|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:04:57   
Urša
Danes pa ne bomo lačne!user posted image
Z: sok 2h grenivk
K: bučke s sirom, šobska solata
V: šobska solata

Mnjaaaask! Jst sm bla prej navajena sir jest 2x na dan (nč čudnga za kguser posted image ), zdej pa vedno komi čakam B dan!user posted image

Velik sončka!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:25:44   
Teni_
No, končno spet beljakovine. Ravnokar pijem kaico. ddanes še tudi ne vem kaj bom jedla, ker gremo k mami na kosilo. Ziher pa kakšno meso. Se mogoče še potem kaj oglasim.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:34:44   
bobek05
Jaz imam tudi najraje B dan (skoraj bolj kot OH), ker se mi zdi, da se najbolj nasitim (včasih verjetno kar preveč user posted image )... Še ne vem, kaj bom danes jedla, zdaj za Z pravkar jem jabolko, za K pa še ne vem... Verjetno bomo šli kam ven jest..

Uh, Urša, si mi naredila LUŠTE s tole šopsko user posted image  Zdaj bi pa šla v Gala žar - fenomanalno dobri špikani čevapčiči in senzacionalna šopska solata...hmmmm user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:38:55   
tejčica
Jutro punce!

Mene pa danes čaka sadni dan, saj sem B dan imela že včeraj. Zaenkrat sem pojdla jabolko, pripravljene pa imam še jagode, hruške, jagode, banane in spet jagode. user posted image

Tudi danes sem že kolesarila in na kolesu vztrajam kljub rekreaciji pobiranje jagod vsak popoldan. Kljub temu da imam tega pobiranja že vrh glave, se pa jagod ne morem prenajesti. Se pa pozna da sem začela kolesarit, saj letos še nisem imela muskelfibra od pobiranja. Prejšnja leta sem vsako jutro komaj vstala in sem rabla cel dopoldan da sem se malo razmigala, popoldan pa spet akcija.

Pozdravček!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:50:57   
dory
Evo mene:)...vcer sem mela za kosilo kuhano zelenjavo,ker sem bla tok lacna..pol je blo bols :)

Dones pa spet beljakovine...

z: kava z mlekom + banana
k: dusen piscanec + skleda solatke
v: solata s krompirjem

Sicer jem bolj al manj skoz isto, ampak mi je to zelo dobro in poleg vsega se zlo fajn pocutim...dones me je na vagi skor kap...dol sem sla ze -4kg??? Ampak ne bom pozabla oment, da sem prej zrla vse po vrsti, zej se pa mal kontroliram user posted image user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 8:52:51   
tjaga
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

v: solata s krompirjem




Solata s krompirjem Teja. pa ne gre na B dan. Boljš solata s tuno recimo.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 9:45:13   
dory
Ne tjaga...sem se zaj...za vecerjo bo solata z jajcem :)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 9:51:27   
Pobalami
Včeraj je šlo kar v redu. Sploh nisem bila lačna.

Danes bom jedla puranov zrezek in zelenjavo. Zdajle žvečim jabčk. Potem gremo pa ven na kavo.
čao

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 11:13:17   
tinatona
Dan!

Mi smo pa danes mal potegnl in smo spal do desetih. Tko da zajtrk kar odpade (no kavo pijem zdele). Za kosilo bom pa imela pečene piščančje noge in zeleno solato (moj brat in moj user posted image bosta imela zraven pa še krompir).

Za večerjo pa tako kot teja. solata z jajcem.

LP Tina

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 11:35:05   
al1*
Za zajtrk jabolka, za kosilo meso iz žara, za večerjo pa jogurti.



_____________________________

lp


(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 12:21:46   
CosmoGirl
Daaaaaaaaaan! user posted image user posted image Spt je sončeeeeeeeeeeeeek! Jst pa tooooooook dobre volje!!

No tkole...
Z: kava, jabolko
K: baje bodo ribe pri teti user posted image
V: manjša količina mesa, pa itak tut kruh in solata

Ah ja... tko ja... hehe... se pišemo... fuuuuula uživite! user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 13:14:01   
bobek05
Kot sem predvidevala, smo šli ven jest (v Ancoro user posted image ) in sem jedla kar lignje na žaru (brez priloge) + mešano solato... Za V pa si bom skuhala verjetno kar hrenovke (+ malo senfa).

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 13:50:48   
Tejči
Hojla.
Evo sem ravno od kosila. Naredila sem si kitajsko jed (puran na koščke+kalčki+kitajska zelenjava+por+sojin zos), skledo salate, žemljico, pa juhico sem povrh spila-in sem sita tako, da bom poknilauser posted image  Za zajtrk pa sem pojedla eno hruško. Za večerjo še imam nekaj "kitajca", pa solatke, samo upam, da bom tak hitro doma-do večerje. Grem zdaj na en doooolg sprehod. Prvo šibam do ome (cca 3 km), pol gremo v mestni park (cca 3 km) in potem še treba domov prituser posted image  če je tak lep sonček, da res ne morem bit doma.

Uživajte, pa pa do jutriuser posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 16:24:48   
Anonimen
Se bom kar tlele javila, ker ste danes ravno pri beljakovinah.
Tud jaz sem se lotila (že spet) user posted image te ločevalne diete...pa jo imam v načrtu samo 30 dni. Danes je moj 5 dan in gre tokrat brez težav.user posted image Prvič sem namreč po treh dneh bila čisto zanič, bruhala, slabo mi je blo....
Zdaj pa moram kakšne 2 kilci dol spravit pred poletjem...pa tako...da se telo malo prečisti user posted image .

Dober teden torej zaostajam za vami, ampak se vam pridružim, če lahko...

Danes je moj jedilnik tak:

Z: banana
K: kruhovi cmoki in goveji zrezek + zelena solata
v: jabolko

LP

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 18:44:12   
Teni_
No, pa sem nazaj iz obiska. Danes tudi jaz ne bom enako za kosilo in večerjo. Za kosilo je bil pariški(mali grehec,ampak ga ne štejem) in solata, ter kos kruha, zdaj pa jem hrenovko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VZTRAJNE-13.dan (B)
13.5.2006 19:52:57   
Urša
Kristina, veš, da te sprejmemo!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?