|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:17:25   
Petrolinka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko misliš, da že vse obvladaš, spet neka nova fora...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:21:39   
tia
 user posted image    
Nataša,res si močna oseba.

Jokam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ,borili ste se vsi ali na koncu je mala Ajša omagala,bodtie vsi tako močni kot si prav ti Nataša.

Naj bo mala Ajša vaš user posted image  varuh.

Občudijem te.

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:31:59   
bobek05
Nataša, jaz še zdaj jočem. Vsakič, ko preberem kak post o Ajši mi solze stopijo v oči in v grlu imam velik cmok. Kaj ti daje moč, da nadaljuješ z življenjem? Tvoja Luša? Resnično te občudujem, ker ne vem če bi jaz bila zmožna nosit tako breme.

V mislih sem vedno pri vas, zlasti pri mali Ajši, ki smo jo vsi tukaj na RR tako vzljubili. Zdaj bo tudi sama angelček, ki bo bdela nad vami.

Naj vaše slovo od nje ne bo ZBOGOM ampak ADIJO, ker jo boste nekega dne spet srečali. Takrat vam bo prišla nasproti in razkazala njen nov "dom". In takrat boste spet skupaj.

Končala sem tale post in spet jočem... Ne morem več pisat, ker mi je preveč hudo.

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:34:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jaz se vedno ne morem verjet, da je kar ni vec ... user posted image
user posted image ,
T.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:34:41   
Anonimen
Draga Nataša,

Občudujem te, kako vse to zmoreš. Biti taka prava mama, tako pravi človek.

Velika umetnost in velik pogum je ne jokati, ko vsi okrog tebe jočemo. Mi jokamo, ti pa greš naprej, kot že tolikokrat do sedaj.
Skupaj s hčerko nam daješ več, kot smo mi sposobni razumeti in sprejeti.

Veš, nismo mi pomagali tebi, ti si pomagala nam, da smo stopili iz okvirjev svojih, največkrat namišljenih težav in težavic. Srčno si želim, da bi svojo modrost še naprej delila z nami.

user posted image








[/quote]

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:37:31   
malika
jaz teh besed ne bi zmogla user posted image user posted image user posted image

Bodi tako močna še naprej!  Ajšiki pa pridem v kratkem prižgat svečko

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:44:01   
KBM
Jaz tudi ne bi mogla biti tolk močna,da bi prebrala zadnje besede v slovo,ampak Nataša ti si zame res pogumna,močna predvsem pa dobra,zlata mamica Ajšike in Luše!user posted image user posted image user posted image Ajšika je to vedela in cenila zato se je pa tako borila,vem pa da imate enega res lepega in zlatega angelčka ki vas bo čuval noč in dan predvsem pa malo Lušouser posted image user posted image user posted image


Še enkrat iskreno sožalje od nas trehuser posted image user posted image user posted image !!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 10:46:04   
diva 4
Solze se še kar nočejo posušiti  user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 11:08:29   
malika
Joj Mič kako lepo, dobro in presneto resnično napisano

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 11:15:34   
AnBan
user posted image
Ajša je naš mali čudež!
In tebi Nataša hvala, ker nam kažeš kaj je smisel življenja in moč ljubezni.


Naj ti bo lepo, draga Ajša, med ostalimi angelčki.
user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 12:14:02   
Anonimen
user posted image

