|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Družinska srečanja
25.5.2006 12:01:06   
urši*
Zanima me , če jih imate in kako se obnesejo!?Se imate lepo, se skregate...
Mi ga imamo v soboto in sicer z njegovo familijo.Jih je kar veliko, vsako leto organizira nekdo dug in vsako leto je v dugem kraju.Naša družina ga ima tud zdaj ene par let , pač sam eno kosilo in to je to, pač tako , da se mal dobimo, ni nas neki full velik...
A se radi družite z ostalo širno familijo , al ne?Men je pač pri njih tako tako, vedno so neke pripombe, pri nas pa tudi je en stric, kateri ima vedno kaj "fajnega" za povedat!

uživajte, pa kaj fajnega napište, lpuser posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
25.5.2006 12:04:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:08:52   
srki
Ne, nimamo teh srečanj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:10:45   
Anonimen
Imamo po moževi strani veliko in povezano familijo, in se kar precej srečujemo sploh na porokah, 50-letnicah, 30-letnicah ipd. Paše takole parkrat na leto, kaj več bi bilo pa preveč.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:20:29   
cukerček
Jaz imam roj.dan poleti in zato vsako leto organiziram piknik, kjer se zbere vsa žlahta. Ful nas je dosti. To ni več kot moj roj. dan ampak tradicionalni piknik vsako letouser posted image
Ponavadi se imamo ful dobro je pa prišlo že tudi do resnih prepirov. Eno leto je atijeva teta naredila pravi direndaj zato je več sploh ne povabimo in midve se še danes ne pogovarjama. Njena hčerka in njen fant sta imela zraven malo user posted image , ki pa je bila dokaj sitna in hotla vstran od svoje mame zato je sama rekla svojemu fantu naj gre plesat z mano. ko je to vidla njena mama-atijeva teta je popizdla. Stopla je do naju, vsakepo dala eno za uhu in jaz seb bila največja **** na planetu. drla se je na mene če se jaz ne zavedam, da ima on družino, naj ga pustim na miru itd. ko je moj ata to vido ji je reko naj se spakira in da je noče več videt tako se je začel vsesplošen prepir. . hotla me je še enkrat vdarit pa jo je moj ata zgrabi, vrgo v stričev avto in nagnal.
mi smo potem čagali dalje. od takrat je še sploh nisem vidla 5let.
žalhta je raztrgana plahta.
drugače pa so vse naše čage ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:27:59   
smrka
Kaj vi imate enkrat na leto druzinsko srecanje, mislim v kakem smislu, zarad rojstnega dneva, al kaj podobnega? Nas tasca povabi sigurno 2 krat na mesec na kosilo ce ne veckrat. Nic posebnega, se normalno pogovarjamo, vcasih pade kaka zaljivka pa si recem: ko vas jebe. Ko pa pridemo k mojim, moj tipson molci kot nevem kaj... je bolj tihe sorte.... Drgac pa z zlahto skoraj vso se dobro razumem in ko se srecamo je velik smeha in dobre volje. Tisto zlahto ki jo pa nemaram, pa tud v hiso nestopim.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:29:33   
Anonimen
pri nas se zberemo (moji sorodniki) za rojstne dneve in kakšne praznike. ampak v glanem izgledajo ta srečanja tako, da se požre in leti domov. vsaj meni se tako zdi.

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:30:57   
Tiki
Mi imamo tudi v sodoto 1. družinski piknik - bratranci in sestrične z družinami (po očetovi strani). Že leta nismo prišli skupaj, pravzaprav odkar je za dedkom umrla še babica. Res se prav veselim tega srečanja, ker smo se nekateri kot otroci kar precej družili in imam lepe spomine. 

Urši, lepo se imejte v soboto user posted image .

