|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
1.4.2006 20:44:37   
tjaga
Se podpišem pod Radhin post. V avtokampu Oštro, nas niti pod razno ne vidijo več. Mi smo imeli eno hišico, kjer je bila spodaj kuhinja. Le-to si moral zakleniti vsakič, ko si se po zunanjih stopnicah odpravil v zgornje nadstropje, kjer sta bili dve spalnici, med seboj ločeni le s tanko steno iz knaufa. Aja in bog ne daj, da te je ponoči pritisnilo na WC, ker si se moral spet po zunanjih stopnicah odpraviti v pritličje, kjer je bila kopalnica s straniščem. Izpod tuša smo večkrat kot ne prišli z naspidiranimi frizurami, saj je bila ozemljitev zelo slaba in nas je treslo vsakič, ko smo se dotaknili pipe ali tuša. Da o morju ne govorimo. Pogled na rafinerijo in naftni madeži. Skratka, dopust za takoj pozabit. Tako da mi tja definitivno ne gremo več. user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
6.4.2006 21:31:06   
Nasy
Že omenjena Barbariga, povsod same smeti, kamor stopišuser posted image
Kamp Klenovica, kjer naju je  z bivšim skoraj odneslo v morje,potem so postavili ograje okoli kampa


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
7.4.2006 11:06:29   
jana30
Ankaran in Barbariga-groza !!!

< Sporočilo je popravil primoza -- 10.4.2006 16:09:18 >


_____________________________

Carpe diem !


(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
10.4.2006 9:49:40   
tamala83
IZVIRNO SPOROČILO: soncece24

Barbariga pri Puli, adijo kraj za dopust. Plaža skalnata, kam pogledaš ježi, za v vodo it si moral plezat po skalah ko hribolazec, valovi, skozi so po plaži hodli neki cigoti in se drli: krafne!, ko greš s plaže nimaš niti kam jest it (ano picerijo smo našli), zvečer si moral it v pulo al pa rovinj če si htel it ven na pijačo, o "apartmaju" se ne bi menli, ker je bla garsonjera v kateri je bil en pograd, celo noč sem mela občutek, da bo moj user posted image , ki je spal zgoraj zletel s postlo vred na mene. Balkon pa tak majhen, da se dva nista mogla gori srečat... vglavnem, po dveh dneh sva spakirala in šla domov


se popolnoma strijam s tabo. jaz sem drugače full rada v vodi,lani pa ko smo bli tam, sem bila v 7 mesecu mosečnosti in me je blo prav strak it v vodo, da nebi padla. v katalogo je pialao da je apartma 600m od plaže, ja je, luftlinije.
KATASROFA
smo dvkrat šli na izlet, enkrat v Pulo in enkrat v Rovinj
vglavnem, nikoli več

_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
11.4.2006 20:07:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tinka74

Moravci - Prekmurska vas, hiška, ki tudi ene * ne zasluži, kaj šele 4, kot jih naj bi imele user posted image
Račun za eno noč je bil 19.300 (hiška s kuhinjo, sobo in kopalnico).

Nikoli več!!!


Zanimivo.. Zakaj pa? Jaz se pa s tem ne strinjam in mi dal 5*

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.4.2006 12:45:52   
Anonimen
S šotorom na Korčulo - samo tega ne! Je vse skalnato pod rebri user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
12.4.2006 13:16:55   
Taša
Omišalj na Krkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
15.4.2006 13:43:59   
Anonimen
Medulin (en star hotel, se ne spomnem imena. Ima pa notranji in zunanji bazen). Je bilo pa pred 6-imi letiuser posted image

(odgovor članu Taša)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
28.4.2006 19:08:53   
eva1
Men je blo pa povsod luštno-res pa da nikjer niso miši plesale okol mene...nekateri hoteli so bili bolj skromni, ampak kdo se na počitnicah ubada s tem...važno da je vreme ok, pa da uživamo!
Aja najbolje pa mi je definitivno pag-nisem srečna če ne gremo vsaj za kašn vikend dol pogledat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
28.4.2006 19:33:00   
tipka
Mi smo bili v bungalovih Flora pred cca petimi leti, nobenega mrčesa, rjave vode, vse čisto,......., kdaj ste bili vi?

