|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 10:39:19   
Anonimen
No ženskice,tiste,ki se spoznate na rožce,kera mi zna svetovati najboljše gnojilo za bršljanke.Lepo prosim z idejami na dan,pa hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 10:51:13   
darjatimci
Jaz sem lani imela Asef za bršljanke.Bila sem zadovoljna cvetelo je do novembra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 11:05:43   
Anonimen
U hvalauser posted image user posted image Jaz sem uporabljala eno gnojilo lani,našla sem ga v kleti,izgleda da že staro,sploh ne vem od kod se je znašlo tam,pa ni učinkovalo so bile prav revne.Bom pa letos kar s tem poskusila.

Pa še nekaj,kaj pa tiste ki so na gredici,naprimer trajnice,pa grmovnice.
Moja sosedaj jih gnoji z konjskim gnojem,res so čudovite,samo,da moraš pravi odmerek znajti,drugače ti požge korenine.Jaz si ne upam,da kaj ne uničim.

< Sporočilo je popravil neva6 -- 13.4.2006 11:07:49 >

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 11:21:36   
soncece24
Neva,najboljši je konjski drekecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 11:21:45   
darjatimci
Meni tudi vedno ostane, ampak je res najbolje vsako leto novega kupit, saj ga toliko ne porabiš. Imajo pa tudi več pakiranj, tako da si kupiš kolikor pač rabiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 11:26:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: darjatimci

Meni tudi vedno ostane, ampak je res najbolje vsako leto novega kupit, saj ga toliko ne porabiš. Imajo pa tudi več pakiranj, tako da si kupiš kolikor pač rabiš.


V tekočini za zalivanje ali v palčakh,ki vtakneš v zemljo?Meni jih je hči včeraj kupila sicer nisem še pogledala navodil,če se pa ne motim so palčke samo za sobne rastline.

Ja sončece vem,da je drekec učinkovit zna pa bit tudi agresivno gnojilo.user posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 12:12:23   
darjatimci
Palčke jaz poznam res samo za sobne rožce, meni so se lepo obnesle pri vijolicah. Drugače pa jaz Asef kupim kar tekočino,ker imam sedem korit in porabim kar nekaj gnojila. Gnojim enkrat tedensko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 12:15:54   
Anonimen
Tenks!!!!user posted image Z zalivanjem torej bom dodajalo hranilo rožcam v upanju,da bodo letos bogateuser posted image

(odgovor članu darjatimci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 13:10:54   
vidja
Jaz pa vseeno navijam za Biosol, ki je organsko gnojilo in ni preveč agresivno. So pa to taki mali briketki, ki jih potrosiš po zemlji - gredi in se z zalivanjem počasi spira. Je pa res, da včasih malce smrdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
13.4.2006 14:11:52   
india
Jaz uporabljam ali Asef ali Cvetal, za one na vrtu pa bi ti priporočala Valntinovo gnojilo,ki zemljo obogati z železom in v bistvu tudi vzpostavi tudi ravnovesje med ostalimi sestavinami v zemlji.
S konjskim gnojem pa moraš zelo pazljivo ravnat, da rastlinja ne zažgeš!


(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gnojilo za rožice-katero?
14.4.2006 9:52:37   
Anonimen
Še enkrat hvala vsem za nasvete..jaz pa upam,da bo letos kaj bolj bogat vrtiček z cvetjem in balkon tudi pisan in cvetoč.

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?