|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vsi znaki varanja
11.2.2006 3:47:39   
Anonimen
A ste zato, da vse "skrite znake" varanje zberemo tukaj na en kup? Imam feeling, da bi marsikateri to pomagalo...

Jaz lahko dam tiste od bivšega:
- cele dneve je "delal", domov pa ni prinesel nobenega konkretnega denarja
- klici s skritih številk sredi noči
- "zablodeli" SMS-i ("ni vedel", kdo je pošiljatelj)
- telefonske od ljubic je imel v GSM-u shranjene pod moškimi imeni (Matej je bila v bistvu Mateja)
- na števcu v avtu je bilo 50 prevoženih km, pa je šel "samo v trgovino"
- dostava stvari iz trgovine za mamo zvečer je postala "pijača v lokalu", "slučajno", seveda
- natakarica v lokalu je samo pomagal zapirati železna vrata od dvorišča lokala, "ni je pa objemal"
- nedosegljiv (jaz sem pa vedela, da signala ni v kotu tistega lokala)
- moški žur je bil žur "z ženskami" (cepca so posneli na TV-ju, slučajno)

Saj se bom še kaj spomnila...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 3:56:45   
Anonimen
Ja, pa lahko še dodam:

- nobel obleka za na šiht, pa je delal v gradbeništvu
- v pogovoru besede, ki jih ni nikoli prej uporabljal (se je nalezel od nje)
- zamaknjen pogled ob določenem komadu na radiu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 7:49:21   
Anonimen
v mojem primeru pa:
* nezainteresiranost za sex in nasploh za zvezo
* na vsako vprašanje - tišina
* ne men ne nobenmu iz moje familije sploh ni upal pogledat v oči
* prihajanje iz službe pozno ponoči s tako bednimi izgovori da ti kr slabo rata

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 10:57:05   
janjja
- moški žur je bil žur "z ženskami" (cepca so posneli na TV-ju, slučajno)


Kerensa ta pa je dobra!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Dobro sta to napisali, zdaj bom zagotovo vedela če se bo kaj podobnega dogajalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 11:56:14   
Gina
- skoraj vse zgoraj našteto
- skrivati je začel mobi
- začel se je zelo rihtat in mazat, kupovat nove obleke, nove parfume
- nosil je domov darila, ki jih dajejo mlade punce svojim frajerjem (plišaste igračke, "dust colectorje"...)
- poslušati je začel čisto druge vrste muziko kot prej
- ukvarjati se je začel z jogo in budizmom
- domov je nosil liste, sprintane, kao da so to obvestila iz faksa, da ima dodatna predavanja
- iz službe je hodil domov kasneje, pa popoldne je moral kao nazaj še nekaj pogledat
- začel je ob sobotah hoditi v trgovino, iz nje pa ga ni bilo vsaj 3 ure
- naredil je vedno vsaj 50km, če je tudi rekel, da gre v trgovino čez cesto
- nekoč je prišel domov po hrbtu popraskan
- hotel je drugače seksat, pa ne druge poze, ampak se je drugače vedel med tem, ne znam opisat, ampak čuden filing je bil, kot da smo trije v postelji
- včasih sem ga ujela na drobnih lažeh
- našla sem ljubezenske izjave, pisma, kartice
- ko sem enkrat dvignila njegov telefon, ker je že večkrat in dolgo zvonilo, se je nekdo panično oglasil: Narobe sem dobila!
- ko se je pogovarjal po mobiju, se je ponavadi zaprl v sobo ali kopalnico, enako je naredil, ko je gledal sms-e
- iz fitnesa je začel hoditi še na bazen in od tam hodil domov med polnočjo in tretjo zjutraj (kao čvek s frendi)
- jaz sem mu šla na živce, ugotovil je, da sem itak neumna in da se z mano ne da pogovarjat - in se je nehal

