, ker če pogledam nazaj sploh ni tako hudo.
Sem si pa včeraj prislužila eno črno piko, ker sem grešila, sicer niti ne zelo, pa vendar. Zvečer sem spila 2 dcl pomarančnega soka, na srečo je bil vsaj 100%, bila sem na obisku in tako med pogovorom sem ga spila, skoraj nisem vedela.
Tega mi sploh ni bilo treba, a zdaj je kar je. Moralni maček me bo moril pa vsaj dva dni, prav mi je.

Danes sem pojedla dve pomaranči za zajtrk, za kosila sem pa mislila narediti pico, pa sem ugotovila, da je kvasu rok potekel, tako, da sem zopet na testeninah, tokrat prelitih samo s ketchupom (tako je v neprirejeni dieti).
Zvečer bom pa palačinke spekla, pojedla bom tri, mogoče štiri ne vem še s čim, gor pa čokolado.

Glede podpore s strani partnerja pa takole. Me podpira, pravzaprav se tudi on špara, vendar ne dela diete. Kuham samo to kar jem sama, on kosilo poje zunaj (ima pač tak delovni čas, da pride domov komaj ob 19.00), večerja pa enako kot jaz. Po sedmi uri ne jeva user posted image . Še pred 11 dnevi je bila pa slika drugačna, ob sedmih sva oba komaj začela prav jesti in to se je nadaljevalo tja do polnoči (ob sedmih obilno kosilo za oba, potem sladkarije, pa še obvezno sendvič ali čokolino). Oba dobro prenašava nov urnik in način hranjenja in prepričana sam, da nama bosta najini telesci hvaležni. Pa oba se že zdaj veliko bolje počutiva.

Ne, vrtoglavic nimam, je pa me v tem času dvakrat bolela glava, ampak samo toliko, da sem videla da jo še imam.





_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 15:16:41   
Suzi*
Meni se pa danes ful vrti.user posted image   user posted image

Ravno jem pizzo s popraženimi šampinjoni, papriko in bučkami. Je kar dobra.
Za večerjo pa štrudel, če gremo pa ven na večerjo pa palačinke ...njam....hvala Pupa25 za idejo. user posted image

Kaj so pa CAPATIJI?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 15:24:50   
Grascakinja
zdaj sem se pa spomnila. Muffine bom spekla. S polnozrnato moko, če je imam še kaj. Njamsi.
Al naj raje šmorn?
Palačinke?
No.... ne vem še....

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 15:37:12   
Anonimen
jaz sem pojedla en kos pice, ne zelenjavne.. pač tisto k jo jem vedno.. pa ne bom sladice in čokolade za večerjo..

vem,da ne bi smela, sam se mi je pač zaluštal.. sej pol mi je blo žal, da nisem vegetarijanske naročila- pa ne tok zarad diete, ampak prvič me je prijel, da bi jo sploh probala.. tko da naslednji OH dan, greva spet na pico.- moj klasiko, jaz pa vegetarijansko..

(odgovor članu Grascakinja)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 17:56:46   
Lianna
Jst kadar grem na pico vedno jem pico z bučkami ali z špinačo. Sta res dobri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 18:05:57   
Grascakinja
No, muffinov se mi ni dalo, pa sm si spekla šmorn. S polnozrnato in belo moko, brez sladkorja, sem pa zato dala rozinke in sončnično in sezamovo seme not. Je bil dooooober. Jedilna čokolada pa mal kasneje. Ena kockica.

Pizza s špinačo je pa res fulllll dobra.

< Sporočilo je popravil pupa25 -- 13.1.2006 18:06:32 >

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 20:03:01   
Teni_



Danes je šlo vse brez greha. Imam pa od danes novo tehtnico, tisto iz merkurja, ki kaže na 100 g.



(odgovor članu Grascakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 20:38:15   
taška30
Tkole, jaz pa pravkar grešim in sicer zaradi ure. Poldevetih je in jaz se bašem s čokoladnim sladoledom. Žal prej ni šlo, sva z Manco same doma in nisem utegnila. No, v bistvu malo nakladam: lahko bi vmes nahitro pojedla, ampak zanalašč nisem hotela, ker: HOČEM V MIRU UŽIVAT SVOJIH 10 MINUT. Pa klinc gleda uro. Zdaj spi, jaz sem pa v user posted image  s sladoledom.

