|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SUHICE - 10 dan - Škrob
6.6.2006 21:11:40   
XXYY
Ahoj!

Kaj, a sedaj smo ostale samo 3 tukaj, al kaj? Madonca nas je veliko za hujšat!!!!

No, danes je že konec beljakovin in jutri je nov dan. In navali na šKROB.

Kaj boste jedle jutri za kosilo? Mi bomo verjetno krompirček v pečici malo spečen (bom dala samo majčkeno oljčka) in veliko solate zraven, pa še kakšno zelenjavo zravn krompirja.

Nč, se slišimo in vztrajajte. Čao.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
6.6.2006 21:16:50   
Anonimen
NO OVČKA SEM PROV VESELA DA MAM SAJ ENO REDNO SOTRPINKO :) HEHE!

ja jutri bom pa tudi jaz fliknila malo krompirja v pečico pa zravn še korenje, velikooo čebule ker obožujem pečeno čebulo in bučke. vse skupaj malo po oljčkam, povegetam, malo petršiljčka in česna v prahu in je mljask! pa seveda skleda solate zravn.

sam mi grejo pa tele kile kr počas dol. k sem v prvo hujšala je kr padl dol, zdej pa ne vem ne vem. ampak se še ne bom pustila odgnat! bo že! user posted image

(odgovor članu XXYY)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
6.6.2006 21:23:47   
Ursy12
O ve ste pa hitre komaj odgovorim na 9 dan, že vidim odprt link za 10- tega!
Niste samo 3 smo že 4, pa verjetno jih je še nekaj ampak nimajo vsak dan dostopa do neta.
Tudi jaz bom pečenega krompirčka in čebulo v pečici, pa goro solate, mešane, zelena solata, paradnižnik, kumara in čebula.

Lara vidim, da si že drugič na dieti. Koliko si shujšala prvič in v kakšnem času? A si polno pridobila nazaj ko si nehala z dieto?

Lp, pa en user posted image za nas, vztrajajmo še naprej pa nam bo uspelo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
6.6.2006 21:27:47   
XXYY
O Ursy12, lepo da si tudi ti še med nami!

Kar pridno jutri navalimo na krompirček. user posted image  .

Komaj čakam, mi že kruli.

(odgovor članu Ursy12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
6.6.2006 21:35:12   
Ursy12
Meni pa se bolj nekaj pretaka, moji domači so staknili nek virus, upam da ga ne bom še jaz!
A se ti že kaj pozna pri kg?

Lp

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 8:35:38   
Anonimen
ja madona kaj je zdej to js se redim ne hujšam??!!user posted image
ja hujšala sem pred tremi leti pol sem bla pa 2x noseča vmes. takrat sem v enem mescu 8 kg dol dala user posted image

(odgovor članu Ursy12)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 9:15:48   
Ursy12
Lara, saj bo, čakaj da organizem zazna spremembo pol bo pa kar na enkrat šlo dol, boš vidla!
Zato ne biti user posted image , saj smo me tukaj s tabo!!!

Komaj čakam da bo ura 11 da bom šla pečt krompir user posted image , sem že lačna. Fajn bodite punce pa se slišimo, ja pa preživite lep upam, ,,da sončen,, dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 10:07:40   
April
Cao punce,

jaz sem tud še z vami, sam ne več pri hujšanju user posted image . Sem si v glavo ubila, da je treba še hujšat, moje telo se pa z vso silo upira. Men se pa več ne da. Se predajam. Suhica nisem, debela pa tud ne. Vas pa še spremljam in navijam za vas
user posted image  user posted image  user posted image  Pridne ste, kar tako naprej. user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 10:10:53   
Tasika
Tudi jaz sem še z vami, samo nisem imela časa 'forumirat'user posted image user posted image user posted image

Danes, verjetno rižotka, čeprav se mi lušta jota,pa ne vem če lahko. Kaj pravite, krompir, zelje in fižol, to bi šlo, a ne?

Sem malo goljufala in se vagala, da vidim če se kaj premika..... in se, zato sem odločena da grem do konca, pa če me pobere med tem.user posted image

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 14:33:31   
Ursy12
April!

Blagor tebi če ti ni potrebno shujšat!!! Bi bla rada na tvojem mestu. A si že mela isto dieto?    Pa si jo hotela nadaljevat?
Glavno je to da ostajaš z nami in nas boš bodrila in vzpodbujala.

Tasika!

Mislim da lahko ješ joto, komot. Sj tudi jaz ko mamo sadni dan jem za kosilo tudi zelenjavo - solatko, pa mislim da v tem ni nič narobe.

Lp Urška

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 18:59:47   
Lidy
Drage moje suhice žal sem odpovedala na celi črti. Trenutno mi ne uspe hujšat user posted image  nimam časa.
Če se odločim se vam mogoče pridružim nekje vmes ali v naslednjem krogu.

Držim pesti za vas in upam da boste vse, ki še vztrajate dosegle željeno kilažo user posted image

pozdravček Lidy

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SUHICE - 10 dan - Škrob
7.6.2006 20:10:35   
damjanai
oj ... men je  uspelo spravt  dol  2,5 kg ... drugace je  stvar  super  ....sam  zdej se  bom javljala  sam  zvecer  ker  imam  dete  bolano  in  ni prej casa ... drugace pa   jst grem do konca ... jst  jem jutr  pa  spagete ... njami  ... pojutrsnjem pa sadje ... kako gredo  pa vam kile  dol...

(odgovor članu Lidy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?