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 11:59:26   
lelaval
Si bom zapomnila, na kaj moram bit pozorna. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 13:36:16   
Anonimen
joj, kaj sem šla to brat?user posted image user posted image user posted image user posted image Moj ima skoraj vse znake. Edino rihta se ne kaj več kot običajno, pa dišavi tudi ne, no domov zaenkrat ničesar ne nosi,... "izgovor" za vse izostanke..., pa so njegovi frendiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 14:18:04   
mika
zanimivo. vse to je delala moja tašča 10 let ,dokler niso mojega tasta poklicali domov in mu odprli oči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 14:47:33   
KIRA
hehe, hecna tema. user posted image user posted image  kaj pa vem?? šminka na ovratniku?? kondom v potovalki s službenega potovanja - kot je npisala ena tu na RR??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 16:45:00   
Pupica
U tole s dobr povedala Kerensa, sam k bo zbranih ene 10 strani pobriši vmesne komentarje in voil Priporočnik za odkirvanje varanja bo tuuser posted image user posted image user posted image
Evo dodajam:
-delal od pondeljka do petka...naenkrat je moral nujno nest CEMT v soboto v Austrijo ker je njegov delodajalec nekaj goljufal z dovolilnicami. To je kratka verzija, jaz sem jo kao zaupno dobila natvezeno v večji daljši obliki...tako je imel še vikende pokriteuser posted image
-delal cel dan od zgodi zjutri do pozno zvečer, pol je pa kao mogu s šefom na pjačkouser posted image
-Pa to da je delal cel dan(od 6-7 do...več kasno...), cel teden(ponedeljek-nedelja)ni bilo nevem kolk več keša-seveda je to opravičeval s tem, da njegov šef ne vidi kolk je on sposoben...ma jauser posted image
-SMS od poslovne partnerke (on ji reče sodelavka), kao vici in štosi, ma ja no 10 x na danuser posted image
-preveriš mal kdo je ta sodelavka, ki sicer dela v sosednji firmi vendar tesno sodelujejo, in dobiš potrjeno info da je lahkoživka ki se trenutno onegavi z svojim šefom, ki je poročen in ima 2 otroka (ja vlada da je pol tip ki ima samo babo še 3 x večja trofeja)
-pozabi seksat doma user posted image user posted image user posted image
-vsi njegovi sodelavci so v trenutki postali ultra super nesposobni. Tako dobi malo manevrskega prostora, da mora bit v službi za to, ker popravlja njihove napake. Kljub vsemu naštetemu, kok so nesposobni, zabiti, mu gredo na živce, pa gre vseeno z njimi "kao" na pjačko po službiuser posted image

Bi blo še kej, pa se ne spomnim, bo pa kera druga dodala...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 19:54:31   
Anonimen
O kriza. To je tema zame. Zdaj že nekaj časa vohunim za možom, ker se mi nekaj čudno zdi v naši vezi. Pa ga nisem še pri ničemur dobila.
Moji znaki:
- nima časa zame- ne za pogovor ne za seks
- seksava enkrat na tri tedne ali pa 1x na mesec, pa še to ga jaz prosim
- zadnjič ko sva seksala je nekaj novega ustvarjal- tega nisva še nikoli, pa tudi nikoli ni pokazal interes za to. Drugače je v 5 ih leteh zelo standarden, par variant in to je to.
- dopoldneve je v službi popoldne pa ima vedno neke obveznosti.
- jaz sem tečna in kao vedno težim.
- malo sem pregledovala njegov telefonski izpisek in na eno telefonsko je  poslal 10 sms-ov pa nič tja klical (izpisek sem dobila v petek, tako da bom naslednji teden tja kar poklicala pa si zmislila kaj) Nažalost ne morem dobiti izpisek iz službenega telefona, pa kdo vse je njega klical na njegov telefon.
- ko se hočem z njim pogovoriti pa sem že nekajkrat načela to temo mi začne da sem neumna, pa da si samo domišljam, da kar se tiče seksa je pa on samo zmatran. Sploh ne kaže nobenega zanimanja zame. Ponoči se obrne na svoj konec postelje in zaspi.
Res ne vem, kako naj ugotovim, kaj se nama dogaja. Oz. kje se je on izgubil, saj ga v najini vezi ni več.
Vseeno mislim, da je bolje, da ali dobiš moža da je z drugo in veš na čemu si, ali pa da je odkrit in da ti pove kaj se pri njemu dogaja, kot pa tako kot se meni dogaja, kjer sploh ne vem na čem sem. On mi nič ne pove jaz pa samevam. Saj sem razmišljala da bi si našla drugega, samo imava otroka starega 1 leto in bi rada vedela za sigurno kako in kaj, saj moža ljubim.
Oprostite, malo preveč sem se razpisala.