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:33:36   
soncece24
Moje žlahte po očetovi strani je okoli 15 kom in vidimo se sigurno 1x mesećno vsi zbrani pri nekomu na kosilu. Največkrat za roj.dneve (skoraj vsak mesec ga ima nekdo), včasih pa kr tak, obvezno pa še za božič in veliko noč. Res smo zelo povezani, predvsem vsi radi jemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 12:34:57   
cukerček
smrka mi se obiskujemo zelo pogosto ampak nikoli nismo vsi skupaj za moj roj.dan pa smo vsi. ker imam vsako leto piknik zunaj in je dovolj prostora za vse.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 14:01:54   
urši*
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

Kaj vi imate enkrat na leto druzinsko srecanje, mislim v kakem smislu, zarad rojstnega dneva, al kaj podobnega?

Valda se s taščo in ožjo familijo vidimo večkrat, sam to je pač tako, da pri njih pride vsa familija na kup , še tisti , ki so iz drugih krajev...Pri nas , pa se po očetovi strani tudi ne vidimo z vsemi preveč pogosto, potem imamo pa pač to srečanje.


_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 14:56:56   
Anonimen
Srečanje celotne razširjene družine, torej vseh članov iz Slovenije in s Hrvaške, je vsako leto 1. maja na Plitvičkih jezerih v "njihovem selu". Kakor sem že nekajkrat rekla - saj je tam lepo in mirno in vsi so na videz super in krasni in oh in sploh, ampak... Ko pa pade noč, ko se celo sorodstvo razdeli v manjše skupinice, ki potem posedajo po vrtovih svojih hiš, takrat se pa začne... Čez ograje vlečejo na ušesa, kaj govorijo na sosednjem vrtu, opravljajo vse po spisku (od avtomobilov, videza, služb, otrok itd.)... Tako, da mene čisto nič ne mikajo tale družinska srečanja. Jaz sem gobec in bi prehitro kakšno siknila nazaj, potem pa bi se cela vas stepla zaradi ene Slovenke, ki pravzaprav niti ni družinski član, pa še tujega mulca je privlekla v familijo... Ja, to sem jaz za njih, ja... user posted image
Srečanja ožje družine pa so na nedeljskem kosilu. Mnjami kosilo, mirno stanovanje, nobenih hudih besed, še cel kup vsega dobimo za sabo za domov, ampak... Kdaj boš pa začela kuhat in pospravljat? Kdaj boste pa imeli še enega otroka? Kdaj boste pa položnico za mobitel plačali? Jao li ga meni...
Svoje stanovanje tako drago plačujem, da sem res najraje doma. Da vsaj maksimalno izkoristim to prokleto najemnino. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 15:02:34   
biser
Pri naših družinskih srečanjih je po navadi tako: Več kot pol ljudi sploh ne veš kdo so in po kiri strani so žlahta, ker smo velika družina in se po navadi vidimo takole vsi skupaj mogoče enkrat ali pa dvakrat na leto (ožja družina večkrat). Bolj kot ne so to starejši ljudje (mladi redko pridejo zraven) in potem kmalu postane dolkčas, ker se nimaš z njimi kej za pogovarjat. Pa naredijo se take manjše skupine ljudi, ki se pogovarjajo samo med sabo, ostalih pa ne šlivijo za pet para.
Bogvari če imaš pa otroka zraven. Takrat te pa vsi napadejo kok je lep,kok je to in kok je ono, vsi bi ga po rokah vlačli (Jaz postanem kar alergična na to) in  pol dobiš nazaj čist scartanga in polubčkanga otroka, ki bi se cele dneve nosil. user posted image user posted image
Tako je na naših družinskih srečanjih.  Tako da, jaz se če se le da, se  izognem družinskih srečanj. Manj kot jih je, rajš jih imamuser posted image

Lep pozdrav!

< Sporočilo je popravil biser -- 25.5.2006 15:03:00 >

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Družinska srečanja
25.5.2006 15:53:17   
lelaval
Ne, nimamo.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu biser)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
25.5.2006 19:22:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?