|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 9:55:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 10:50:33   
Anonimen
user posted image user posted image  ubijanje ni nikoli humano, sploh če se poskušaš zaščititi pred pandemijo. Po mojem je preventiva vedno boljša kot kurativa.
gospa ličof pa se naj domisli boljše metode za preprečevanje okužb, ker po njeni logiki, naj ljudje pocrkamo, da bojo lahko živali humano umirale ali kaj???
temu prispevku dajem cvek. kar povej ji to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.2.2006 11:00:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 15:49:54   
PIKA
Jaz pa prispevkov o ptičji gripi na tv sploh ne gledam več, ker se mi to početje dobesedno GABI! Predvsem, ko se videla sceno, kjer so se živali obupno dušile v pvc vreči, majhen deček pa je stal zraven in gledal. To nehumano ubijanje je seveda najcenejše, predvsem v nerazvitih državah. O absurdu početja se lahko prepričamo sedaj, ko je VURS kljub vedno bližjim pojavom bolezni, sprostila zaporo perjadi. Zakaj pa niso prepovedali lete v Azijo, ko je razsajal SARS? Človek misli le na svojo umazano rit, vendar se ne zaveda, da se bo sam sebe uničil. Doma imamo tri gosi, tri kokoške in petelina. Najverjetneje sem prva oseba v zgodovini človeštva, ki je poškodovanega petelina peljala k veterinarju na šivanje. V primeru pojava ptičje gripe pri nas, bi takoj poklicala veterinarja, da pride humano uspavati naše živali.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:16:12   
polona2
Upam, da boš tudi v naslednjem življenju kura in da te bodo brez pomisleka stlačili v Pvc vrečo in skurili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:17:45   
PIKA
Hvala za lepe želje, jaz tega tebi ne želim.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:21:31   
polona2
Kaj se sedaj opravičuješ, saj je prav, da si dala to na forum. Gospa je v tem pismu pač opisala svoje občutke do tega, kar se dogaja po svetu. To, da imajo živali sposobnosti čutiti,
kar je človek že zdavnaj zavrgel, zaradi neprestanega pehanja za denarjem,
to, ni nič novega. Škoda, ker se v svojem pismu ni pritaknila vzroka ptičje gripe, ali bolezni norih krav itn.
Za vse to je kriv ČLOVEK.
In tako grdo ravnanje z naravo,  nam bo na koncu vsem v pogubo. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:23:16   
polona2
Ja, Pika no,
aj to o kuri vendar ni letelo nate, poglej še enkrat, kaj piše v mojem prvem postu v oklepaju na desni!

(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:35:50   
nejcko
PIKA, mislim, da post od Polone2 ni bil namenjen tebi, ampak anonimni.

Drugače pa lahko rečem le: KAKO STRAŠNA SLEPOTA JE ČLOVEKA!!! In, ja, anonimna, ljudje bomo pocrkali, dobesedno; mogoče ne še jutri niti čez 10 let, ampak crkavanje človeštva bo mučno, to je 1x1, kajti kot bitje z razumom, ki ga žal marsikdaj ne zna uporabljati, si je namenil dolgo in mukotrpno crkavanje. Ni namreč živega bitja na tem svetu, ki bi bilo bolj samodestruktivno, kot je človek. Njegov odnos do živali je samo delček v mozaiku uničevanja lastnega življenja in je povsem realna slika, koliko mu življenje kot življenje sploh pomeni (tudi lastno) - pa če si to priznaš ali ne, anonimna. Veš, še zmeraj drži pregovor: Vse se vrača, vse se plača.

P.s. Človek se bo s sežiganjem žive perjadi začasno rešil neke nebodigatreba kurje nadloge, ampak v prvem kurniku, hlevu, kanalizaciji, na smetišču, v ozonu, ... na nas preži že nova bolezen in čaka, čaka, čaka, da jo bo človek dovolj nahranil s svojim brezumnim početjem (tudi grmade kur, krav, prašičev prispevajo k nastanku ozonske luknje - kako ironično, kajne?!) in ga bo udarila prav tam, kjer bo ves vhičen slavil svojo veleumno zmago.


(odgovor članu PIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 16:43:15   
PIKA
Se opravičujem, malo sem se prenaglila.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
7.2.2006 17:35:22   
Primoza
Ampak pohane piške so pa vseeno fajn zadeva. Pa še kaj bi se našlo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
10.2.2006 16:47:21   
Iren@
Tudi mene žalosti način postopanja z živalmi. Ima katera podatke, če se je glede načina oglasila katera izmed organizacij za zaščito živali?

Tebi, primoža, pazi da se ti v grlu ne zatakne kurja koščica.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
10.2.2006 17:44:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Iren@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Za ljubitelje živali-razmišljanje gospe L...
21.2.2006 12:39:04   
Iren@
HumainSocietyInternational, RSPCA in podobne org. ki so prisotne ob katastrofah /amerika-tornado) oz. primerih množičnega poboja živali. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?