|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 7:49:29   
al1*
Moj najljubši dan. Za večerjo bom sladoled z vročimi malinami.

Naša Kunigunda je že precej rejna - okoli 155kg tehta. Ni slabo, kaj?

< Sporočilo je popravil al1* -- 8.3.2006 7:50:29 >


_____________________________

lp

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 8:11:21   
Anonimen
user posted image  Sinoči sem se hvalila, da grešim, pila sem kapučino, ki pa mi očitno ni bil namenjen. Potem sem še par pomfrijev pojedla, zvečer, ko sem šla spat mi je bilo pa tako slabo, da sem si zraven postelje vedro pripravila. In še dobro, ker sem tako bruhala...user posted image  user posted image  user posted image  Potem je blo malo bolje, zdej zjutraj mi je pa spet tako slabooooo, da bom šla kr domov počivat, ne morem bit v službi.
Jedla pa danes sploh ne vem če bom kaj, ker ne upam, še kave nisem pila.... user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 8:17:03   
paris
Jesss! Kakšno srečo mam! Da pride OH glih na moj r.d., kaj češ lepšega!user posted image
Danes bom jedla kar mi bo pasalo- evo priznam- pa nič me ni sram!!!user posted image user posted image

Hijenca, hvala za čestitke, obenem pa tudi čestitke tvoji mamici!

Ti kar pojdi domov, verjetno si staknila kakšen virus, ali pa si mogoče nosečka?

Skratka uživajte današnji krasen sončni dan!!!user posted image


Nekaj mi smajliji ne delajo kot je treba!



< Sporočilo je popravil paris -- 8.3.2006 8:19:09 >


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 8:32:10   
al1*
Paris - vse najboljše!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lepo praznovanje ti želim!
Kot kaže nas je med odločnimi veliko ribic.


_____________________________

lp


(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 9:03:16   
tejčica
Paris, vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

Meni je ful padla motivacija, saj se mi teža sploh ne premakne več. Upam da mi bo dieto uspelo speljati do konca.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 9:14:58   
Mel_A
Paris, vse najboljše!!! user posted image user posted image user posted image Danes pa jej, kar hočeš, rojstni dan maš samo enkrat na leto. Ja, moj tud pade na OH, na naslednji, pa še nedelja je! Za kosilo bom definitivno grešila, ker me dragi pelje ven na kosilo, pa ne bom jedla špagetov... Jih bom pa danes, graham špagete z omako iz bučk, za večerjo pa imam kokosove kocke in rulado. Pa še famozni čokoladni sladoled me čaka v hladilniku!!! Njam!

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 9:24:34   
Teni_




Paris, vse najboljšeuser posted image .

Tudi jaz sem se včeraj izpovedala svojih grehov. Je pa kazen takoj tukaj + 0,5 kg. P je šel prejšnji teden skoraj v nič. Sem se pa nekaj odločila. Od zdaj naprej bodo sadni dnevi bolj vodni kot sadni in danes zvečer ni sladice. Upam, da s pomočjo tega shujšam še vsaj 4 - 5 kg. Se mi zdi to najboljša varjanta, drugače bom obupala nad dieto.



(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 10:54:04   
ANDREJA*
oooooooooooooo PARIS, moja mama ima tudi danes rojstni dan............tebi čestitam za rojstni dan in ti želim veliko - kg in veliko zdravjauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mami pa bom šla voščit popoldan. danes je res pravi dan!! vsi se lepo imejte pa lepo jejteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 11:43:26   
Anonimen
MojcaH in ostale, ne se odrekat obrokom in ne jih spuščat, ker se bo telo navadilo na "šparanje" in potem se res ne bo nikamor premaknilo. Mogoče bi raje zraven malo telovadbe vključile? Sicer pa meni proti koncu tudi ni šlo več dol, meni je šlo skoraj vse v prvem mesecu. Bistvo je, da se zdrži do konca, ker šele potem pride do spremembe metabolizma. Tako je zapisano v tej dieti.

(odgovor članu ANDREJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 12:22:27   
lelaval
Paris - čestitke za rojstni dan.  user posted image user posted image user posted image
Danes ti je izjemoma dovoljeno grešit. user posted image
Jaz pa sem za zajtrk pojedla jabolko, zdaj grem pojest pizzo (sem si jo zadnič dala v zmrzovalnik), za večerjo pa bo jabolčni štrudl, ki sem ga že spekla in diši vsa hiša. Upam, da bo ostal. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 12:47:27   
tinadvojčica
Paris vse naj naj user posted image user posted image user posted image pa pojej kar ti srce poželi le mogoče bi bilo dobro da v majhnih količinah.
No jaz bom zdaj pojedla pico za večerjo pa sladoled.Mnjami!Obožujem OH dneve!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 16:48:49   
taška30
Paris, čestitke za rojstni dan.user posted image Ti si taka srečka kot jaz, da imaš RD na OH dan.user posted image  Privošči si!
Jaz pa danes kosilo pizza, večerja čokoladni sladoled - pa še kaj. Kot vedno, prav dolgočasna sem, res.

Pa malo me spet glava boli, matr, pa ravno na OH dan. user posted image  je na obisku!

Lp, Taška

Čestitke vsem za dan žena.user posted image

(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 17:40:56   
Anonimen
A samo še toliko vas je?

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 19:22:17   
t_t_y
Ja al bina, nas je kar vedno manj, ampak se pa tudi marsikatera ne uspe redno javljati, pa je vseeno zraven.

Skutica - midve sva zgubili enako kg - smem vprašat kak ITM imaš ti sedaj, k sva mele obe za cilj zgubit 15 kg 

No, moj dan minil uspešno - sploh večerja (ha, ha).

pozdravček

Btw - paris vse naj, naj, pa kot sem napisala ostalim ki so imele RD:upam, da prideš do cilja 8saj ti pa sploh nimaš več veliko).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 21:05:09   
Pia67
Paris vse naj, naj...

Jaz pa sem bila danes po dolgem času sladkosneda. Ker sem s punčico imela 3. cepljenje in sva se morali pokazati še 1x popoldan sem mimogrede zbasala vase čokolado, ki je drugače ne šmirglam. Ob 17. pa sem pojedla kos kruha user posted image in nekaj paprike. No pravi OH dan.

Zdaj se tolažim s kahlo raztopljenega magnezija in upam, da PMS hitro mine.

Damjana

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 65. dan - OH
8.3.2006 21:20:24   
paris
Najlepša hvala punce za vse čestitke! Kar verjemite, da sem si privoščila!user posted image user posted image
Ampak, ker nisem packa vam ne bom nič luštov delala z naštevanjem dobrot!user posted image

Jutri pa jovo na novo, kaj čmo, ni vsak dan r. dan!user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?