|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober antivirus?
5.4.2006 22:12:06   
ona
kje bi it interneta potegnila dol kakšen dober brezplačen antivirus?
in ga seveda namestila na računalnik.Sedaj imam enega ****,ki je prav zanič in mi ne najde dosti virusov!Če mi lahko kdo kaj pomaga,najlepša hvala!
Aja,uni Kasperski antivirus ne pride v poštev,ker mi potem počasi dela en program za pisanje računov!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dober antivirus?
5.4.2006 22:15:00   
Anonimen
NOD32

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dober antivirus?
5.4.2006 22:19:54   
Anonimen
Jaz imam tud NOD32

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dober antivirus?
6.4.2006 0:22:59   
Anonimen
Mi imamo pa Symantec. Pa tudi nič ne vem, da bi ga kdo kaj plačal. Ga je moral že Kamikaza nekje na Internetu najti...

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dober antivirus?
6.4.2006 1:02:30   
KODA
NOD32

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dober antivirus?
6.4.2006 7:03:37   
*pepelka*
Mi mamo tud NOD 32

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dober antivirus?
6.4.2006 10:14:26   
Nixxon
NOD32, ali BitDefender.

Norton mi je preveč mašino upočasnil.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dober antivirus?
31.5.2006 14:06:10   
KIRA
moje osebno mnenje je, da je NOD za v r.....

probaj z novim Zone Alarm Security Suite, ki ima že vse integrirano.
Če pa ti ni všeč, ali nimaš dovolj spomina (sistemskih sredstev), pa potegni dol kaj drugega tule:

www. downloads.com

poleg ustreznih programov - in izbira je res velika, ima gor še ocene programov - tudi od uporabnikov. se boš laže odločila.

če rabiš kode, jih pa lahko dobiš tule, ampak stran je polna virusov, tako da če si laik se raje ne spuščaj v to.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dober antivirus?
3.6.2006 13:52:21   
Joe
Čudi me, da priporočajo NOD32, ker - kolikor berem - NI brezplačen. Verjamem, da je dober, ni pa zastonj.

Dober (brez slabosti v večih letih uporabe) in zastonj za domačo rabo je AVG Antivirus od firme Grisoft (AVG=AntiVirus Grisoft). V Googlu natipkaj AVG Free in se preklikaj do brezplačne verzije. Ne jemlji raznih 30 dnevnih preizkusnih ponudb, če ne želiš biti po enem mesecu nazaj tam, kjer si.

Za požarni zid pa npr. ZoneAlarm Free, pa še eni trije drugi dobri in zastonjski.




_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dober antivirus?
9.8.2006 16:00:26   
pilotgirl
Nod 32 se da dobit brezplačno če ga veš kje dol potegnit.Drgač pa jst z njim nisem zadovoljna ker tud slučajno ne odkrije vseh virusov.Zarad tega se mi je cel sistem pokvaru.Najbolši do zdaj je BIT DEFENDER 9 INTERNET SECURITY!Ta program ma vse,antivirus,antispam,požarni zid,...uglavnem je zakon.

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dober antivirus?
9.8.2006 16:31:03   
Anonimen
Jaz uporabljam Avast.
www.avast.com


(odgovor članu pilotgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dober antivirus?
9.8.2006 17:32:07   
Samoyedka
Jaz se m riskirala pet jurjev in si kupila F-secure, pa sem z njim ful zadovoljna: ni spustil še nobenega virusa skozi, ne brejka računalnika, čisto enostaven za uporabo. Priporočam.

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dober antivirus?
9.8.2006 20:05:48   
G in T
Avast

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dober antivirus?
10.8.2006 19:50:50   
Anonimen
Kaspersky

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dober antivirus?
10.8.2006 22:08:12   
tanaja*
NOD 32

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dober antivirus?
27.8.2006 20:55:32   
samosamo
Oj,

Ce rabis res dober anti virusni program potem  vzami nod.

Pa zaboga svetega dejte tistih 5.000 SIT za celo leto, ne pa iz neta dol vlect.
Pol pa valda da ne dela tko k je treba. Sam pol ni treba govort da je zanic program ce vm cirusa ni odkril.

Nod do sedaj se ni ispustil virusa. Verjetno tudi to da ga je MicroSoft potrdil kot prvi antivirusni program za winxp, nekja pomeni.

lp,
Samo


(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dober antivirus?
27.8.2006 21:24:49   
KIRA
nod32 ima skritega trojanca. pa tisti bit defender, ki se ga da potegnit dol pri enem našem znanem ponudniku interneta, ima tud virus noter. tud trojanca. pa panda tud - tista ki dela online sweep.
je treba pazit od kod dol vlečeš. včasih še na originalnih - proizvajalcevih straneh imajo ti programi vgrajene viruse. jaz sem prepričana, da namenoma..
sem probala te dni pri enmu kolegu, ker sem mu morala na novo cel sistem naložit,  pa sem na srečo tud druge programe mela, pa so te viruse prepoznali in takoj deletali.

jaz začetnikom priporočam avast + avg v kombinaciji. se kar dobro razumeta. kakim bolj izkušenim pa ZONE ALARM SECURITY SUITE (ima že vse v kompletu) + še kaj druzga zraven - ziher je ziher. niso vsi programi taki, da eden druzga "****". norton zna delat težave, pa kak nod tudi, če hočete še kaj dodatno inštalirat.

kakršenkoli program pa že imate, važno pa je da delate update na dnevni bazi (toplo priporočam), ali pa vsaj tedensko. pa sweepat računalnik tud tako pogosto kolikor se da.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dober antivirus?
29.8.2006 12:48:41   
Tasika
Je kar dobro imet protivirusnega v kombinaciji z požarnim zidom. Pri nas trenutno laufata  Avast in KerioFW, tudi z AVG-jem smo bili zadovoljni. Oba sta brezplačna.  

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dober antivirus?
19.9.2006 16:33:59   
Anonimen
midva mava ZoneAlarm Security Suite - sam je pa okol 50eur (al pa $) na leto. Samo to pa res ni nič v primerjavi s tem, kaj lahko tvoj komp vse doleti, če ga nimač dobro zaščitenega. Men se je npr.zgodilo naslednje: ker sem tko blazno rada downloadala iz kazaa-ja (nisem pač vedla, da obstajajo tud mnogo boljši programi za te reči), sem dobila ene par hudih virusov, trojancev...in nevemkajševse, tako da mi ni preostalo ničesar drugega, kot da sformatiram disk. In ker sem v tistem času glih diplomo pisala, mi jo je šlo ene 20 strani v maloro. user posted image

< Sporočilo je popravil sreckanosecka -- 19.9.2006 16:38:54 >

(odgovor članu Tasika)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dober antivirus?
5.11.2006 16:25:52   
rozarozica
Jaz uporabljam F-Secure im moram povedati da odkar imam rečunalnik še nisem imela težav z virusi pa ogromo downloadam z interneta. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dober antivirus?
5.11.2006 16:31:57   
Primoza
http://www.free-av.com/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dober antivirus?
5.11.2006 19:09:26   
Anonimen
Jaz uporabljam F-Secure im moram povedati da odkar imam rečunalnik še nisem imela težav z virusi pa ogromo downloadam z interneta.


Jest ga mam tud in je najboljši, kar sem jih mela do sedaj. Prek amisa sem ga dobila zastonj, lahko ga pa testiraš zastonj za 30 dni.
amis

čisto spodaj! 

(odgovor članu rozarozica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?