Mi je pa nekaj drugega šlo na jetra. Jaz sem jedec.user posted image  Če ne bi imeli zraven malih otrok, ki so dobili "odrasle" porcije, bi stradali, vedno smo pojedli vse do zadnjega, še vse kar so otroci pustili. In eno večer je eden od otrok polil gobovo juho po mizi, konkretno, pol prta je bilo namočenega, juha je kar stala na mizi. Prosili smo za zamenjavo prta. Odgovorili so, da prte menjavajo enkrat dnevno, zato smo imeli pri večerji ves čas tisti pol beli pol rjavi po gobah dišeči prt. Bleks.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
28.4.2006 19:38:41   
tipka
V Verudeli se je nam dogajalo, da se je voda, ki je tekla v kuhinji penila. Če si jo prekuhal, še bolj.user posted image user posted image user posted image

Hecno, nekaj vrat naprej so imeli prijatelji, s katerimi smo bili skupaj doli, normalno vodo.user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
28.4.2006 19:41:47   
tipka
Mene je v Ankaranu na začetku dopusta tudi presenetilo, kako malo vode priteče za en žeton. Potem sem šla namiljena do prikolice po drugi žeton.user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
28.4.2006 20:10:24   
tipka
Vem, da se je v vseh teh letih, kar potujem marsikje marsikaj popravilo, celo eno pohvalo sem prebrala za en kamp, ki bi ga jaz dala na prvo mesto najbolj groznih dopustov, ne bom jih omenjala, očitno so se popravili, naj jim bo.user posted image

Torej si zasluži prvo mesto en dalmatinski kraj. Vsi tranzitni kraji so si precej podobni, vrh vsega je še takšen mali kraj, da me kdo ne spoznauser posted image , raje ne povem, kateri.

Cesta do aparmaja tako lepo ozka, zavita, strma in brez zaščitne ograje, da sem vesela, da sem samo skarambolirala avto, da nisem zgrmela na ovinku v prepad. Še zdaj me je groza tiste ceste, zaradi norega mladostnega poguma nismo spakirali in šli domov, danes se niti v sanjah več ne bi upala voziti po tisti cesti.

Temperatura je bila 35 do 40 stopinj. Zaradi požarov so nad nami neprenehoma letali helikopterji, ki so hodili po vodo v morje. Jutranja temperatura ni bila nikoli pod 30 stopinj. Klime nismo imeli. Ves dan smo poležavali, brali, spali, na plažo smo si upali komaj od 18. ure dalje, ker je bilo prej sonce premočno in zrak prevroč, zamislite si savnanje brez prestanka.

Obadi so bili tako nadležni, da sem na plaži ves čas krilila z rokami, to me je še dodatno utrudilo.

Plaža je bila mešanica proda, stekla in smeti.

Do plaže smo morali čez magistralo. Od utrujenosti in vročine smo bili tako zblojeni, da je eden od otrok v tistem, ko smo čakali ob cesti, mimo so vozile kolone, stopil na cesto brez da bi se tega zavedal, gledala sem ga, stal je, brezvoljno, nepremično, gledal naprej, potem pa kar naenkrat dva koraka in že je bil na cesti. HVALA, HVALA, HVALA vozniku, ki je bil toliko priseben, da je ustavil, še danes mi ni jasno, kako mu je v tistem drobcu sekunde to uspelo, jaz sem samo stala in gledala. Informacija, da je nekaj narobe še sploh ni prišla do mojih možganov, ko je voznik že stal na bremzi in se uspel ustaviti deset centimetrov od otroka. Če bi bil pijan, utrujen, pod vplivom kakih tablet,... bi bil moj otrok danes user posted image user posted image user posted image .




(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
1.5.2006 17:27:47   
Geja
Izola avtokamp.... za kozlat.. .skratka vse pod kritko... da o WC sploh ne govorim.... user posted image  user posted image

čau,čau
Geja

(odgovor članu tipka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
6.5.2006 21:52:11   
rubi
Krk Njivice

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 19:52:58   
Anonimen
Gajac, Pag....za bruhat, pa še plaža tako daleč, da ne govorim, kaj vse je bilo obljubljeno, ampak našim predhodnikom pa je uspelo s pritožbo, nam pa se ni dalo s tem ukvarjati...

< Sporočilo je popravil primoza -- 15.6.2006 16:55:10 >

(odgovor članu rubi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 20:29:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taša

Omišalj na Krkuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi smo bili tam pred 13 leti pa mi je bilo ful dobro. No res je da smo bili med vojno, ko so bile nizke cene, pa so se vsi trudili okorg nas.

Hoteli smo iti še enkrat, pa smo ugotovili, da tisti hotel in pripadajoči hoteli niso več v skupni lasti, pa smo si premislili.