Za pizzo je bilo kosilo, z bučkami, paradjzom, papriko in čebulo. Jaz sira sploh ne pogrešam!

Pozdravček vsem pridnim, Taška

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 20:58:52   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: taška30



Za pizzo je bilo kosilo,



ha ha ha.....to so pa prvi učinki diete


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:12:31   
taška30
No, vidte, v kakšni ekstazi sem bila zaradi sladoleda.user posted image user posted image user posted image  Pol pa neumnosti kvasim...user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:43:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Suzi*

Kaj so pa CAPATIJI?


Čapatiji so neke vrste palačinke, samo brez jajc in sladkorja, pa iz pirine moke. Ful so dobri, samo zdaj trenutno se mi res ne ljubi it iskat recepta. Našla sem ga v knjigi Ločevalna dieta - 90 dni. Se bom pa potrudila jutri in ga napisala.

(odgovor članu Suzi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:50:23   
tanja75
Mislim, da sem ga usruser posted image . Rebro čokolade pomeni en kvadratek??? Rečte, da ne. Jaz sem pohamsala celo vrstico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:52:30   
tanja75
Mislim, da sem ga usruser posted image . Kaj je rebro čokolade samo en kvadratek?? Rečte, da ne. Sem  predvčerajšnjim kar celo vrstico pohrustala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:54:09   
t_t_y
Ojla tanja73 kolikor imam jaz pojma o čokoladi, je 1 rebro 1 vrstica in ne 1 kvadratek.

lp

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 21:56:00   
taška30
Zame je rebro vrstica. Košček je pa košček. Možno je pa, da se motim.
Jaz vsakič namesto tega pojem 2 bacci-ja, ker jih obožujem in so iz tatemne čokolade. No, pa mal lešnikov je not.user posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 22:31:49   
tejčica
Tudi moj dan je minil po planu:

Z  2 hruški
K  makaroni
V  puding, čokolada

Želodček je po današnjem dnevu zeloooo zadovoljen. Jutri so pa vitaminčki na vrsti.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 23:23:13   
lelaval
Komaj čakam jutri, ker sem še od pizze za kosilo ful sita. Zvečer sem pojedla nekaj keksov (nisem jih štela - morda je bil kakšen preveč user posted image ), pa 2 koščka čokolade-  bolj na silo.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 23:25:07   
Anonimen
Ja, rebro je cela vrstica, nič ga nisi pokakala.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ODLOČNE, 11. dan
13.1.2006 23:41:38   
bobek05
Jaz sem danes user posted image Zajtrk je bil še OK.. Potem smo šli še po nakupih in ko sem prišla domov sem bila na smrt lačna... in si hitro sčarala skupaj testenine z gobicami potem pa naredla 3 grižljaje in skoraj bruhala, ker mi enostavno sploh ni bilo za jest... Mi je skoraj slabo postalo od tistih testenin user posted image Pa sem raje 1 jabolko dol spravla.. Za večerjo pa 1 TROJANSKI friški krof (mi ga je ati pripeljal, ker se je glih vračal iz Ljubljane user posted image )...

Me je pa danes že tretjič zapored zvečer obupno bolel želodec user posted image Se moram kar ulečt, ker me notri tak zvija user posted image In potem sem pojedla ene 4 M&Mse z lešniki (ob 10h zvečer!!!!) in mi je bilo boljše... user posted image user posted image Kaj hudiča to pomeni??? user posted image Cuker mi menda ni padel, saj sem pred tem zvečer jedla krof... Mož pravi, da jem premalo TOPLE hrane, ker sem non stop na sadju in zelenjavi, pa danes še tistih testenin nisem mogla v sebe zmetat... Mislite, da je to krivo?... Želodec me mantra samo zvečer in ponoči (če se vmes zbudim zaradi malega)...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?