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu AnBan)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 12:46:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Naj vašo ljubljeno Ajšo čuvajo angelčki in naj bedi nad sestrico.
Hudo mi je, občudujem pa pogum mamice da je zmogla tako čudovite besede hčerkici v slovo.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  šopek v slovo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 12:55:11   
Anonimen
Ti že veš,kajne Nataša,da je sedaj Ajša mirna,brez bolečin,brez trpljenja.In vem,da je zate to velika tolažba,
Ajša bo vedno živela naprej v vseh naših srcih in to vodi v večnost.
V prvih dneh boste neznasko osamljeni,nato pa se bo življenje spravilo v vsakdanji tir,družbo vam bo delal samo spomin,lep spomin,kljub vsemu,kar ste doživlajli v tem kratkem obdobju,ko je bila zlata deklica z vami.
Sedaj se igra z drugimi angelčki na krasnem zelenem travniku.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 13:00:42   
A-N-J-A
Nataša,občudujem te,tvojo moč in pogum.Jaz tega ne bi zmogla.Vedi da si najboljša mamica mali Ajšiuser posted image in Luši.Želim  da vam življenje prinese čim več lepih trenutkov!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 13:15:57   
Udb
Uf, vsaka čast! Ne vem, če bi 2 stavka uspela prebrat!

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 13:39:54   
benika
Ne, ne morem nič napisat......že cel dan samouser posted image user posted image user posted image user posted image  in se sprašujem ZAKAJ?

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 13:46:08   
tea01
Nataša, čudovita si!

Če nas potrebuješ, veš kje nas najdeš!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 14:04:33   
ada2
user posted image user posted image user posted image
tudi jaz te občudujem Nataša. objemi svojo Lušo in spominjajte se lepih trenutkov z Ajšo, saj vaša vez z njo tako ali tako ne bo nikoli pretrgana, zdaj je postala le malo popačena. nekoč boste spet srečni skupaj........

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tea01)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 14:44:16   
Lusa
Res je MIČ ,ko so drugi tako močno jokali ,sem jaz ostajala brez solz.Največkrat se zjokam ,ko VAS berem ,vi mi resnično sežete v dno srca.

Neva ,res je tolažim se s tem ,da jo je še čakalo veliko vsega -najhujše operacije srčka in zdaj ji je hvala bogu to ohranjenouser posted image .

Moža je zelo potrlo ,jaz sem pa jo vseh 11mesecev spremljala in samo jaz vem kako borbena je bila kljub bolečinam.

Na pogrebu bi pa lahko brala in brala.Sploh se nisem morala ustavit.Toliko vsega bi še ji lahko na zadnjem slovesu povedala........bom ji vsak dan sproti govorila ,ko jo bom obiskala na njenem grobeku.

Nekaj je pa res.Nikoli nisem morala verjet-razumet ,kako lahko nekateri vsak dan hodijo na pokopališče.Jaz sem že zjutraj bila in danes še 2x grem.Najraje bi tam imela posteljouser posted image

Rada jo imam kjerkoli je.In zelo ssrečna sem ,da imam VAS katerim lahko vse povem in bilo ob katerem času.

HVALA VAM in zato ,da ste tako močno verjeli vanjo.

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 14:46:11   
Anonimen
Pravijo, da čas zaceli vse rane.

Po mojem mnenju lažejo.

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 14:57:32   
Seven*
Lusa, ce boste karkoli potrebovali.. KARKOLI!!! .. me poklici!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 15:02:44   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Pravijo, da čas zaceli vse rane.

Po mojem mnenju lažejo.



  Ja, Kerensa. Pa še kako !!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 15:12:08   
Anonimen
Natasa, kako pa Lusa vse skupaj dojema? user posted image  

Lepo napisano ... res, vsaka cast, da si vse to zmogla oz. zmoresuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 15:25:01   
urši*
Držite se!!!user posted image

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Ajšin pogreb :-(
23.6.2006 15:52:51   
KBM
Verjamem,da je hudo,če izgubiš otroka,to mi je sicer mami govorila,ker je pred menoj in bratom prvorojenko imela samo 1 dan in ji je umrla - res se ni lahko pobrati,tudi ona je večkrat na dan šla prižgati svečkouser posted image user posted image

Sicer je od tega že kar 35 let pa še sedaj je spomin na njo bolečuser posted image user posted image user posted image

Kerensa prav imaš se strinjam s teboj Čas ne zaceli vseh ran,rane ostajajo in ko se spominjamo privrejo na dan kot da bi bilo to danesuser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Boris -- 23.6.2006 16:02:57 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?