|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sex
3.3.2006 10:20:44   
Anonimen
Okoliščine so nanesle tako, da morava kot zaščito uporabljati KONDOME. Mene ob njihovi uporabi vedno peče nožnica (že med sexom). Je to nasploh zaradi kondoma ali se dobijo taki, ki ne pečejo? Zdaj uporabljava Durex. Prosim za vaše izkušnje user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sex
3.3.2006 11:23:44   
Anonimen
Jaz mislim, da je to tudi odvisno od vlažnosti nožnice. Midva uporabljava različne znamke, pa nimam s tem nikoli težav. Pred nosečnostjo pa sem imela hude težave s tem, ker sem imela premalo vlažno nožnico.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sex
3.3.2006 11:42:06   
daddy
uporabita tudi lubrikant.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sex
3.3.2006 11:59:32   
Anonimen
Po moje ne gre za vlažnost, saj pri odnosu brez kondoma ni nikakršnih težav - ni pekočega občutka. Ali je možno, da me peče ta snov, s katero je kondom "namazan"? A res ni nikogar s podobnimi težavami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sex
3.3.2006 13:15:39   
Ashajt
Jaz ne morem sexat s kondomom, ker se v trenutku posušimuser posted image  in me vse začne peči. Ginekologinji sem povedala za to težavo in mi je pač rekla, da sem alergična na premaz, ki je na kondomu. Mi je še povedala, da nas je vedno več takih ki imamo alergijo na kondome. Mislim, da si tudi ti ena izmed tistih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sex
3.3.2006 14:47:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Okoliščine so nanesle tako, da morava kot zaščito uporabljati KONDOME.

Spremeni okoliščine. Zaradi njih te peče. Sexaj doma, pa bo bolje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sex
3.3.2006 15:05:31   
Ashajt
Zakaj tisti, ki nimate nič pametnega za povedati, raje nič ne napišete, kot pa en kup neumnosti.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sex
3.3.2006 19:08:52   
Snoopika
Jaz sem imela enak problem.. pa sva ukinla kondome... user posted image .. ni in ni blo bolš...pa ni problem o vlažnosti... neki mi ni pasal... Ne morem ti svetovat, če praviš da morata uporabljati kondome...

(odgovor članu Ashajt)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sex
3.3.2006 19:26:32   
Anonimen
lahko, da si alergična to to snov, ki je na kondomu- tudi to se dogaja.

(odgovor članu Snoopika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?