|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 7:55:37   
AKŠ
jutro....


evo user posted image  je že za menoj....invčerajšnji vodni dan tudi user posted image


danes pa je na vrsti meso....bomo za kosilo snedli piškico, seved jo pustili še nekaj za večerjo, zraven pa še en velika skleda solate


za zajtrk pa hruška....

secer gejo me tele kile fulll počas dol  (no ja...saj ni čudno,če sm pa prava prekrškarca-hiihi). Dekleta a veste da smo pogumne že cel mesec? pridne smo pridne


tale dež me bo pa kr bolano naredu....grrrr 

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 8:22:48   
pokica_
Dobro jutro!

Ste preživele včerajšnji vodni in deževni dan? Jaz z veliko muko...sicer sn malo grešila, sn si šla zvečer vrezat en kos salame, ker se mi je že vrtelo od laaaakoteuser posted image . Pa saj to tudi ne smatram za velik greh, je bil pa grehekuser posted image . Sam kile so pa vseeno šle dol. Tudi jaz bom danes piščanca, in sicer pečenega, zraven pa kumarčno solato z papriko in paradižnikom, ter zapečene bučkeuser posted image . Njamaaaaaaaaa! Še prej pa moram pojest eno pomarančouser posted image  Ah sj bo!

Lep dan, pa čeprav že spet deževenuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 8:28:39   
NMJ
Za mano je tudi že jutranja user posted image . Brez nje ne gre.
Res je, že cel mesec je za nami (user posted image  zame še en dan več). Danes imam Š.

Z: 2 kivija
K: verjetno pečen krompir in velika skleda solate
V: še ne vem ali sadje ali krompir

Sicer se tudi jaz ne držim tako strogo te diete in gredo zaradi tega kg bolj počasi dol, ampak gredo user posted image  in sem zadovoljna (do sedaj -7kg. Gremo naprej v drugi mesec user posted image .

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 8:48:16   
dix
Vodni dan se je očitno splačal, sem danes namreč 2x stopila na vago, ki je pokazala kar 8,6 kg  minusa.

Za kosilo bo pa tudi prei meni piščanček, mariniran da bo še slajše. user posted image  Zraven pa solatka in večerja isto.


Pa smo prestale najhujšo preizkušnjo, zdaj pa lepo počasi naprej! Bravo!!!!! 1/3 je za nami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 10:24:40   
AKŠ
joj punce....vam tko lepo kažejo minus kg, men pa še zdaleč ne tolk...vse ste nekje na -7, -8, men pa le -4  šmrkkk

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 10:43:48   
Pia67
Evo, še vedno sem z vami, samo se zaradi gužve malo manj oglašam. Danes marinirano puranje stegno in zelenjava.
Izgubljeni kilogrami: -10 kg (od 1.2.2006, da ne bo panike user posted image )

Sem na svoji željeni teži, ampak kaka kila manj ne bo škodila.


(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....30.dan (B)
30.4.2006 11:49:14   
modrooka
Živjo punce!

Očitno bomo danes kar vse jedle piščanca user posted image user posted image . Ja, tut jaz ga bom. Polnjenega... takega finega ... user posted image user posted image  Ga bo naredil moj tast... njam njam

Pa zraven solatka...user posted image

Madonca bo pasal po vodnem dnevu! user posted image

Ja, punce, smo že dosegle 1/3! Bravo me!

Jaz sem trenutno na -6kg. Res grejo počasi dol tele kilce... Jaz si mislim - bo pa tolk bolj držalo, če bo počas user posted image user posted image ..

Mejte se lepo, uživajte v nedelji, četudi bo deževna!

modrooka user posted image

P.S.: Prosim, če lahko ena jutri še zame napiše, da sem na -6 kg, da me bodo dali na seznam. Jutri namreč ne bom imela dostopa do interneta! HVALA!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?