|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
30.3.2006 22:28:03   
dix
Dan se bliža pa me zanima kaj boste jedle. Meni se še sanja ne.

Koliko pa je vaš trenutni ITM? Moj niha med 25,7 in 26,1 user posted image  Upam da se znebim kaj kil, ker drugače bo joj, bo se moj imel iz česa smejati ker sem se tako pripravila na dieto pol pa ne bo haska.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
30.3.2006 23:06:40   
pokica_
Hehe dix, moj se že tudi smeje ko mu omenjam svojo dieto user posted image . Jaz si bom za začetek v soboto privoščila kar veeeelik zrezek pa polno skledo solate, da ne bom že 1. dan lačna user posted image . Jaz sem po tej dieti že enkrat hujšala, ampak mi je sfalilo motivacije že po 2 tednih......tako, da upam, da mi bo z vašo pomočjo uspelo it do konca diete! user posted image user posted image user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
30.3.2006 23:50:19   
Urška*
Oj!

Jaz se vam pridružujem, pri BOMBAH sem preveč grešilauser posted image , pa bom začela na novo. Upam da mi bo uspelo.

1.4 pa bom ziher jedla kakšen zrezek, pa solato.

Se beremo.user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
31.3.2006 9:10:42   
t_t_y
Kar korajžno punce, moj se je tud smejal, pa mam zdej (sem še pri odločnih)
12,5 kg manj. Se vam pa tud 17. pridružim, da se znebim še kakšne.

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
31.3.2006 11:55:11   
Pia67
Živjo!

Bombe končujejo, mene čaka še en mesec hujšanja, morda še dlje, odvisno kako bom zadovoljna. Moj BMI je 24,1, želela bi pa imeti 21.
Kaj bomo jedle? Začnemo z beljakovinskim dnevom, če se ne motim?

Damjana

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE - kaj boste jedle 1.4.?
31.3.2006 22:31:35   
Mariposa
Joj, komaj čakam jutriuser posted image user posted image user posted image Trenuten BMI je 25,6, rada bi dala dol -12kguser posted image user posted image

Jutri bom zjutraj 2 jabolki, potem pa bom jedla skuto, s telovadbo bom pa še malo počakala, ker imam trenutno virozo, potem pa štartam še s tem, da bo ja cilj resnično izpolnjen,..no sej če bo pa še kak kg več minusa, se pa tudi ne bom pritoževalauser posted image

PUNCE ŽELIM VAM VELIKO VOLJE IN VZTRAJNOSTI TER DA BI VSE DOSEGLE ŽELJENI CILJ!!! LE POGUMNOuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Hrana
binyy

Koliko denarja na mesec porabite za hrano?

od 100 do 200 (27%)

od 200 do 300 (35%)

od 300 do 400 (21%)

od 400 do 500 (12%)

od 500 do 600 (1%)

600 ali več (4%)


Število vseh glasov: 252

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!