|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 8:20:01   
AKŠ
jutro.....

danes je pa mesek na vrsti....se bom pustila presenett za kosilo,ker grem jest k svoji mami....

za zajtrk bodo pa pomaranče....

sem pa opazila seznam...nekatere ste ble že fullll pridne. No jaz sem se vagala dsnes in mi kaže -1,5kg user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 9:23:58   
pokica_
Jutro hujšarce!

Kaj, pa ne, da še vse pridno spančkate? Za mano je že jutranja user posted image , zdaj pa sledi zajtrk in sicer jabolko. Za kosilo pa mesekaaaaa in solatko.....wiiiiiiuser posted image .

Pridno hujšanje še naprej pogumne!
LPuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 10:07:32   
dix
JAZ VEČ NE MOREM VIDET SADJA, MENI SE BO UTRGALO OD NJEGA, VSE MI DLAKE GOR STOJIJO KO GA VIDIM user posted image  

BLJAK, zajtrk 2 pomaranči (fuj fuj fuj)
kosilo: na žaru pečeni ražnjiči in solata
večerja...hmmm, kaj ostane ali pa celo nič user posted image

SOVRAŽIM TO DIETO! (samo rezultat mi je pa všeč user posted image )

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 11:12:39   
Mariposa
Ojla punceuser posted image Najprej se moram spovedat,..včeri sem grešilauser posted image user posted image Do 22tih je bilo vse brez problemov, potem pa sem šla na en rojstni dan, kjer sem pojedla dva kosa pice in spila par koktejlov. Po eni strani sem vesela, da se je to zgodilo, ker sem ta teden velikokrat padla v skušnjavo in sem zdaj videla, da se ne splača, ker so posledice slabe vesti prehude, tako da sem zdaj sigurna, da ne bom več grešila. Se pa grehi poznajo tudi že na vagi, ker imam spet pol kg večuser posted image user posted image ampak vsaka šola nekaj stane, tako da si zdaj že zdravim mucka s pomarančami, za kosilo bo pa mesek s solato, za večerjo pa eno uro kolesarjenjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 11:13:05   
modrooka
Dobro jutro sotrpinke! user posted image

Toliko, da se pofočkam in da povem, da sem za zajtrk pojedla eno banano, za kosilo bom pečenega piščanca, blitvo in solato, za večerjo pa mogoče kakšnega jajčka.

Včerajšnji dan je minil brez pregreh user posted image .

Počutje je odlično!!!!user posted image

Imejte se skrajno lepo!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....9.dan (B)
9.4.2006 17:55:38   
poliloni
Jaz sem pa danes na sadju 8za kosilo sem imela tudi kuhano zelenjavo), ker sem imela včeraj vaje na terenu in sem morala nekaj jesti, tako da sem imela že včeraj B dan. Vem, da to ni priporočljivo, a drugače ni šlo....

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?