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 22:33:54   
tehnofil
Kot sem že napisal nekje
1.Faza
Na začetku ga zelo težko najdeš, ker je previdnost največja. Takrat so spremembe parfuma, kopanje, obleka itd. Tušira se takoj ko pride domov ali čimprej, ker diši po drugi.
2. Faza
Kasneje, ko se precej navadi postane nepazljiv in takrat se začne zlagati na kup: Las na suknjiču (večkrat poglej tudi na strop avtomobila nad zadnjim sedežem), SMSi, kondom v potovalki in ostalo.
3. Faza
Ko je konec vse prejšnji skriti znaki izginejo (niso več tako intenzivni)

Po teh treh fazah lahko točno veš, kje je.
Vendar se postavlja vprašanje: ALI RES ŽELI-TE(MO) VEDETI? KAJ BOMO S TEM NAREDILI?

Včasih je lahko ena bežna stvar, ki hitro mine in gre mimo nas nevede, odnos pa se spremeni in izboljša. Pri povratnikih je pa tako, da je to njihov stil. Bolj ko je izkušen, v kasnejši fazi ga zalotiš.

Uporabite metodo kazalcev!
Za vsak skrit znak poglej kam kaže (bolj na varanje ali bolj na ne). Ko pogledaš nato vse postavljene kazalce ti jasno kažejo. DA ali NE. Je pa težko videti tisto kar boli in česar si ne želimo.


< Sporočilo je popravil tehnofil -- 11.2.2006 22:40:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vsi znaki varanja
11.2.2006 23:29:37   
Gina
Še en znak sem se spomnila, govoril je, da si vse skupaj domišljam najprej, da sem obsedena, potem v naslednji fazi je rekel, ja, prav imaš in se smejal posmehljivo, češ kako nora sem, da to sploh pomislim, v naslednji fazi, ko sem slučajno naletela na ljubezenske napisane izjave, je rekel, da je samo ena sodelavka zaljubljena vanj in da njemu sicer godi, ampak da on nima nič z njo. No, ves čas je značilno, da te postavljajo na laž. Moj je bil tako uspešen, da je tajil tudi pred najboljšim frendom in ostalimi skupnimi frendi, da mi še danes ne verjamejo, da jo je imel že toliko let nazaj, pa je še zdaj z njo, samo zdaj končno tudi javno. Skratka nimajo jajc priznat. Tajijo za vsako ceno.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vsi znaki varanja
12.2.2006 20:29:08   
Anonimen
1. pomanjkanje seksa zaradi raznih težavic kot so utrujenost, glavobol...
2. izjave glede prejšnje teme npr. "saj se imava vseeno lepo", "te imam vseeno rad, tudi če ne seksava", "tamala se bo zbudila"
3.dopisovanje po elektronski pošti, pošiljanje kao junk mailov sodelavcem oz. sodelavkam
4. izogibanje pogovoru, nezainteresiranost za vsakdanje teme
5. novi konjički in interesi
6. kar naenkrat nove ideje o določenih stvareh npr. domači fitnes bi bilo fajn kupiti, ker je dobro, uporabno, pa res deluje - čeprav si ga ti do nedavnega prepričevala, da je to dobra ideja, pa je bil njegov odziv češ, kakšne neumnosti
7. obleka umazana od sperme..žal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vsi znaki varanja
14.2.2006 12:58:42   
mihelca
Svetovalec
 
