|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 9:26:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:23:26   
livia
Žal se ne morem strinjati s tabo in želim povedati še svoje mnenje glede tega.
Pa najprej naj poudarim, da ljubim živali, vendar kar je preveč je preveč.
Medvedi so se v zadnjem času zelo razmnožili, da jim je začelo primanjkovati hrane in se zavoljo tega odpravijo brskat po dvoriščih bajt.
Imela sem priložnost živet v Kočevskem koncu in morem priznati, da me je od takrat, ko smo na dvorišču našli samico s tremi mladiči, neznansko strah medvedov. Niti na sprehod si ne upam več. Če pridem ponoči domov in morem okoli avta, mimo kraja, kjer smo takrat našli medvede, kar laufam (za vsak slučaj). Saj je iz prestolnice ali Kranja lepo gledati slikice medvedov, ko ga pa enkrat srečaš pred svojimi vrati, se pa zadeva malo spremeni.
Raje vidim manj medvedov, pa da so vsaj ti siti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
21.2.2006 12:33:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:41:03   
Anonimen
Pri nas je emdved kar domača žival. Je čisto normalno, če ga srečaš na dvorišču, za hišo, na sprehodu user posted image user posted image user posted image
Sem se že nekajkrat srečala z njimi - hvala Bogu - z medvedi in ne z medvedkami. Bodo pa medvedke z mladiči vsak čas zunaj -lačne in bojevite, ker branijo svoje otroke.

Sem proti poboju. Naj najdejo kakšno normalno rešitev. Pa pojma nimam, kakšno user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:42:15   
Seven*
Livia. Ce jih bo manj ne pomenj, da ne bodo lacni.

S to stevilko glede medvedov se itak pretirava. Nam je profesor na faksu povedal, da se lazejo, da toliko medvedov ni, ker ce bi jih res bilo, bi lazli vsepovsod in vsak bi jih lahko opazil. V taksni majhni sloveniji je menda 700 medvedov? Taka je bila zadnja cifra, ki sem jo slisala.

Livia. Jaz bi pa dala vse, da bi medveda videla v zivo, pa bi me bilo strah, priznam.. Medved te sam od sebe ne bo napadel. Itak so nevarne vse samice z mladici, ne samo medvedka.

Mislim, da bi bilo potrebno razmisljati o kaksni drugi resitvi kot streljanju vsepovprek. Me prav zanima, kaj bi zivali naredila, ce bi jim clovek dal orozje..


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:46:25   
Anonimen
Seven, odpravi se en dan na izlet v naš konec. Ti 99% garantiram, da srečaš medveda - če te odpeljem na pravi kraj user posted image user posted image user posted image . Vem namreč za 4 brloge v naši okolici.

Saj pravim...medved se je do sedaj vedno umaknil, kadar sem ga srečala. Se je vedno prestrašil (jaz pa tud). Samica bo pa vedno branila svoje mladiče-kot vsaka mama.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:46:39   
Seven*
Kristina, prav nevoscljiva sem ti. Meni je medved tako lepa zival.. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 12:54:54   
CUKRČEK
Se popolnoma strinjam z livio. Od daleč je vse lepo....ko jih pa imaš vsak dan za vratom je slika popolnoma drugčna.

To jaz vedno primerjam z cigani. Vsi jih veselo zagovarjajo in pravijo da so isto ljudje, kot mi, da nimajo nič proti njim....seveda, dokler ti živijo daleč stran...ko pa bi jih imeli par metrov stran, pa ko bi vsak dan gledali kaj vam bo zmanjkalo, bi pa popolnoma drugače govorili. Točno tako je z medvedi...seveda so luštkani, če se ti jih ni treba bati.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 15:51:06   
livia
Pri nas se nihče ne spomne, da bi pred 50, 100 leti medvedi lazili okoli bajte. V vasi jih privede izključno lakota. Stari domačini in lovci pravijo, da je bilo včasih 50-100 medvedov v Sloveniji, sedaj pa naj bi jih bilo več kot 400. Tudi jaz nisem za streljanje, ampak druge rešitve ne vidim. Definitivno je treba število medvedov zmanjšati. S tem, da šenkamo drugim državam po 3 komade na leto, zadeve še ne bomo rešili.
Pa tudi ni čisto res, da se medved vedno umakne. Samica z mladički, ne vedno. Pri nas je samica že večkrat za kom laufala in ne želim si biti na njihovem mestu.
Me zanima kdo od vas bi bil proti pokolu, ko bi vam za hišo v gozdu samica razcefrala vašega recimo 5-letnega otroka.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Če koga zanima-pomor medvedov
21.2.2006 16:12:33   
Anonimen
O, Cukrček, kako si mi pa zdajle prebrala misli user posted image  Uf, kaj takega pa že dolgo ne. Točno isto sem mislila, pa se mi ni dalo pisat user posted image  Hvala, virtualna dvojčica user posted image

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?