|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:12:05   
Anonimen
user posted image  Kaj bi naredili/ le če bi vas partner silil(a) v spolnost, takrat ko vam pač ni do seksa???
Namreč meni se večkrat dogaja, da si partnerja enostavno ne želim, ker si želim samo mir, ko me boli želodec in imam občutek slabosti (pa nisem noseča).
In kaj se zgodi - sili me - pa daj no, ti bo potem bolje, sej veš jaz te imam rad, s tem ti kažem kako te imam rad,...
In ne ve da si želim samo njegovega objema v teh trenutkih.
Zgodilo se je tudi že da mi je rekel te bom pa posilil (rekel je bolj iz štosa), pa še na silo si me je želel vzeti. Logično da me s tem odbija in da takrat ko se to dogaja, ne seksava.
Kaj bi si mislili o takem partnerju? Meni se zdi da tu v mojem primeru ni nekega spoštovanja, temveč gre le za to da se sprazni in je on zadovoljen.
Kaj mislite?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:20:48   
Anonimen
O.K. prvo kar mi je padlo na pamet je kaj je narobe z tvojim tipom da bi rad seksal z žensko ki se ne počuti glih vredu pa si ga niti najmanj ne želi tisti trenutek! Mislim jaz nekak ne bi glih uživala z nekom če bi vedela da sem ga dobesedno prisilla v to. Oprosti no ma to glih ni neka ljubezen. Sej nisi predmet a ne maš tud ti pravico reč ne če ti pač ne paše. No če se pa to pogosto dogaja je pa fajn da mal premisliš če bi blo lahko kej druzga vmes. Mogoče si pa samo preutrujena. V tem primeru pa nej ti kej pomaga pri gospodinjstvu in ostalem a ne pa bo bolš. Mogoče

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:27:31   
pika74
Hmmm... kako dolgo pa sta vidva skupaj?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:30:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika74
Hmmm... kako dolgo pa sta vidva skupaj?


Pika74 midva sva skupaj že 5.let!

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:37:09   
pika74
...ugibam...mogoče pa vajin odnos nima najbolj trdnih temeljev. Mislim, pri odnosu je zelo pomembno, da gojita spoštovanje drug do drugega. Da se znata poslušat in da sta najprej dobra prijatelja in šele potem dobra ljubimca.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:40:01   
Marogica
Nič nisi napisala, kako pogosto se to dogaja. Če te sili 1-2x na mesec, tebi pa ni, potem, tudi s teboj nekaj ni v redu, ker je to res malo, partnerja pa najbrž "tišči". Če pa je to dnevno, potem pa z njim nekaj ni v redu.
No, da bo jasno, siljenja v nobenem primeru ne podpiram, vendar pa če so to dogaja 1-2x na mesec, meni to zveni bolj na prošnjo oz. moledovanje.
Je pa samo moje razmišljanje, ker pač nisi nič konkretnega napisala v zvezi s tem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 9:43:22   
Bubamaraa
Jaz bom pa samo rekla da se strinjam z Marogico....Kakor je ona odgovorila bi ti tudi jaz....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 10:07:25   
sazi
Sem imela pred nekaj leti podoben primer. Bolj ko je siil, manj sem si ga želela, dokler ta "mnj" ni dosegel "nič" in sva se razšla. Nujno se pogovorita, čeprav bi glede na mojo izkušnjo rekla, da je škoda že narejena (jaz sem se potem med sexom vedno počutila, kot da samop njemu izpolnjujem željo, četudi sem si sexa sama želela).

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 10:18:06   
ANJA5
A to je pol ta fora: ˝dej hitr sam da bo mir˝


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 10:57:44   
*maja
Kako redno pa vidva seksata? Če je to bolj poredko, potem še nekako razumem, da si ne more pomagati in te na tak način prepričuje, drugače pa, če je seks vsaj kolikor toliko reden, potem pa njegovega početja res ne razumem.

(odgovor članu ANJA5)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 11:23:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Oprosti no ma to glih ni neka ljubezen. Sej nisi predmet a ne maš tud ti pravico reč ne če ti pač ne paše.