http://www.vecer.com/bonbon/


Partner je nezvest. Le sumite ali veste zagotovo

Čeprav zbiranje informacij v zvezi z ločitvenimi postopki ni prevladujoče, kaj šele edino delo detektivov, kot je zmotna predstava večine ljudi, ki ne poznajo našega dela, se vendarle spoprijemamo tudi s primeri zakonske nezvestobe. Varanje je namreč pomemben dejavnik pri mnogih razpadih partnerskih zvez - včasih je vzrok, še pogosteje pa povod za ločitev.


user posted image Pri ljudeh se večkrat pojavi sum, da jih partner vara, vendar o tem niso prepričani ali pa tega ne morejo dokazati. Pomembno je, da se pogovorite in razčistite dvome. Če vam to ne uspe in vas sum še kar naprej razjeda, lahko najamete detektiva. Še preden uberete to pot, se odločite, kaj boste storili s pridobljenimi dokazi. Marsikdo potem ne ve, kako bi ukrepal, ali pa z dejstvi ne upa soočiti partnerja.

Indici in dokazi

Obstajajo tudi druge skrajnosti, ko si eden od partnerjev le domišlja, da ga drugi vara, in poskuša to za vsako ceno dokazati. Srečujemo se s primeri, ko stranke hočejo od detektiva poročilo o partnerjevi nezvestobi, vendar ga ne moremo napisati, če ta sploh ne obstaja. Indici, ki jih stranka zaupa detektivu, resda včasih kažejo na skok čez plot, vendar pa se kasneje izkaže, da je partner sicer zvest, si pa izmišlja razne izgovore, da lahko zbeži od doma, ker se je naveličal partnerja. Tudi tedaj so težave podobne nezvestobi, saj je ta le še vprašanje časa oziroma priložnosti.

Ne pozabite: četudi sumite, da je partner nezvest, se ne prenaglite z obtožbami. Indici še zdaleč niso dokazi, ampak so le iztočnice, s pomočjo katerih bo detektiv ugotovil, ali je vaše razmerje res zaškripalo zaradi nezvestobe.

Znaki nezvestobe

Med naštetimi znaki bo marsikdo najbrž prepoznal tudi kakšnega pri svojem partnerju. Vendar lahko utemeljeno sumite le, če jih opazite več, izkušen detektiv pa bo zagotovo prepoznal še kakšno stvar, ki se vam zdi nepomembna. Zato se morate pred pričetkom zbiranja dokazov z njim temeljito pogovoriti in mu zaupati vse znake, ki ste jih prepoznali, saj so ključnega pomena za učinkovito zbiranje dokazov.

Nekateri pogostejši znaki nezvestobe:

- povečana odsotnost od doma (pretirano nadurno delo);

- povečana poraba denarja;

- skrivanje izpiskov kreditnih kartic, računov, mobilnega operaterja ipd.;

- nepripravljenost partnerja, da bi razlagal o svojem delovnem dnevu (zlasti če mu je prej to bilo v navadi);

- umikanje v drug prostor med telefoniranjem, povečano število SMSsporočil;

- pretirana zgroženost nad nezaupljivostjo in sumničavostjo, nepomembne opazke postanejo povod za prepir, pretirana občutljivost in užaljenost zaradi neznatnih stvari;

- nezainteresiranost za spolnost, zapiranje vase in čustvena odtujenost;

- povečana skrb za zunanjo podobo in urejenost, novo odkriti interesi za šport (fitnes), večja poraba ali uporaba dražje kozmetike (tudi obiski v kozmetičnih salonih, solarijih);

- druženje z novimi znanci, ki jih partner ne pozna (pogosto je prav med njimi ena od oseb tista, s katero ga/jo vara);

- izogibanje družinskim obveznostim, praznovanjem rojstnih dni in različnih praznikov (lahko jih preživlja z ljubimcem/ljubico);

