|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tabu??
11.7.2006 23:45:57   
Tamauchica
Ful je pa smisel potem sploh imeti svoj nik... najbolj da so vsi anonimni.. pa bo.. user posted image

Če ti sproščeno govoriš o svojih spolnih navadah in željah v polni čakalnici zdravstvenega doma v domačem kraju, potem seveda ni problema. Če pa ne, potem pa raje malo razmisli kaj in kako objavljaš na internetu


Stavek pa čisto na mestu, ni kej. user posted image user posted image   Tok o temu kdo česa ne razume. No sej sploh ni važen... pač kot je že nekdo napisal... nekateri se še lastne sence bojijo. Zgleda da kle kr vsak ta drug.

< Sporočilo je popravil Tamauchica -- 11.7.2006 23:51:21 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tabu??
12.7.2006 8:19:33   
srki
Določene stvari so za mene čisto zasebna stvar in jih ne mislim delit z drugimi. Ne, ni me sram povedati v javnosti, kolikokrat na teden sexam, samo da bi se pa v podrobnosti spuščala, pa prav en drek briga tebe, ali pa koga drugega, kako in na kakšen način sem se poseksala.

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
12.7.2006 8:49:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tabu??
12.7.2006 9:41:38   
Anonimen
Tipka.. s temi izjavami si izrazila nekaj svoje nedoraslosti.. pa tudi ce se imas za ne vem kako doraslo in zrelo..
Ampak brez paneke.. vsi smo pac na nekatrih podrocjih manj dorasli..  In imas priloznost se kaj nauciti od sramezljivke.. Izkoristi jo..  Ravno tako se imamo mi klaj nauciti od tebe.. vsega pa ziher ne.. Vsaj tega ne.. kar si tuki pisala..

In se strinjam s tamaucico.. in ni isto.. ali si tamaucica ali pa anonimen..
Res je da je zate david.. vseeno ali je tamaucica ali pa anonimna.. samo nekateri se pa poznamo med seboj.. tudi osebno in za vse pa ni vseeno ali je nekdo tamaucica ali pa anonimen.. Tko da imas prav.. in nimas prav..

In dejstvo je. da potrebujes vec poguma.. da pises kot registriran...

Naceloma me tudi ne motije anonimni.. ampak ljubci so mi registrirani.. je lazje komunicirati..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tabu??
12.7.2006 10:07:00   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
In se strinjam s tamaucico.. in ni isto.. ali si tamaucica ali pa anonimen..
Res je da je zate david.. vseeno ali je tamaucica ali pa anonimna.. samo nekateri se pa poznamo med seboj.. tudi osebno in za vse pa ni vseeno ali je nekdo tamaucica ali pa anonimen.. Tko da imas prav.. in nimas prav..

Pa saj ravno to sem hotel povedat. Če Tamauchica ve, da je tukaj nihče ne pozna, potem lahko napiše karkoli in ni nič bolj pogumna kot Anonimen, je pa res, da je lažje komunicirati z njo. Če pa ve, da jo nekaj ljudi na forumu pozna, potem pa je pisati intimne stvari podobno kot govoriti o njih v polni čakalnici zdravstvenega doma. Če te to ne moti - OK. Drugače pa svetujem previdnost. Svet je zdaj še manjši kot včasih. Kot zanimivost - nedavno so preverjali hipotezo nekega Madžara (če se dobro spomnim), ki je trdil, da je poljubni dve osebi mogoče povezati preko šestih vmesnih kontaktov. Preverjanje hipoteze je potekalo preko elektronske pošte in ugotovili so, da v povprečju za povezavo poljubnih dveh oseb potrebujejo 7 vmesnih členov. Znotraj Slovenije je po mojem ta številka še manjša.

Internet velikokrat daje občutek lažne anonimnosti in varnosti. Ne nasedajte. Objavljajte samo to, kar lahko brez težav glasno poveste tudi v polni čakalnici zdravstvenega doma v domačem kraju. Če si že prevarala moža in ne želiš, da to izve, čutiš pa neustavljivo željo da bi to povedala na RR forumu potem vsaj objavljaj kot Anonimna. Pa še to je bolj tako.

d.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Tabu??
12.7.2006 10:21:40   
G in T
je pa tale stran zanimiva, če koga kaj tišči, da se spucauser posted image user posted image                http://www.spovednica.com/

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
12.7.2006 10:24:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Tabu??
12.7.2006 10:27:56   
Anonimen
Ja.. res je.. da je svet majhen.. in ravno to pise tomaucica.. al kaj je ze.. da zakaj si nekaterih stvari, ki jih itak vsi pocnemo, ne bi brez skrbi povedali..
Kot brez posledic poves, da je vceraj sijalo sonce.. tako bi lahko brez posledic povedal ,da si si ga dvakrat sibnu.. in kakoli ze pac..

