|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklena miza
25.2.2006 22:14:28   
Urška*
Ojla!

A jo ima katera? Midva si jo fuuuuul želiva! Pa imajo v Rutarju neko znižanje steklene mize (90 x 150 cm) + 6 stolov za 50 jurijev. Ja, skoraj že prepoceni, ne?user posted image user posted image user posted image  Sma šla danes gledat, pa se mi zdi steklo nekam tanko (8 mm varnostno steklo-tako piše), me malo skrbi kako bi to blo? Stoli pa so iz umetnega usnja. Se mi zdi fajn za vzdrževat.
Sicer ni to najina sanjska miza, samo za kakšno boljšo pa res nimama zdaj dinarčkov.user posted image

Kakšne izkušnje oz. nasveti?

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklena miza
25.2.2006 22:19:49   
rija
Kaj pa vem, meni steklene mize niso všeč, raje kakšna lesena, masivna....steklo se mi zdi preveč krhko....

Kaj pa če boš hotela kdajuser posted image  na mizi? Se boš na koncu po riti porezalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklena miza
25.2.2006 22:50:29   
Urška*
user posted image user posted image user posted image  Samo midva si tako želima imeti stekleno mizo, da se rajši odpovema user posted image  na mizi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklena miza
25.2.2006 22:59:17   
b.nika
Ja, je pa res poceni, zakaj pa ne, če se vama dopade. Meni so full všeč steklene mize- sej to je zdej moderno. user posted image

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklena miza
26.2.2006 7:34:01   
tesa
Mi imamo stekleno klubsko mizico v dnevni sobi, pa sem jo že stokrat preklelauser posted image . Res je, da zgledajo super, vendar so čisto nepraktična. Vedno boš morala imeti gor prt ali podstavke, ker drugače ropota ko user posted image , ko položiš gor kozarec ali krožnik...
Svakinja pa ima tudi stekleno kuhinjsko mizo in tudi nori, ko otroci ropotajo ves čas.
Ne vem no, jaz sem bolj za masivno leseno mizo.

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklena miza
26.2.2006 8:34:49   
lelaval
Tesa, jaz pa nisem niti študirala, da na kuhinjski mizi vse ropota (v dnevni na stekleno namreč nič ne dajemo), so pa meni tudi ful všeč kuhinjske steklene mize.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steklena miza
26.2.2006 9:17:19   
sa
Mi jo imamo, ze dve leti pa je cist okuser posted image ,evo jo bom se slikala pa dala v album da bos videla kako zgleda.Drugace je pa to skoraj zastojn,nas je samo miza prisla veliko vecuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklena miza
26.2.2006 12:06:11   
matahari
Steklena miza je zame najlepša si pa totalni odvisnik do je - stalno jo je treba glancat 

(odgovor članu sa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklena miza
26.2.2006 14:58:11   
Dejča
Mi jo imamo v dnevni, pa komaj čakam, da kaj pade gor in se razbije, da lahko nabavimo novo. Totalno nepraktična, kar naprej rabi čiščenje, pa še, ko bo ta mala shodila, bodo tu novi problemi. Odsvetujem.

(odgovor članu matahari)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklena miza
26.2.2006 15:47:53   
tesa
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Tesa, jaz pa nisem niti študirala, da na kuhinjski mizi vse ropota (v dnevni na stekleno namreč nič ne dajemo), so pa meni tudi ful všeč kuhinjske steklene mize.

Ja pri nas tamalček prav uživa, ko z igračami tolče po njej, ker ropota kouser posted image  in
to je za njega Zakonuser posted image . Jaz pa norim.
Drugače pa kadar pijemo kavo je tudi precej zoprno, ker moram dajati podstavke. Jedilna miza pa je še toliko hujša. So pa res krasne na pogled, samo meni je bolj pomembna praktičnost; vsaj dokler so otroci majhni..

_____________________________

Lp

**Kdor hoče, najde pot. Kdor noče, najde izgovor.**

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklena miza
26.2.2006 17:47:08   
fionaP
Midva imava stekleno mizo in 6 stolov v bež umetnem usnju.
Stoli so ok, zelo udobni. Tudi miza je lepa, vendar se zelo hitro umaže. Hčerka odtise pušča ne le po zgornji strani, ampak tudi po spodnji...

Za mizo mi je malo žal, ker nisva vzela v Rutarju ene "razpokane", na tisti se verjetno ne bi poznal vsak odtis. Med dvema ploščama navadnega stekla je imela plast razpokanega, če si predstavljaš. Zelo lepo zgleda.
No taka "razpokana" miza je v Rutarju stala 100.000, za najino pa sva v Stolčku (btc hala pod Emporiumom) dala le 45.000.
Čistim jo z mokro krpo, vedno pa tudi s sprejem za steklo.