- povečano število prevoženih kilometrov na avtomobilskem števcu brez tehtnega razloga;

- pogostejše čiščenje avtomobila (notranjosti zaradi las), sedež v družinskem avtomobilu je lahko drugače nastavljen kot običajno;

- odpiranje novih transakcijskih ali varčevalnih računov (zaradi skrivanja plačil ali ustvarjanja ločenega premoženja);

- nezvesta oseba večkrat očita partnerju, da vohuni za njo/njim;

- ko prevarani opozori svojega partnerja na določeno pomanjkljivost, mu ta odvrne, da vsi pač ne mislijo tako (za besedo vsi se pogosto skriva določena oseba).

Vedite tudi, da ko škripa v razmerju, preneha škripati tudi domača postelja.

Kupovanje odpustkov

Za valentinovo si pari izkazujejo ljubezen zelo različno. Pogosto je to povezano s kupovanjem bolj ali manj dragih daril, za katerim pa lahko tičijo tudi drugi razlogi, ne samo ljubezen. Marsikdaj se hoče oseba, ki je svojega partnerja prevarala, odkupiti z darilom. Pri tem v njenih očeh pogosto velja, da se krivde bolj opere, če je kupila dražje darilo. V bistvu je včasih z darili tako, kot bi si kupovali odpustke.

Gregor Oset je končal študij varstvoslovja na Visoki policijsko-varnostni šoli (zdaj Fakulteta za policijsko-varnostne vede), nato pa si pri Detektivski zbornici Republike Slovenije pridobil licenco za opravljanje detektivske dejavnosti. Poklicno se ukvarja predvsem s preiskovanjem gospodarskih in premoženjskih deliktov ter z izvensodnim reševanjem sporov.

Gregor Oset Dipl. varstvoslovec, detektiv z licenco DeZRS št. 109

www.detekcija.si; gregor.osetŽdetekcija.si, 041/602 771


Gregor Oset




_____________________________

"Nič nima takšne moči, kot jo ima resnica."


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vsi znaki varanja
21.2.2006 13:03:36   
Anonimen
Avtomobil je zamazan od blata (ker vozi po poljskih poteh do gozdička za gnezdenje), krivo pa je parkiranje v službi. Za robovi blatnikov zataknjena trava.
To velja seveda za terenske lokacije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vsi znaki varanja
22.2.2006 0:18:21   
moja Pia
user posted image ta je bila pa dobra Anonimen!Še dobro,da sva midva oba takšna lenuha,da si avto opereva vsake pol letauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vsi znaki varanja
22.2.2006 14:43:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: moja Pia
ta je bila pa dobra ...

Kar pejt v LJ za savo pogledat. Ni kar ni. So kar v grmovju luknje za avtomobile.

(odgovor članu moja Pia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vsi znaki varanja
22.2.2006 22:49:40   
moja Pia
Ne no,samo tja me ne pošiljaj,med žabare-user posted image !Pa saj je tudi tukaj v MB-ju enako.Zadnje čase moraš biti prav previden,kam pelješ otroka na sprehoduser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vsi znaki varanja
1.3.2006 12:12:08   
samsara
lp.kaj pa na to pravite?partner je zelo pooren do mene,ljubkuje,spoštuje.samo len glede seksa.nima neke prave volje.lene sorte.včasih kaj posumim,sam kaj ko je nonstop doma pa zravn mene.l.p.

(odgovor članu moja Pia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vsi znaki varanja
1.3.2006 12:17:46   
dory
Sem si vzela cajt in nardila mal analize...nekateri imate se kako prav :)...ce bi prej vedla kar zej vem....bogi onuser posted image

(odgovor članu samsara)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vsi znaki varanja
1.3.2006 13:37:42   
Anonimen
Znak varanja je to, da ti je potem zal, da si se prevaral in se nisi poslusal in nisi ravnal tako, kot si takrat vedel, da je zate najbolje..

Drugacnega varanja pa ne poznam..  


(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?