|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vožnja s kolesom
9.4.2006 8:16:27   
maja&m
Ne vem,če spada  sem,pa vseeno me zanima,kdaj ste svoje otročke začele prevažati s kolesom (zadaj v sedežu)? Koliko naj bi bila primerna starost?

Sončkov dan

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 8:53:48   
Anonimen
Mi bomo sedaj steri 9 mesecev in se vozimo v sedežu spredaj.
Mu je zelo všeč.

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 9:11:21   
Marogica
Ta večji je bil star ca 1 leto, ta manjši pa je star 15 mesecev-smo sedaj začeli. drugače pa niti ne vem, če dobiš tako majhno čeladouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 9:48:16   
frutka_
Mi2 sva malega dala na kolo pri 10-ih mesecih. Ampak so v tej starosti vožnje fuuuull krakotrajne, ker mali hitro zaspijo na kolesu!
Čelado sva mu kupila v Hervisu, najmanjšo. Obseg je mislim da cca 46centi. Sicer pa se kupijo tudi čelade, ki se dajo zadaj, na temenu, regulirati. Čelade imajo ugodne v Inter Sportu in v BC pa v Pikapolonici.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 11:58:10   
Anonimen
mi smo našo dal pri ene 10. mescih, sem ji pa kupila sedež k ma 5 točkovno in ne samo 3 točkovno zapenjanje. mel so jih v interšortu. čelado tko mejhno smo pa lani najdli samo v interšparu v citiju. letos ji j eže premejhna..saj čez kapo??!! :)

(odgovor članu maja&m)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 12:28:54   
Cikica
Se tično ne spomnim,mislim pa da nekje okrog enega leta.

_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vožnja s kolesom
9.4.2006 20:58:41   
tins
Smo stari 11 mesecev in smo že začeli.
V BC smo kupili soliden stolček za odzadaj z nastavljivim naklonom, če bo mala kdaj zadremala.
In res je nujna tudi čelada- mi smo kupili naši Metovo za dobrih 6 tisočakov; najmanjša velikost, ki obstaja je od 46 do 52 cm. Kupili smo jo v trgovini s kolesi in kolesarsko opremo.
LP

< Sporočilo je popravil tins -- 9.4.2006 21:00:14 >

(odgovor članu Cikica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?