Kakršno koli stekleno mizo pa boš kupila, se prepričaj, da je steklo kaljeno. Prijatelja imata namreč mizo iz nekaljenega stekla, pa se vsaka praskica pozna. Angleška oznaka je "tempered glass".

(odgovor članu tesa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklena miza
26.2.2006 18:15:59   
Marogica
Ne vem sicer o kakšnem steklu govoriš. Če govoriš o prozornem, je brezveze(kadar gre seveda za navadno steklo), ker se ti čez čas poznajo risi v steklu.  Tako, da takšna miza izgleda lepa samo v trgovini, pa še nekaj mesecev doma.
"Mlečno" steklo je boljše. Obstaja pa še drugo steklo, ki izgleda kot navadno in je prozorno, vendar se ne spomnim izraza v slovenščini(po nemško Panzerglass). To je posebno obdelano steklo, ki je neobčutljivo na udarce in rise, je pa svinjsko drago.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steklena miza
26.2.2006 18:17:16   
Marogica
Panzerglass-kaljeno steklo

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Steklena miza
26.2.2006 19:17:44   
rija
Bistvo kaljenega stekla je v tem, da se ob lomu razprši v nek prah in ne v črepinje kot navadno steklo. Po moje se iz varnostnih razlogov delajo vse steklene mize iz kaljenega stekla, si ne morem predstavljati, da se taka miza zlomi. Sploh če je otrok v hiši. Sem že slišala, da razbito steklo v vratih prerezalo vrat otroku in ga ubilo. Kaljeno steklo je sicer bistveno dražje od navadnega, ampak vredno svojega denarja. Drugaće pa zgledata enako. Mi imamo večino stekla v hiši kaljenega ravno iz varnostnih razlogov.
Je pa prednost kaljenega stekla, da ga lahko tudi peskaš, potiskuješ ipd.

Tako lahko lepo mizo za malo denarja dobiš, če pri steklarju naročiš steklo, v ikee pa kupiš nogice...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Steklena miza
26.2.2006 23:23:52   
Urška*
Hvala punce!!!!user posted image user posted image

Sa, ful lepa miza je, pa stoli tudi!!!!user posted image user posted image  Tale v akciji ji niti najmanj ni podobna.user posted image

Se pravi da te mize, ki je v akciji, ne bomo imeli, ker sem skoraj prepričana da je to le navadno steklo, ne pa kaljeno! Je čist navadno(na pogled) in prozorno. Čist simpl zgleda. Tudi prodajalka nama ni omenila nič o steklu.

Se pravi bomo še malo šparali in mogoče kdaj nabavli kvalitetno stekleno mizo.

Rija, ful dober predlog to glede mizarja.user posted image  Se bom kar malo pozanimala o tem.

Hvala še enkrat za nasvete.user posted image



_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Steklena miza
26.2.2006 23:27:02   
Urška*
Sa, pozabla sem te vprašat. Če ni skrivnost, kolko je stal en stol? Ker so mi ful lepi!user posted image  Pa še črni so, bi mi ful lepo pasali v kuhinjo!

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Steklena miza
26.2.2006 23:33:28   
kofetek2010
mi imamo že 4 leta stekleno mizo, tako iz treh plasti, s tem, da je sredinsko steklo spokano, miza pa je ful velika za 8 ljudi - steklo je zelenkasto in sploh ni problematično za čistit user posted image  
cena je pa ja bila 4x višja od tiste, ki jo fionaP omenja za Rutar user posted image   no, saj tud ni bila kupljena v Rutarju

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Steklena miza
26.2.2006 23:43:07   
Urška*
Jana, a si ti resna? 400.000 jurijev za mizo????? Ojoj, bom mogla še prekleto dolgo šparat, če si hočem to privoščit!user posted image user posted image  No, mene bi prišlo nekaj manj, ker rabim mizo za 6 oseb, za 8 jih ni placa!user posted image user posted image

Hvalauser posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Steklena miza
27.2.2006 0:21:30   
kofetek2010
user posted image  saj smo pri stolih prišparali user posted image  so taki kot jih ima ac v albumu, le da so naši zeleni, mislim, da so bili pod 15 jurjev 1 kom - a imamo jih 8 user posted image  in dosti placa za 8 ljudi pri mizi user posted image  

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?