|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šivalni stroj
28.6.2006 11:40:07   
buškica
Punce rabim pomoč.

odločam se za nakup novega šivalnega stroja. Ampak ker ni dnevno v uporabi ne bi rada kupila najdražjega. Predlagajte mi neko srednje dobro mašinco. Trentno šivam na Ružo step in včeraj je dokončno odpovedala poslušnost. Zdaj sem pa pred dilemo kaj kupiti. Ker ne spremljam kateri so dobri, bi prosila da mi malo svetujete (Firma, cena, kakovost, ...)

Za vsak nasvet bom hvaležna.

Lep sončen dan vam želim,
buškica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 11:42:53   
Anonimen
Jaz sem danes zasledila enega v reklami od Interspara, za 5.000 SIT,user posted image  smotano je edino to, ker piše, da šiva samo naprej in nazaj (to najbrž pomeni, da cik-cak sploh ne šiva ali kajuser posted image ). Ampak cena je pa res smešna, pa za tisto, kar ga jaz rabim, bi bil čisto dober. Edino ko bi vsaj še cik cak šival.

(odgovor članu buškica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 11:46:43   
smrček
Ne kupuj si kakšne "plastike" preko katalogov ipd. Če si že kupuješ kaj dobrega ti priporočam Elno, cene pa so od 45 jurjev naprej. Lahko pa počakaš na celjski obrtni sejem in na sejemski popust.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 11:51:11   
dudika
Najbrž želiš novega...Tudi rabljenega bi se mogoče kaj našlo na Bolhi:

http://www.bolha.com/


(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 11:53:59   
MarijaPo
jaz sem pozimi kupila elno 2110 in je ful v redu, je bila 45 jurijev, pa se 10 ur tecaja zraven si dobil zastonj www.elna.com, distributer www.lango.si


tisti iz spara tud po moje ni vredu, ker so sivi ful svoh, ne drzijo, tist je bl za otroke

< Sporočilo je popravil MarijaPo -- 28.6.2006 11:55:19 >

(odgovor članu dudika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 12:27:11   
manetka
Jaz kar precej šivam, sprobala sem že precej strojev in ti predlagam, elno.
Pri elni dobiš za normalno ceno precej več kot pri drugih znamkah( npr pfaff je dober vendar predrag, husqvarne enako).

Ne bi pa kupovala strojev ala Neckerman oz, no name znamk.

Pri elni je ok ker imaš zagotovljen tudi servis in rezervne dele, pa še garancijo dajo mislim da 5 let, drugje komaj leto.

Pri elni je tudi precej različnih razredov strojev, odvisno kako dobro šivaš in za kaj potrebuješ.

LP Manca


(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 13:18:30   
buškica
Najprej hvala za pomoč.
Sicer kar dobro šivam, le velikokrat mi časa zmanjkuje. Ala nekerman sedaj dela moja stara mašina(ne dela, heheh..)user posted image
Pa ravno sedaj ko imam malo več casa.
Sem  tudi sama gledala Elno, tko da se bom verjetno odločila kar zanjo. Pa še tisti cenovni razred je, ki si ga trenutno lahko privoščim. Ko bom imela  več časa in volje, si bom omislila pa dražje in bolj razkošnejše mašince.
Šivam vse od kavboljk do lahkih poletnih cunjic.
Kateri model priporočate?
lp

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 13:31:49   
ona
saj ne da se vtikam,a imam z šivanjem ful dosti izkušenj za sabo ,torej če dosti delaš in če imaš prostor dej si raje nabavi en rabljen industrijski stroj za ravno šivanje,npr pafff in zraven še overlock za entlanje oz. robljenje.Z overlokom npr. jaz naredim ful bodijev in majčk otrokom.Jaz če bi imela za izbirat bi res kupila industrijskega,ker ga lahko dobiš za majhen denar.Je pa na Primorskem ena firma RIGO,ki se ukvarja s temi stroji-prodaja rabljenih in so ful uredu-firma in stroji.Če te več zanima pa mi javi...
LP

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 16:11:17   
SaaS
Jaz sem kupila stroj dve leti nazaj. Sem tudi gledala Elne. Nazadnje sem se pa odločila za Toyoto in sem zelo zadovoljna z njim in kar dosti šivam. Kupila sem ga v Merkurju.
Mene je med drugim pri cel kup modelih motilo to, da dolžino šivov lalhko določiš, širine pa ne. No, pri tem mojem jo lahko.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šivalni stroj
28.6.2006 22:56:36   
buškica
Hvala za nasvete. Danes sem si malo ogledala modele od elne in toyote v Merkurju. Ne eni ne drugi me niso prepričali. Tako da sem še vedno v dilemi. Če bi se med njima odločala , bi se odločila za toyoto.

Tako pa sem za prvo silo potegnila iz naftalina dedkovo singerco. Vam povem to je pa mašinca. Po treh letih neuporabe dela kot namazana. Tako da bom z nakupom malo počakala in si v miru nabrala informacije o vseh mašinah.

Hvala za vaše nasvete in sporočim ko kupim.
Lp

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šivalni stroj
2.7.2006 23:20:46   
sezam
Če dosti šivaš, se ti splača malo počakat in si kupit bolj kvalitetno. Jaz imam Singerco in sem zadovoljna. user posted image user posted image  Sam časa je vse manj za šivanjeuser posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




katero ime?
diana3

katero ime naj izbereva?

niki (34%)

nicol (11%)

ališa (11%)

kiara (44%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!