|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 49. dan (sadje)
18.6.2006 18:23:57   
CosmoGirl
Hmmm... a ste vse šle na morje?user posted image

No ok no... pol pa jst dons začnem. Čeprou bol pozn. user posted image

Tkole je blo:
Z: kava, jagode
K: zelena solata
M: jabolko
V: malo kuhane zelenjave (pa tut grah pa koruza je, ampak sj je zelenjava... pa nč druzga zravn user posted image )

Mejte se fajn še do konc dneva. Jst grem pa glavobol preganjat. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vztrajne - 49. dan (sadje)
18.6.2006 18:56:44   
amy26
pozdravček, danes sem mal grešila sem imela B(dan) je ostalo veliko mesa od RD tako da smo morali pospraviti user posted image  zato bo pa jutri sadni dan

lep dan še naprej

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 49. dan (sadje)
18.6.2006 21:41:42   
tejčica
Pozdravljene punce!

Evo mene nazaj na Obali. Vikend pri mojih sem prestala skoraj brez pregreh. user posted image  Včeraj sem zjutraj pojedla eno jabolko, za kosilo testenine, za večerjo pa 3 koščke pite in še 2 kepici sladoleda. user posted image  Večerja je bila kar preobilna, ampak bolje včeraj več kot pa še danes kaj sladkega. Najbolj sem pa vesela, da mi je uspel današnji dan. Sicer ni šlo brez zelenjave ampak vseeno sem zadovoljna. Zajtrkovala sem jabolko, dopoldan za malico sem jedla marelice, za kosilo pa popečeno bučko in papriko, zraven še malo paradižnikove solate, za večerjo pa malo rozin. Bi še kaj, pa mi je zmanjkalo časa.

Vidim da je bil kar mrk tu čez vikend. No, saj pri takem vremenu je to čisto logično.

Jutri pa si spet privoščim belo kavo, za kosilo pa bodo čevapčiči, ki sem se jim danes komaj upirala. Mi je pa mami dala nekaj mase za s seboj, tako da bodo na vrsti takoj jutri.user posted image

Pa še vaganje je jutri na vrsti. Upam da bom že takoj zjutraj imela razlog za dobro voljo.

Pozdravček!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?