|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj kakšna imena
5.7.2006 13:50:16   
Anonimen
res no ne morem kej da nebi začela to temo...sj vem da so v modi nekatera "čudna" imena pa da so staršem všeč samo da bi pa dali ime po jabolku ali po drevesu in ne vem kaj še vse ma to je pa too much!!
joj ne vem no meni taka imena niso všeč sj vem da ma vsek svoje mnenje samo mal pomislite kaj bo ko odrastejo..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 13:53:24   
natanklavdija
kakšna imena pa so tebi Čudna?

_____________________________

15 oktobra 2005,se bom spominjala celo življene,saj sem rodila čudovitega fantka po imenu NATAN

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 13:56:38   
Anonimen
joj ne vem no meni taka imena niso všeč sj vem da ma vsek svoje mnenje samo mal pomislite kaj bo ko odrastejo..


Joj, TINY a se ti ne zdi, da kakor komu paše. Mogoče je pa nekomu tvoje ime čudno in neatraktivno, ali pa ime tvojih otrok. Ti pomsili malo in se umiri. Vsak starš zase ve. S čim vse se ne ukvarjate nekateri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 13:59:42   
Irena88
A imaš v mislih Gaber, Ajda, Tisa...??? Meni osebno so to čist fajn imenauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:00:15   
Anonimen
joj ne vem no meni taka imena niso všeč sj vem da ma vsek svoje mnenje samo mal pomislite kaj bo ko odrastejo..


kako je pa tvojim ime?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:04:42   
Anonimen
uau kok ste me kuj linčale.......upsss....
sj nism tko misnla no..samo da bi dala ime ko je napisano v potu pod mojim mi pa naglavo ne pade...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:06:06   
Anonimen
Ja, tud prav.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:07:46   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

joj ne vem no meni taka imena niso všeč sj vem da ma vsek svoje mnenje samo mal pomislite kaj bo ko odrastejo..


kako je pa tvojim ime?



Po tickerju sodeč jih še nima.



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:08:05   
Anonimen
no sj sm napisal da ma vsak svoje mnjenje..kajne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:10:15   
Abby
Saj eni grejo res predaleč s tem, kakšna čudna imena dajo otrokom. Namesto, da bi izbrali ime glede na pomen, kot včasih, je zdaj prevladujoč trend všečnosti, ta pa ni univerzalna. Vsake oči imajo svojega malarja in meni pač niso všeč razni Žlgnj-ji in Brljuš-i.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:14:48   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: tinyP

no sj sm napisal da ma vsak svoje mnjenje..kajne?



Seveda ima vsak svoje mnenje, ampak še vedno ne vemo katera imena TOČNO te motijo. Bor, Tisa,Gaber, Jonatan? AL kakšna bolj eksplicitna?

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:31:29   
Anonimen
meni pač niso všeč razni Žlgnj-ji in Brljuš-i.


Zanimivo, kaj pa je to, ime za fantka ali punčko. Zanimivo, ni kaj.

(odgovor članu Abby)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 14:49:17   
petraz
To je stvar želja in okusov.... Mene osebno nič ne motijo "drugačna", nenavadna imena, ena so prav lepa. Vendar pa ti dam prav, da izraziš svoje mnenje, a ne!?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 15:24:08   
Jacqueline
TinyP kakšna imena pa bi ti dala svojim otrokom?

(odgovor članu petraz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 17:20:40   
Sonrisa
Mislim, da je ona imela v mislih ti dve imeni, ki sta se zadnje čase pojavljali po forumu - Zojareja in Janvid. Je pa res čisto odvisno, komu so kakšna imena čudna. Samo za primer: Kurčeslav glih ne bi dala svojemu otroku. user posted image  

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: joj kakšna imena
5.7.2006 23:14:22   
cukerček
Kakor pač kdo želi, stvar okusa. Meni so zelo všeč nenavadna, nevsakdanja imena ampak jaz bi dvakrat premislila preden bi otroka zaznamovala z imenom za vse življnje, saj imajo otroci že tako ali tako dovolj težav in problemov med odraščanjem in svojemu otroku nebi dala imena iz katerega bi se lahko drugi otroci norčevali, saj bi tak bilo odraščanje še težje, nikakor nočem da se moj otrok sramuje svojega imena in na koncu še zaradi imena sovraži starše, ki so mu ime dali

ampak to je stvar odločitve in okusa staršev

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: joj kakšna imena
12.7.2006 20:54:38   
Anonimen
A zdej si pa rep med noge stisnila in ne upaš povedat kako je ime tvojim otrokom...mislim halooooooo...

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: joj kakšna imena
12.7.2006 21:02:26   
Anonimen
Bi dala tako "nenavadno, neobičajno" ime, če bi mi bilo zelo zelo všeč in bi že leta vnaprej vedela (ali pa v trenutku, ko bi ga slišala), da bo mojemu otroku tako ime. Če bi to bilo iz srca, bi ga tudi otrok in okolica na ta način dojemala.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?