|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 7:36:44   
AKŠ
dobro jutro sotrpinke....hihihi

kako ste kaj? evo še en dan je za nami. Danes pa nimam pojma kaj bi jedla za kosilo. Definitivno bo nekaj iz testenin, me pa nekaj zanima. A kislo smetano smemo jest? Mikajo me široki rezanci s kislo smetano - sm po moje to ne smem in bo mogla kar paradižnikova omaka biti poleg....

no ker sem vas brala, ste včeraj vse rekle da se na tehtnici že pozna. Men se je premanila le za slabe pol kile navzdol....madona I don`t like it

ja drugače bo pa danes takole:

Z: dve hruški
K: nekaj iz testenin
V: moj user posted image  me pelje ven na tortico (JUHU)

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 7:43:59   
katis
Namig: kislo smetano lahko zvečer v sladici, ne pa za kosilo pri testeninah. Pa ni ti treba samo paradižnika gor devat. Naredi si npr. omako iz bučk in pradižnika, al pa čebule, česna, gobic in zelišč.... Eksperimentiraj!...Uporabi veliko začimb, ki dajejo poln okus, pa boš mela večje veselje (pa še bolj si sit)

držte se pogumne!

P.S. Glede vage pa - odvisno. Nekaterim začne takoj dol padat, nekaterim pa z zamikom. Seveda pa je odvisno tudi od tega, na kako visokem ITMu štartaš

< Sporočilo je popravil katis -- 7.4.2006 7:46:26 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 8:04:52   
AKŠ
ja saj ponavadi moja omakca vedno vsebuje ogromno čebule, bazilike,....


je pa res,da sem štartala kar z visokim ITM-jem  user posted image

sam da ne obupam pa bo....


_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 8:17:26   
luka jan
Evo tudi mene končno, sem komaj prišla malo k sebi od te diete, se je kar ne morem navadit.
Glede OH dneva, zelo dobra je Barillina omaka z olivami, potem pa dam zraven malo sveže bazilike in česna in je zadeva zelo okusna. Jaz bom kar to jedla.
Tud men je šlo dol sam pol kile, pa sem bla kar mal razočarana, sam vem da bo kmalu šlo še več.
Punce, držte se in ne obupajte.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 9:07:39   
dix
Jaz bom pa danes uživala, testenine s pestom. njamiiiiiii

Večerja pa še večje veselje tortaaaa

Drugače pa se meni pozna že več kot 3 kg (če smo točni 3,2) user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 9:18:48   
pokica_
Živjo punce!

Jaz pa si bom danes naredila zelenjavno pizzo z bučkami, čebulo, ketchapom na koncu pa prelijem z česnom, da bo tko kot tržaška pizza.....mjamiiiiuser posted image . Za večerjo pa še nevem, če sploh kaj bom, mogoče pade samo kaka kepica sladoleda.

LP....lep sončen danuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 9:53:16   
Margareta
Pokorno se javljam po dveh dneh žrtja in pitja.user posted image V glavnem bila sem 2 dni na obisku pri sorodnikih v Ljubljani, pa malo sem se s sodelavkami dobila in sem jedla samo tisto kar ne bi smela, pa še dve pivi sem spila.

Jaz bom nadaljevala z vami, za te dva dni se bom pa obnašala kot, da jih ni bilo.

Danes sem pojedla jabolko in pol hruške, za kosilo bom pa jaz tudi testenine.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 9:56:18   
modrooka
Punce živjo!

Danes se javljam malo pozneje, ker imam dopust user posted image . Vidim, da ste vse zelo pridne. Meni je včerajšnji dan lepo uspel user posted image user posted image , tako, da sem zelo vesela.

Danes sem zjutraj pojedla dve pomaranči, za kosilo bom testenine s paradižnikovo zelenjavno omako (njam, njam), zvečer pa verjeno kakšno lučko user posted image .

Vidim, da se vse kar pogosto vagate. Jaz sem se odločila, da se bom vagala samo enkrat na teden, da me vmes preveč ne mine user posted image , če se kazalec ne bo pomaknil dosti v minus (toliko kot pričakujem, da bi se glede na mojo pridnost moral). Tako bo veselje enkrat na teden dosti večje, če bo minus konkreten user posted image user posted image . Sporočim kg jutri.

Lep dan vam želim in bodimo pridne še naprej user posted image user posted image

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 11:10:41   
svoja
Zdravo! Tak lep sonček je zunaj, da ne moreš bit slabe volje, tudi če si na dieti user posted image  Zajtrk: bananaKosilo: testenine z drobtinami in rdeča pesaVečerja: ježek In nakupovat moram it, da nabavim zaloge sadja za jutri. Če je pestra izbira, me manj skomina po čem drugem. Lep dan.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 11:23:14   
mama76
Evo še jaz, za zajterk sem malo grešila z malo polnozrnato štručkouser posted image  pol pa še eno banano, za kosilo bo polenta pocvrta s čebulo in paradižnikova solata za večerjo pa košček skutinega zavitka in rebo jedilne čokolade, jutri pa spet vitaminčki sem že kupila jagode,hruške,jabolka,banane pa še kakšna sveža zelenjava, moji kili pa kar stojijo na tehtnici kaže samo -0,5 kg
ne vem, ne vemuser posted image  uživajte tale sonček in lepo se imejte, jutri pa javimo koliko smo se skrčile.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 13:28:36   
Anonimen
Živjo punce!

Jaz sem danes jedla za zajtrk jedla banano,za kosilo pa sem si naredila zelenjavno pizzo, zvečer pa tortiiiicaaauser posted image user posted image .
Na tehtnici se mi še ne pozna veliko, dobre pol kg, amapk počutim a se full dobro.

(odgovor članu mama76)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 18:51:28   
Mariposa
Ojlauser posted image Na hitro še moje poročilo:
Z: grenivka+pomaranča
K:zelenjavna pizza
V:par piškotov od stare mameuser posted image


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POGUMNE....7.dan (OH)
7.4.2006 20:09:35   
dix
NAj se javim grešnica. Pri frizerju sem pojedla 2 žele in ene trdi bonbon.

Sicer se mi ne  zdi ne vem kako velik greh, glede na to da je danes OH dan in so sladkarije dovoljene user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?