|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   BALKONSKE ROŽE
9.4.2006 19:19:03   
jasnika
POZDRAVLJENE!
Zanima me, če mi lahko katera pove za kakšne dišeče in viseče balkonške rože, po možnosti še sliko????????????????user posted image
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BALKONSKE ROŽE
9.4.2006 19:41:16   
india
Med dišeče viseče balkonske rože zagotovo spadajo gorenjski nageljni, pa tudi ****sije imajo prijeten vonj, kakor tudi begonije. Je pa tako, bolj kot dišijo, več mrčesa privabljajo.

marsikaj koristnega boš našla na http://www.kalia.si/  ali na
http://www.bakker-holland.si/default.aspx 
za slikce pa moram še pobrskatuser posted image

< Sporočilo je popravil MISKA01 -- 9.4.2006 19:45:02 >

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BALKONSKE ROŽE
9.4.2006 19:48:31   
india
user posted image    user posted image ****sije

user posted image  švicarski nagelj
user posted image  user posted image user posted image  begonije




(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BALKONSKE ROŽE
10.4.2006 19:52:35   
fusia
Ojojoj kakšen nagelj. Moj je imel le nekaj cvetov. Sem ga dala stran, ker mi ni nikakor uspeval. Mogoče bom letos poskusila s ****sijami, ki so tudi lepe.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BALKONSKE ROŽE
25.4.2006 14:01:50   
zaljubljena23
Na najbolj sončno okno sem posadila viseče jagode z roza cvetovi in gauro ( bele barve) ,ter z belimi cvetovi in roza gauro, na senčna okna sem dala ****sije (viseče) in lotus na pol senco, na ostala pa seveda pelargonije. Na balkonu pa so se letos znašle zmajeve begonije ( rdeča in lila ), sladki krompir, stipo, pelargonije in surfinije. V obešankah imam sanvitalio in lobelio, pa milijon zvončke. Aja pa še na črnooko suzano ne smem pozabiti

user posted image Sanvitalia
user posted image Lobelia
user posted image Zmajeva begonija
user posted image Sladek krompir
user posted image Stipa
user posted image Gaura
user posted image Lotus



_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BALKONSKE ROŽE
25.4.2006 17:24:50   
india
Zaljubljena23, daj mi prosim povej, a to so tvoje slikce???
Kje si pa nabavila lotus in kako ga neguješ??

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: BALKONSKE ROŽE
25.4.2006 17:48:47   
zaljubljena23
IZVIRNO SPOROČILO: MISKA01

Zaljubljena23, daj mi prosim povej, a to so tvoje slikce???
Kje si pa nabavila lotus in kako ga neguješ??

Ne, to niso moje slikice, ampak so iz neta, razen stipa -> to pa je slikal moj dragi,upam da bom imela tudi jaz letos takšne user posted image user posted image user posted image . Glede lotusa, nabavila sem ga v vrtnariji Tement ( to je Spodnji duplek pri Mb ), imam pa ga na vzhodni strani. Zalivanje zmerno. Imam ga sicer prvo leto, tako da nimam kaj veliko izkušenj z njim.

< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 25.4.2006 17:50:11 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: BALKONSKE ROŽE
26.4.2006 13:26:10   
snorlax
Jaz sem že imela lotus, pa mi ni takole lepo cvetel, rastel je kar, samo cvetov je imel pa bolj malo.

Drugače sem imela pa najlepšo zasaditev, ko sem nasadila vsakega nekaj mešano, surfinije, viseče pelargonije, bidens, lotus, moljevko...

Samo mi je prišel nek pajek gor, pa sem škropila z vsem živim, pa ni nič pomagalo. Vse je šlo k user posted image . user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: BALKONSKE ROŽE
26.4.2006 16:13:31   
zaljubljena23
Ampak bidens se full razraste, jaz sem ga imela eno leto v zasaditvi s pelargonijami pa mi jih je čisto zadušil, za moljevko pa je najbolje, da jo daš kar z lončkom v korito, saj se korenine zelo razrastejo.
Če pa še ne veste kaj boste zasadile, pa vam priporočam tole knjigo, jaz sem jo imela namen kupiti, ker sem od januarja razmišljala kaj naj posadim, pa ni bilo idej, vendar je kasneje nisem ,saj sem se v zadnjem trenutku  odločila za kombinacijo zasaditev.
http://www.vrtnar.si/index.php?page=shop.product_details&flypage=&product_id=3277&category_id=3&option=com_virtuemart&Itemid=1


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?