|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 7:09:56   
dory
Na evo maj fejvrit dej :)...potatoeeeeee

Z: kava z mlekom
K: ta mlad krompir + solata
V: solata s krompirjem


vztrajnost vztrajnim :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 7:46:04   
Teni_
Jutro!

No, končno sem se vrnila na stara pota. Danes bo pečen krompirček z zelenjavo. Za večerjo verjetno tudi, če bom sploh imela čas jest. Imamo danes sestanek za krst.

Aja, punce, dajte  se kaj oglasit na mojem forumu (spodaj je link), teja. se je že opogumila.user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 9:54:53   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz pa danes nisem na krompirju ampak na sadju. Kot sem že napisala, v soboto ko je na vrsti zame ne bo izvedljiv, ker pa mi je škoda ga izpustit, ga bom imela danes, ko sem še doma. Ravnokar zobam češnje (mmmmm kako so sladke), potem pa me čakajo še jabolka, banana in še enkrat češnje - mislim da mi bojo kmalu iz riti začele rasti.user posted image

MojcaH, parkrat sem že pokukala na tvoj forum, kaj več od tega pa mi še ni uspelo. Se bom poboljšala. user posted image

Danes bo zame še stresno, saj malo peljem k zobozdravniku, od tam pa vedno pridem z glavobolom. Upam da bo danes kaj drugače.

Pozdravček!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 10:39:11   
Teni_
Tejčica, te primem za jezik.user posted image

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 10:46:32   
Pobalami
Jaz bom danes tudi krompir. papa.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 12:37:55   
amy26
pozdravček

jaz sem danes jedla lubenico, za kosilo je bil pečen pomfri + zel.solata
za večerjo bo pa isto oz.malo manj

lepo se imejte pa lep dan

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 13:24:52   
CosmoGirl
Dons pa tkole:

Z: kava, banana
K: pečen krompir, solata, juha
V: bomo še videli... mi sploh nč ne pade zdle na glavo... V pa tut ne user posted image user posted image

Have fun!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 13:46:30   
Tejči
Hojla,

jaz sem pa imela danes za zajtrk melono, za kosilo pa rižoto z gobicami in murkovo solatko, za zavečer pa še mi je ostalo malo rižotke, privoščila pa si bom še rdečo peso zraven. Pa ravno pred 5 minuti sem si privoščila takšno čokoladno flaško z alkoholomuser posted image  

Lep pozdravček!

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 21:06:43   
tinadvojčica
Jaz sem sicer en dan pred vami tako da sem imela danes slano pecivo za kosilo, za večerjo pa sem spekla miške.Mnjam.Aja zdaj sem se spomnila da moram pojesti še čokolado.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vztrajne - 39 dan ( krompir )
8.6.2006 22:21:55   
tejčica
Danes mi je izredni sadni sadni dan uspel. Jedla pa sem češnje, jabolka, češnje, češnje... Sem ena velika češnja.user posted image  

Naslednja dva dneva pa upam da se bom uspela čim bolj kontrolirat. Držite pesti.

Se beremo spet v soboto zvečer ali pa v nedeljo.

Pozdravček !


(odgovor članu tinadvojčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




kaaka
bibica1

kdaj po porodu ste spet zanosile??????????????????

1 mesec (14%)

2 meseca (0%)

3 mesece (3%)

4mesece (2%)

5mesecev (3%)

več kot 5mesecev (79%)


Število vseh glasov: 195

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!