|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tem forumu: nihče
  Označi forum kot prebran

Prikaži teme zadnjih:   Vrsta prikaza:
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
  Tema Odgovori Avtor Ogledi Zadnje
Slaščičarna za alergetike   5 ANITA D. 3034 15.8., 10.09
*zoe*
nasvet punce!!   2 naja78 3033 11.4., 13.22
žiža
Zdaj pa še prehlad - sej ne morem verjet   0 tincci 3033 17.7., 08.17
tincci
Čokolino?   7 julči 3032 16.10., 13.41
mamica 1
PREGOMIN   0 tanyak 3030 28.11., 11.15
tanyak
Ozdravljeni - dr. Wohlmann!!!   0 nialana 3030 11.3., 20.32
nialana
Uvajanje mleka in ml.izdelkov po preteku alergije na mleko   2 Aniiita 3029 7.9., 13.15
Aniiita
Kako prepoznaš alergijo?   3 sončica1 3028 29.9., 12.04
ilil
Bioresonanca in prehlad   9 tatam 3028 15.1., 22.55
ninabr
Kaj naj naredim-praskanje   2 asija 3027 28.5., 21.09
BARBARA R.
Pikica, greva po vajinih stopinjah   2 tincci 3026 12.11., 16.41
Pi-kica 1
Kaj je to?   11 larissa78 3026 7.7., 21.32
larissa78
alergija - pikice po AD3 kaplljicah   2 s1 3025 2.4., 22.47
dix
4m alergik-se dobro razvija?   1 #zabica# 3024 30.5., 23.35
tulip
bruhanje pri alergiji na mleko   1 dana 3023 18.9., 11.11
ribicau
BICOM-MARIBOR   0 Sandra05 3021 31.10., 11.34
Sandra05
RDEČE PIKICE PO TREBUŠČKU   1 natanklavdija 3019 18.7., 19.15
trdozimc
a,je to alergija   0 ljupka 3019 3.6., 06.33
ljupka
Alergija na KM in jajca - ali jeste..?   5 Splet.Ka 3018 15.1., 16.58
ksenci
Laneno seme   0 maša2008 3017 23.1., 09.47
maša2008
Menjam Aptamil ADC   0 ANITA D. 3016 4.8., 12.38
ANITA D.
Pomoč - torta brez jajc in mleka!   3 Anonimen 3014 6.11., 11.14
hothien
KAKO POTEKA TESTIRANJE   1 TEJAR 3014 29.1., 21.36
Janeja
Instant čaji   4 Ani77 3011 28.11., 13.53
Ani77
AD pri 11mesečnemu   3 Zlato srce 3011 3.6., 16.57
annie17
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >> 
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:







Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Jaslice ali varuška
пеперутка16

Bi otroka raje vpisali v vrtec ali najeli varuško?

Jaslice. (100%)

Varuška. (0%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!