|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....35.dan (Š)
5.5.2006 8:09:53   
AKŠ
JUTRO POGUMNE....

kje ste vse?

a ste obupale?

ne no......

danes bo pri meni za jest mlad krompir tako za kosilo,kot za večerjo....za kosilo pečen,za večerjo morm pa še ml razmislit....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....35.dan (Š)
5.5.2006 8:58:08   
pokica_
Jutro punce!

Za zajtrk bom pojedla eno banano, za kosilo bom pa skuhala zelenjavno kremno juho, not bom pa dala krompir, zeleno, korenček in stročji fižol. Upam, da bo dobrouser posted image .
Za večerjo isto, ampak pol manj. Pa velikooo vode zravnuser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....35.dan (Š)
5.5.2006 9:51:25   
dix
jutro...

meni se pa več ne da user posted image  obupala sem že rahlo.

za zajtrk sem pojedla pol dinjice za kosilo bom pa verjetno ostanke glodala...ma se mi ne da kuhati.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....35.dan (Š)
5.5.2006 13:30:45   
mama76
Še ena, ki se ji ne da večuser posted image , te kilce kar stojijo na miru, ma saj vem , da zaradi mojih grehov sam vseeno nevem nouser posted image ,sem pa danes za zajterk grozdje, za kosilo rižoto z paradajzom za večerjo pa še ne vem upam, da ne spet nutelo z žličkouser posted image

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....35.dan (Š)
5.5.2006 19:35:36   
modrooka
Akš živjo!

Javljam se, da ne boste mislile, da sem obupala. Sem na študijskem dopustui doma in grem na internet samo, ko moram. Tako ali drugače cel dan visim na računalniku in tipkam, tako, da se mu potem, ko neham z delom, raje izognem.

Itak se mi pa zdi kar malo brez veze, da se sploh javljam, ker me itak noben ne upošteva user posted image (v soboto ali nedeljo sem prosila, da v ponedeljek ena od punc javi moje -kg, ker sem vedela, da me v ponedeljek ne bo na netu, pa tega nobena ni storila...)user posted image . Tako, da sem bila kar malo žalostna. user posted image user posted image user posted image

Drugače pa sem še vedno pridna (z majhnimi prekrški, ki niso bogve kako veliki in usodni). Kilogramčki se sicer topijo počasi, centimetri okrog bokov, trebuha... pa kar izginjajo.user posted image .

Punce, ne obupajte in vztrajno naprej!

Pozdravček,
modrooka user posted image .



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?