Danes to ne bo cist brez posledic.. in prvi vedno pokasirjo nekaj teh stranskih ucinkov tabuja.. vsi naslednji bojo imeli ze manj posledic.. in na koncu bo to kot bi govoril o vremenu.. Samo zaceti je treba..

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Tabu??
12.7.2006 10:33:04   
smrka
Tamauchica pa dej ti povej a si dons pofafala svojmu luliko, a si si kupla kako igracko,... itd... nas to ful zanima. Pa podrobnosti precej. In zakaj anonimnost?????? Zato ker enim tako pase in bolj sprosceno govorijo in sprasujejo kar jih zanima. Pa neka se delat neko pametno tle user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Tabu??
12.7.2006 11:26:58   
Tamauchica
Ne pametuj preveč smrka. Nihče ne govori o tem da moraš napisati v katero steno maternice ti buta njegova glavca... tukaj je problem pisati že o popolnoma običajnih stvareh... želim kupiti vibrator, kondomi, ali stradate sexa med nogometom, kako pogosto sexate... Noben ni rekel da moraš napisati potek svoje masturbacije oziroma slikovno prikazati dober faf  user posted image user posted image  

Objavljajte samo to, kar lahko brez težav glasno poveste tudi v polni čakalnici zdravstvenega doma v domačem kraju.


Sem začela razmišljati o tem, če imaš kak fetiš na čakalnice polnih ljudi ker jih neprestano omenjaš... Če meniš da je zdravstveni dom prostor kjer bi lahko razlagal takšne in drugačne stvari potem ok, meni se ne zdi. Glede na to da je to forum Spolnost, se mi nekako ne zdi da bi tu razlagala o novih receptih za pohane bučke. In toliko o anonimnosti, če bo kdokroli imel željo zvedeti kdo se skriva za nickom ali pa za anonimnežem bo to zvedu zelo preprosto, z današnjo tehnologijo je to samo nekaj minut dela.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
12.7.2006 11:29:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tamauchica)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Tabu??
12.7.2006 11:33:44   
Tamauchica
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
Nihče ne govori o tem da moraš napisati v katero steno maternice ti buta njegova glavca...



Maternice?????Avvvvvvvv!user posted image


Ja sej the point user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Tabu??
12.7.2006 11:42:34   
CIPRESA
Sem šla mal brskat po ringaraji pa ne najdem da bi  kdo od tistih ta pogumnih ki pravijo da smo ostali strahopetni kdaj kaj razglabljal o svojem seksu ali igračkah.....
Zdaj nevem ali ste  brez idej da bi kaj napisali, vidva kar začnita Tamauchica in Tjazy saj ni potrebno pisat le o problemih, pa povejta recimo kako je bilo nazadnjeuser posted image mogoče pa pritegneta še koga in porušita ta grozni "tabu" in anonimnost.

Zgledi vlečejo, ne???user posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
12.7.2006 11:43:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Tabu??
12.7.2006 12:01:35   
Anonimen
JA to je bilo ze vse opisano.. v temi.. nenvadni palci al kaj ze. .Ne vem vec..

Nazadnje je bilo vroce.. user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Tabu??
12.7.2006 13:14:12   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

Cipresa,od mene si pa ziher našla kaj sočnega...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Ja Radha !


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Tabu??
12.7.2006 15:56:18   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
Če meniš da je zdravstveni dom prostor kjer bi lahko razlagal takšne in drugačne stvari potem ok, meni se ne zdi.

Še vedno ne razumeš. Jaz ne pravim, da se moraš v ZD pogovarjat o spolnosti. Jaz ti govorim, da je objavljati intimne stvari na forumu podobno kot če bi to razlagala v ZD. Razumeš zdaj ? Če napišeš na forumu, da si prevarala moža z bivšim, potem obstaja možnost, da bo to prebral nekdo, ki te lahko identificira in bo informacija pricurljala do tvojega moža. Kar ni nujno, da si želiš. In nekateri pač ne želijo, da se izvejo stvari, ki se tebi zdijo popolnoma neproblematične in takim objavljanje kot Anonimen zagotavlja vsaj nekaj več anonimnosti kot običajni vzdevek. Samo to še ne pomeni, da je za take osebe spolnost tabu.

IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
In toliko o anonimnosti, če bo kdokroli imel željo zvedeti kdo se skriva za nickom ali pa za anonimnežem bo to zvedu zelo preprosto, z današnjo tehnologijo je to samo nekaj minut dela.

