|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 7:56:39   
AKŠ
evo,pa smo spet na sadnem dnevu....


imam pa za seboj že vaganje-in moja najljubša prijateljica je pokazala -3kg user posted image user posted image user posted image user posted image

ja full sm vesela,tako da je tole tehtanje dalo zagon za današnji dan....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 10:17:34   
dix
DOBRO JUTRO

JAZ SEM TRENUTNO MALO PREHLAJENA, TAKO DA MI PAŠE DA JE DANES SADNI DAN, SEM VČERAJ S TEŽAVO POJEDLA TORTICO, AMPAK SE ji nism mogla upreti, saj če bi bila slepa itak ne bi vedela kaj jem user posted image  Pa sem mislila da bo vaga zjutraj ponorela, ker sem pojedla kar 2 kosa pa NI, danes zjutraj na tešče mi je kazala 6,6 kg manj, kar nisem mogla vejeti. Pa sem zdaj preverila pa še vedno kaže 6,1 minuda (s tem da je že zajtr in kava za mano).

Danes bom kar cvetačo na pari za kosilo pojedla pa antibiotike user posted image  (upam da ne redijpo preveč).

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 11:21:46   
t_t_y
Ojla punce,
jaz pa vas moram obvestit, da sem z dieto za enkrat kar zaključila - bom šla po novem v nasprotno smer user posted image , vsaj če bo vse po sreči.

Bom pa vas še spremljala, pa seznamček vam bom tud delala vsak ponedeljek, že zato, da se tud jaz ne bom začela kej preveč nažirat.....

lep pozdravček, pa držim pesti, da vam uspe prit na željene kilogramčke...

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 11:44:19   
dix
IZVIRNO SPOROČILO: t_t_y

Ojla punce,
jaz pa vas moram obvestit, da sem z dieto za enkrat kar zaključila - bom šla po novem v nasprotno smer user posted image , vsaj če bo vse po sreči.



a bo nekdo mogoče user posted image ? user posted image

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 12:24:19   
mama76
Prav nič s ponosom povem da tehtnica kaže -2 prejšnji teden-3user posted image , danes sem na grozdju, jabolkih in hruškah zate t_t_y pa user posted image  in srečno in lepouser posted image (saj je to to)?user posted image  

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 13:14:46   
t_t_y
je, je.....

hvala

se beremo....

(odgovor članu mama76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 13:37:30   
AKŠ
čestitke za user posted image  - da bo čim lepša......

pa vmes kaj poročaj kako se počutiš in podobno  a ne?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 14:06:20   
Anonimen
Čestitke t_t_y za user posted image .
Meni pa tehtnica kaže enako kot prejšnji teden- verejtno so to krivi prekrški. Torej imam od začetka diete -4kg. 

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 19:08:38   
pokica_
Danes je bil dan kar pester, sem bla cel dan odzunaj na vrtu in luftu, zato ni blo nič časa za forum. In vam zdaj javljam, da mi je danes zjutraj vaga kazala -3,5...nekaj je pa tudiuser posted image .

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 21:57:13   
Mariposa
t_t_y čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Meni kaže -5kg.


_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POGUMNE....24.dan (S)
24.4.2006 22:09:34   
poliloni
Pozdravček!
Jaz sem danes malo pozna.... Ker sem imela zelooo pester vikend (v negativnem smislu - preživela sem ga v bolnici, ker je imel ta mal že več dni vročino... a niso nič odkrili, kljub temu, da so ga ves čas špikali in mu jemali vodo.... no, trenutno je vročina padla, samo ne vem, če se mu ne bodo izpuščaji po trebuhu naredili, ker vse kaže na to?)user posted image - seveda tam nisem mogla imeti prave diete, tako, da sem ves čas jedla kot, da bi bil B dan, zato bom jutri imela VODNI DAN! Po današnjem sadnem bo kar težko za zdržat, no bomo videli.

Sicer pa vaga kaže -4 (v primerjavi s prvim dnem) in sem kar zadovoljna za tak upad kg v treh tednih.

Pa še čestitke novi user posted image !!!!!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?