Drugače pa PUNAT (sploh če greš v okviru RK)

(odgovor članu Taša)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 20:34:58   
Anonimen
Zdaj pa vem. Solaris Šibenik, fulll grozna hrana.

Žur je bil pa dober, pa lačni smo bli tudi zjutraj....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 21:53:45   
Primoza
http://www.hrt.hr/auto/arhivvijesti/2003/05/04/HRT0011.html 

V naslednji sezoni so se hoteli imenovali drugače.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 22:25:34   
mayflower
Ko grem na morje, mi nikoli ni blo problema se po kakem kolovozu vozit,da smo prišli do lepih plaž.
Barbariga: tam so zelo različni apartmaji. Mi z našim nismo meli pripomb. Plaža v naselju je bla slaba, samo če si šel z avtom par km iz naselja, pša po eni makadamski poti med oljkami, si prišel do ene super plaže. V bistvu je bil borov gozdiček in prodnata plaža. Zelo primerno za majhne otroke, k so lohk spali v senčki in se lepo igrali v plitki vodi. Res je od tega že kar nekaj let nazaj.
Murter: tudi tu sva se z možekom kar daleč vozila na plažo. Med Murterjem in vasjo Jezera, po enem kolovozu: sanjska plaža-skalnate police (da si bil fajn skrit pred pogledi drugih). Edino dostop do morja ni bil glih primerren za manjše otroke.
Pag: ene dva km od Gajca, po groznem kolovozu (res sem cvikala za avto).prekrasna prodnata plaža, mivka v vodi_super za otročke. Pa še nikjer žive duše (pot je bla res grozna).
Jst z dopusti nimam tko slabi izkušenj. Res se praviloma nikoli ne kopamo na plažah v bližini hotelov, marveč se raje malo vozimo do divjih plaž. Edino eno slabo izkušnjo imam s hrano, ki je bla neprebavljiva v hotelu Carolina v Suhi punti na Rabu. Drugače je v tem hotelu lepo, maš lep pogled na morje, pa še okolica je zelo lepo urejena.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
3.6.2006 22:27:09   
G in T
user posted image KAMP SELCE

Meni se zdi, da ga ni slabšega mesta pod nebom za dopust. Sam kamp ni omembe vreden, da ne govorim o kopalnicah, ki so user posted image user posted image user posted image , pomivalnicah posodeuser posted image user posted image user posted image , trgovin, ki so bile ful slabo založene, in plaža, da te kap. Kamni, kamni, in še enkrat kamni. Ljudje nabiti da ne moreš v vodo normalno pridet, ne da bi koga vsaj 5x kam ruknil, za otroke je neprimerno, ker ni velik senčke. Skratka tja več živa neuser posted image

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
10.6.2006 8:45:58   
pajčolanka
Apartmaji v Savudriji....
nikoli več, sam apartma bi še nekako bil recimo, pač bolj skromen pa dobro, tudi okolica še prebavljiva... samo plaža...katastrofa... kamenje kamenje kamenje...pa dobro če bi se vsaj dalo v vodo priti...ker je kamenjeeee... pa ko ti uspe enkrat prit že v vodo...ti ta nič ne pomaga ker so valovi...in to zmeraj in veliki... ni šans da bi plaval...na obali je sicer en bazen, če mene vprašate čista umazanija, voda  v bazenu je kar motna tako je umazana... tako smo  se vozili naokoli in vsake toliko najdli kje kako vsaj približno normalno plažo, kjer pa smo morali plačat parkirnino.... ampak smo se vsaj kopali lahko....

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
14.6.2006 21:22:07   
tosja
user posted image user posted image  BAŠKA VODAuser posted image  GROZA!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
16.6.2006 22:14:47   
MIN
Barbariga...........Barbariga..............in še enkrat Barbarigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Gothika)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NAJBOLJ GROZEN KRAJ ZA DOPUST :)
10.7.2006 20:39:01   
tamala83
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

user posted image user posted image  BAŠKA VODAuser posted image  GROZA!!!!!!!!!!!!!




meni pa je bilo v Baški vodi full super. en najboljših dopustov do zdaj. no, okusi so različni in vrsta dopusta tudi

< Sporočilo je popravil primoza -- 10.7.2006 21:20:15 >


_____________________________

31.08.2005 je iz neba padla zvezdica nama v naročje

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Družinski izlet v neznano
Starši smo sicer vodje družine, pa vendar lahko vodenje kdaj načrtno prepustimo otrokom. Zakaj se ne bi ta vikend odprav...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?