Čisto tako enostavno sicer ni, vsaj ne, če želimo to narediti v skladu z zakonom. Razen če ti veš nekaj kar jaz ne vem ?

d.

(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Tabu??
12.7.2006 16:50:05   
tehnofil
 
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
, zato se še ne bo svet podru če bo kdo prebral da sem si jo pa kdaj na roke vrgla.

Odličen primer glupe uporabe izrazoslovja.



IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
še vedno ogromen tabu..

Niti ni toliko tabu kot je v bistvu, da te ne briga, ne tebe ne koga drugega:
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
da ste se pa dons dobr dol dale s svojim, da ste mu ga pa fajn potegnile... al pa da ste si kuple igračo pa jo sprobale pred njim ali pa z njih ...  

Ker slovenci zelo veliko delamo na tem (ampak ne doma in ne s partnerjem) - a smo sedaj dovolj de-tabuizirani?

Je pa toliko vprašanj o spolnih navadah, o življenskih navadah, spalnih, kajenju, partnerstu in še in še, da imam zelo močan občutek, kot da se dela ena taka celovita anketa vsakega posameznega uporabnika RR. Kaj je in kakšen je in kaj dela in kaj ....

Tako, no. Preveč enega samega zasliševanja. Tako, da moj odgovor tebi: Te ne briga. Če pa iščeš priložnost napisati svoje spolne navade, pa kar. Za to ne potrebuješ istočnice.




(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Tabu??
14.7.2006 15:45:38   
david
IZVIRNO SPOROČILO: Tamauchica
No sej sploh ni važen... pač kot je že nekdo napisal... nekateri se še lastne sence bojijo. Zgleda da kle kr vsak ta drug.

Evo še en konkreten opis tega, kar tukaj trobim: http://slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=227106

In še dober komentar na koncu: "Vseeno pa si velja zapomniti - stvari, ki jih objavljate na internetu bodo ostale dostopne morda tudi leta. Nekega dne v prihodnosti vam to morda ne bo všeč, ali pa vam bo žal, da niste bolj pazili na anonimnost..."

d.


(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Tabu??
17.7.2006 21:19:21   
*Karmen*
Mislim, da tukaj kar vsi dosti odkrito govorimo o sexu. Če uporabljaš svoj nick ali pa če pišeš kot anonimnež je čist isti šmorn. Ne v prvem, ne v drugem primeru te noben osebno ne pozna. Če pa res kakšnega velikega kozla ustreliš te pa moderatorji lahko v obeh primerih razkrinkajo.

(odgovor članu david)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Tabu??
19.7.2006 0:16:10   
Divji
Pa dobro ljudje. Če nekdo odpre neko temo pol odgovarjajte na temo, ne pa da gnjavite in gnjavite. Dosadni ste, da veste. Pustite človeka naj vpraša in se izpove. Tabu je tabu:
Pri nekaterih primitivnih ljudstvih zapoved, prepoved, nanašajoča se na kako dejanje, stik s čim, katere kršitev kaznujejo nadnaravne sile; tabu spolnih odnosov med najbližjima sorodnikoma; spolnost je bila velik tabu.........
In Tamauchica ima popolnoma prav. Vsem je nerodno goovriti o spolnosti. Vprašajte enega sodelavca posebej sodelavko če je imela analni spolni odpos in kako to gre. Rad/rada bi poskusila pa se ne vem zraven spravit. Pa mi pol povejte komu bo bolj nerodno in kdo bo sploh o tem govoril. In naj te čujejo ta malo starejše sodelavke?????? Si pa verjetno linčan/a.

A imam prav ali nimam????

In sem srečno poročen in ga vržem vsak dan. Pa kaj? Mi kdo kaj mora? Če me žena rajca samo z mislijo nanjo in že stoji? Je to kaj narobe? Jaz sem srečen! Ko pa ga več ne bom metal z mislijo na ženo pa se lohk oba zasekirava. Pa da boste vedel. Tud žena je srečna da me rajca in ni ga lepšega ko me ponoči zgrabi in diha ter sope v uho če sem kaj mislil nanjo in ga drkal. Sprobajte in boste čutili adrenalin ter nevidno silo - nagon.... in mokroto med njenimi .... uh že letim..... :-)

Hvala Ti za žensko, najlepše bitje tega sveta.


(odgovor članu Tamauchica)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Tabu??
19.7.2006 7:43:30   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Radha

G&T,ti si verjetno redni uporabnik te spovednice...user posted image




user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?