|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uši
15.5.2006 20:35:57   
Laubica
Ali pri vas še kaj razhajajo uši.Jaz sem dobila danes stranko polno uši je potem klicala in rekla da jih ma sin tudi reva je bila čisto prestrašena jaz pa tudiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uši
15.5.2006 22:33:37   
Gina
Pri nas na šoli so razsajale že od septembra, pa do pred enim mesecem. Morda so še vedno, le da jaz trenutno za to ne vem. Govorim za Lj. V našem kraju pa zgleda niso, ker niso v šoli nič akcije sprožili.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uši
16.5.2006 7:19:01   
bskrle
Mi smo jih dobili že drugič v zadnjih 10 mesecih. Enkrat v varstvu, sedaj v vrtcu. Jih pa vzg. še vedno preventivno pregledujejo. Zoprno 

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uši
16.5.2006 8:07:37   
Laubica
Čudno da se to še ni izkoreninlo jaz samo čakam kdaj jih bom jaz ali sin prinesla domov me je kar groza včasih si mislil revščina pa nesnaga zdaj pa ne veš kaj jih user posted image privlači

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uši
16.5.2006 8:35:33   
mala maja
pri nas razsajajo že od septembra. Zdejle je malo zatišja.

HVALA bogu smo se jih za enkrat rešili, čeprav se jim sigurno ne bomo mogl ker jih bosta slej ko prej prinesla domov.

Glede stranke pa verjamem da ej bila vsa prestrašena. Kakoji je revi mogl bit nerodno, pa čeprav to ni nič takega.žžJaz sem slišala da gredo na lepo umite glave še raje.user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: uši
16.5.2006 9:29:00   
niki5
Pri nas sigurno vsaj 2x do 3x na šolsko leto pride obvestilo, da so uši. Zaenkrat nasrečo so bile v drugih razredih. V takih primerih sem kar vesela, da imam fanta, ker ima kratke lase in če je že dobiš se je lažje te nadloge rešiti user posted image .

Evo me že vse srbi.. samo da sem prebrala user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uši
16.5.2006 15:27:36   
mikina
Mi smo jih imeli sicer že dve leti nazaj a smo rabili skoraj 4 mesece, da smo se jih znebili. Jih je najstarejša prinesla iz šole nato sem jih dobila jaz, ko sve  jih komaj odpravile, jih je ponovno prinesla takrat je dobila še mlajša in seveda še jaz. Tako, da smo na koncu iz dogolask vse postale kratkolaske. user posted image   In ni res, da bi imeli samo revni in umazani uši, čeprav se pri njih začne, imajo uši rajši čiste lase. Zato, če sluučajno imajo v vaši skupini oz. razredu uši otroku vsako jutro dajte na lase gel ali pa pošpicajte z lakom, da se uši user posted image ne morejo "prijeti".

(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uši
17.5.2006 10:23:18   
Laubica
 A res da to drži ?.Super da vem hvala bogu da imam jaz vedno dosti gela na laseh, da jih nisem dobila od strankeuser posted image Pa pravijo na barvan las tudi ne grejo, samo ta gospa ima barvan las- samo velik narastek

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uši
17.5.2006 15:47:11   
mikina
Jaz imam tudi pobarvane lase, pa sem kljub temu dobila

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: uši
23.5.2006 20:25:58   
KODA
Baje,da v našem vaškem vrtcu tudi razsajajo,tako sem slišala od sosede.
Začelo pa se je v šoli.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu mikina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Asociacije pri imenih
buči

Ali pri izbiri imena pomislite na ljudi, ki jih poznate s takim imanom?

Da, če mi je oseba ljuba/simpatična, mi je ima še toliko bolj. (25%)

Da, če ima tako ime znana oseba, je to še toliko bolje za otroka. (1%)

Da, če poznam koga, ki mi je nesimpatičen/zoprn, ne bi otroku dal-a nikoli takega imena. (49%)

Ne, vseeno mi je, važno je, da je ime všeč meni. (19%)

Ne, tudi če dam otroku ime, ki ni najbolj "človeško", važno je, da je meni všeč. (3%)

Ime je pač ime. (4%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!