|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 7:45:47   
AKŠ
dobro jutro pogumne....kako ste kaj?

jutranja hruška e že za menoj, sedaj pride še kavica....

za kosilo si bom naredila žiroke rezance z paradižnikovo omako in zelenjavo, za večerjo pa sladoled.....

kako pa ostale?

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 9:04:45   
pokica_
Jutro pogumne!

Včerajšnji dan je bil uspešen...nič grehov, bomo vidli kako bo pa danes...upam, da me ne zanese spet kamuser posted image . Za zajtrk še nisn nič...bom verjetno kar sveže stisnjen pomarančni sok, al pa banano, bom še vidla. Za kosilo pa bom pizzo z ketchupom in čebulo.....mmmmmmmm sn že zdaj lačna postala, ko pomislim na kosilo. Še dobro da mam polne roke dela z faksom in učenjem, da malo pozabim na hrano in priboljškeuser posted image .
Za večerjo me bo pa moj pelal na kremšnito...pa seveda zravn tudi obvezno belo kavouser posted image .

Lep nedeljski dan...!user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 10:24:50   
Mariposa
Oj, punceuser posted image Jaz sem včeraj grešila na polno, pa ne s hrano, ampak z alkotom, kar je zs mene ful čudnouser posted image V glavnem pestra noč je za mano, pred mano pa naporen danuser posted image user posted image Jest mi ne paše zaenkrat čisto nič, tako da mislim, da bom imela kar sadni danuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 10:48:08   
dix
Jaz pa sem veraj grešila da se je vse kadilo.

Spekla sem si torto za danes in bi se mi verjetno jezik posušil če je ne bi že včeraj probala malo. user posted image  Pa orehe sem jedla, smpkije, meso, makarone...vse pomalem sem v sebe metala, brez repa in glave.

Upam da danes zdržim, jutri bo pa spet user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 11:00:56   
svoja
Dan.

Tudi mene je včeraj zelo matralo - pa ne toliko psiha, ampak zares sem bla ful lačna. Enih pet albert keksov sem pojedla pred kosilom, ker se mi je zdelo, da se bom kar sesula.

Danes sem čist ok. Jabolko je že za mano. Za kosilo bodo testenine z gobami. Za zvečer pa nimam nič sladkega doma user posted image  Upam, da mi bo uspelo kam ven na torto. Ker če nimam ustrezne sladice na OH in se potem mašim malo s tem in malo z onim, sem še drug dan slabe volje, ker nisem izkoristila večerje, kot bi jo lahko.

Lepo nedeljo vsem.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 15:53:02   
modrooka
Dobro jutro punce!

Ravnokar sem pojedla kosilo (špageti z zelenjavno omako), za zajtrk pa sem banano. Za večerjo nimam pojma... Predvidevam, da kaj sladkega user posted image .

Skratka, vsem želim lep dan in se beremo jutri!

modrooka user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 18:20:38   
dix
tAKO BEDNO VREME JE DA ČLOVEK NE MORE DA NE BI GREŠIL. sAMO SE PREMETAVAM PO STANOVAJU IN GRIZ TU, GRIZ TAM, LIZ SEM, GRIC TJA PA SMO VERJETNO PRI KILI VEČ user posted image user posted image user posted image

user posted image  pa tako dobro mi je šlo.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 19:44:32   
molierka
Mene pa zanima kolk ste shujšale v 44 dneh po resnici

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE....44.dan (OH)
14.5.2006 23:08:32   
poliloni
Jaz bom pa za kosilo popečeno polento in zelenjavno prilogo, za večerjo pa piškote!!!! Doma pečene - mnjammmmiii!
Se mi pa kg že nekaj časa nikamor ne premaknejo, tako, da počasi izgubljam potrpljenje!
Molierka - jutri imamo tehtanje in boš na tekočem, sicer sem pa jaz na -5,3 kg!

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?