S tem se čist strinjam.
Sprašujeteme koliko seksava- cca.1 x tedensko, meni se zdi da je to dovolj redno.
Ja in včasih je res finta: "daj že hitr oprav da bo mir" - sam tega nočem več počet in ne bom več tega delala, ker sem tudi jaz samo človek in ženska vredna spoštovanja.

Ker če se mu izognem, pa že: "če imaš drugega, pa pejt k njemu,...če z mano nočeš seksat" Skratka je prec potem eno ljubosumje,...Ne prenašam da si me lastnini, saj nism njegova last.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 11:33:20   
pika74
meni se zdi, da tukaj nekaj ne štima...čim prej se pogovorta.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 12:40:45   
Maček Muri
Ne bom napisala, kaj si mislim o takem partnerju, razen to, da mi ni jasno, kako si lahko skupaj z nekom, ki ti je sposoben reči, da te bo posilil in ga ne zanima tvoje počutje. Enostavno ne razumem. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.3.2006 15:40:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 16:06:27   
Anonimen
Včasih ko kaj takega preberem se mi res zdi da smo ženske kot avtomati samo pritisneš pa sem že tu z razkrečenimi nogamiuser posted image Bo morda še po tem še večerjo? Ali mogoče ti zmasiram hrbet? Kriza....  polek tega kolikokrat seksata na teden/mesec bi meni bolj koristil podatek kako razumevajoč je tvoj partneruser posted image Gleda polek sebe še kaj nate ali mu je važno le svoje orodje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Siljenje v spolnost
4.3.2006 16:40:55   
Anonimen
Vsi odgovori v smislu prepogosto, preredko, so nesmiselni, ker se prepogosto, preredko, ne da definirati. Enkrat na mesec se vam zdi preredko, z anonimno je nekaj narobe.......................................halo, pazite, da ji ne boste vcepile občutka, da je z njo res nekaj narobe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Siljenje v spolnost
6.3.2006 10:36:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
........................halo, pazite, da ji ne boste vcepile občutka, da je z njo res nekaj narobe.


Ne z mano definitivno ni nič narobe, samo na živce mi gre naslednje: na vprasanje ZAKAJ TAKO RAD SEKSA in vse obrne na seks??? njegov odgovor: "Rad se ljubim, fuser posted image , seksam s tabo, ker ti s tem dokazujem, pokažem kako zelooo te imamrad!"
Haloooo- to zame ni dokazovanje ljubezni- s seksom, ljubljenjem oz.karkoli že to je.
A vi/ve tudi samo s spolnostjo dokazujete ljubezen partnerju???user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Siljenje v spolnost
6.3.2006 10:47:26   
baguSka
Pojma nimam zakaj je bilo moje prvo misljenje, da je tale post napisala tipka.user posted image  Sicer je itak vseeno kdo. Moj odgovor je, da nista za skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Siljenje v spolnost
6.3.2006 14:33:14   
tipka
Baguška, katerega misliš, da vidim, kakšen stil oz. mnenje mi pripisuješ, prosim? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Siljenje v spolnost
6.3.2006 19:56:03   
Anonimen
Pozdravljena, draga Anonimna!
Poglej, jaz ne mislim, da je s teboj kaj narobe. Prav tako niti ne mislim, da je kaj narobe s tvojim partnerjem. Želi si te, privlačiš ga in zaradi "pomankanja" je vedno bolj nesrečen, ter ti na precej neposrečen način to tudi kaže.
Če si ga sploh ne želiš več, mu to naravnost povej, ne da ga vodiš za nos.
Zame ima spolnost z mojim ljubim zelo velik pomen pri izkazovanju ljubezni. Še večji pomen ima zanj.
Ker pred njim nisem bila v nobeni zvezi, ne morem primerjat.
Če si ti že prej imela koga, moraš vedeti, ali te je fizično bolj privlačil in si si morda seksa z njim želela bolj, kot si ga sedaj.
Položi na mizo odprte karte. Pogovorita se. S tem, ko se le izogibaš seksu, narediš bolj malo...vsaj koristi ne.
Ne moreš se prisilit v nekaj, do česar ti resnično ni. O tem odločaš izključno ti. Le povej mu. To se mi zdi edino pošteno do obeh.
No, najbrž nisem ravno posrečeno napisala. Upam pa, da sem ti vsaj pikico pomagala.
Lep pozdravček
Nojčiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?