|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   all inclusive
24.1.2006 10:35:38   
tejč
kje ste bili kaj "na varianto" all inclusive?
hrvaška me zanima...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: all inclusive
24.1.2006 11:54:44   
Anonimen
Meni osebno ni preveč všeč, ker potem se ne morem ničemer upret in potem smo jemuser posted image ! Zauser posted image  pa je verjetno fajn.

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: all inclusive
24.1.2006 11:57:30   
baguSka
Moja tašča hod že par let zapored na Korčulo. Verjetn ti jasno, da je zlooo zadovoljna, drugač nebi že tok časa dol hodila... Uglavnem hrane in pijače na pretek... neomejeno vsega... Jst bom tud šla 1x dol k bom velika in stara.user posted image  Ne, sej se hecam, bom šla že mau pred penzijo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: all inclusive
24.1.2006 11:59:08   
tejč
ja, korčula je zakon, mi imamo sicer namen it dol (spet) ko bo msls večja in ko bomo imeli vsaj 14 dni dopusta

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: all inclusive
24.1.2006 12:48:51   
kofetek2010
na Bolu (Brač) - samo hrvaški AI se ne more primerjat z AI drugod po svetu user posted image

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: all inclusive
25.1.2006 20:22:55   
patricija9
Mi smo bili v septembru v POREČU hotel LUNA je bilo fenomenalno.Osebje prijazno, hrana okusna, animacij dovolj skratka vse ok, bomo spet kmalu šli.

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: all inclusive
3.3.2006 13:44:43   
pi
Patricija preko katereagencije ste šli ?

(odgovor članu patricija9)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: all inclusive
3.3.2006 14:35:21   
Mojca20
Meni se zdi fajn varianta, nimaš nobenih skrbi, malo zapraviš, sploh se mi zdi fajn za otroke, ki so skoz žejniuser posted image

(odgovor članu pi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: all inclusive
3.3.2006 19:27:06   
rija
hrvaški ai = polni penzion

(odgovor članu tejč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: all inclusive
4.3.2006 6:21:47   
Mojca20
Aja, bili smo pa v toplicah Radenci hotel Radin in ni bilo ravno tako kot je bilo obljubljeno, saj je bila pijača vključena v ceno samo ob kosilu, zajtrku in večerji sicer pa neuser posted image  Prej se prepričaj kaj all inclusive pri njih pomeni, očitno si vsak to tolmači malo drugače


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...
Na družinski izlet z vlakom
Se je vaš otrok že peljal z vlakom? Toplejši dnevi so idealni za družinski izlet z vlakom - po Sloveniji ali za več dni ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?