|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hladilna torba
17.7.2011 19:54:42   
zvezdica_1
kupujem hladilno torbo. in kolebam med navadno in električno....

a lahko tiste, ki jih imate, napišete, kako ste zadovoljne z njimi? predvsem me zanima, kako ohladi električna oz. kako dolgo ostanejo v njej stvari hladne (recimo, da je uporabna, da meso ostane užitno kak dan, za jogurt, sadje, pijačo). zanima me tudi, ali samo obdrži temperaturo, ali pa pijačo tudi ohladi.

hvala vsem za pomoč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hladilna torba
17.7.2011 20:42:49   
luka jan
Kupi navadno, škoda denarja za električno.

Jo ima moja mami in nam jo je enkrat posodila in je slabša kot navadna. Pozabi da bi hladila, nam še temperature ni obdržala, tako da jo res toplo odsvetujem.user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hladilna torba
17.7.2011 21:10:29   
zvezdica_1
res al kaj? jaz pa sem si predstavljala, da je tonek bolj počasen hladilnik....

no, hvala za nasvet, bom raje tistih par 10€ dala za hladen priček v gostilni.,.....

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hladilna torba
17.7.2011 21:15:10   
ajataja
mi imamo električno in smo zadovoljni z njo je pa taka da jo lahko uporabljaš tudi kot navadno z tistimi zamrznjenimi vložki,ampak za daljšo pot jo vedno priklopimo na elektriko .

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hladilna torba
17.7.2011 21:17:39   
zvezdica_1
ja, samo kak dolgo ti ostane hladno-je dovolj, da meso zdrži not 1 dan?

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hladilna torba
17.7.2011 21:30:20   
ajataja
ja seveda je dosti hladno,mi nesemo vsako leto na morje za ene dva dni zamrznjega mesa in ga dam v hladilno doma ponoči preden gremo(okrog 3 zjutraj )in sem lani pozabila dat ven ko smo prišli dol ,ko smo hotli za večerjo spečt je bilo pa še čist zmrznjeno pa ni bila hladilna cel dan priklopljena ,ampak samo tistih pet ur vožnje v avtu.

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hladilna torba
17.7.2011 21:32:22   
zvezdica_1
hvala obema za pomoč----

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hladilna torba
17.7.2011 22:24:01   
ona
Mi jo tudi imamo in smo jo samo enkrat uporabljali,ker ni nič hladila,edino ko smo potovali,ko je bila priklopljena v uni vtič za cigarete prižigat v avtu,pol smo jo pa na dopustu imeli v hotelu,da bomo imeli pijačo na hladnem in je bila skoz v elektriki,hladila ni pa skoraj nič...mene ne prepriča več user posted image
zdej pa je lahko tudi odvisno od znamke,lahko da so nekatere res super,ne vem user posted image

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hladilna torba
17.7.2011 22:31:21   
enea
mi imamo tudi električno, pa hodimo na morje, kjer se zmeraj nekje do 8 ur vozimo, pa še zmeraj smo pripeljali zmrznjeno meso na cilj,( smo jo imeli v avtu skoz prižgano na vžigalnik od cigaret)...nam je enkrat tudi baterijo od avta spraznilauser posted image , ker smo vmes 2 uri spali smo jo pozabili izklopit user posted image  ,enkrat smo bili v hotelu in smo jo tudi imeli priklopljeno na 220, za jogurte in pijačo in je super hladila,..user posted image  je pa taka, da lahko tudi greje,.. smo jo pa v merkurju kupili in je za takratni čas bila kar draga, smo jo še na obroke vzeli,..user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hladilna torba
18.7.2011 7:39:18   
Hope2
Mi imamo in smo zadovoljni, več kot dovolj, le mal prevelika je včasih. Zato sem hotela letos kupit eno manjšo, zgledala ful lepo, mene je po videzu, ceni in opisani funkcionalnosti takoj prepričala, ko pa sem možu pokazala, ap mi je rekel, če sem neumna, da tale že ne bo nič hladila. Pol me je poučil, da so ta najboljše kompresorske (so pa občutno dražje), ostale električne pa ne hladijo, ampak samo vzdržujejo, ko odklopiš, pa itak takoj znižajo T.
Torej ni vsaka električna dobra, zato tudi lahko različne izkušnje.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hladilna torba
18.7.2011 14:26:40   
Spark
Mi jo imamo iz HOferja in je super. Preden jo uporabimo jo zalaufamo za par urc kar doma, prazno. Kupili smo jo da smo jo imeli v hotelu za pijačo in jogurte. Pijača je bila full mrzla, in smo jo morali mešati s toplejšo. Cena pa je bila tudi ok.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hladilna torba
18.7.2011 17:55:40   
luka jan
To sem pa tudi jaz že slišala da ni vsaka hladilna torba dobra. Kakšno ima moja mami nimam pojma, samo vem da ni bila vredu.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hladilna torba
20.7.2011 20:34:07   
koruzica
Pozdravljeni vsi skupaj

Sem ZA električno, imamo jo že skor 8 let, in je vedno prav prišla, sploh letos ko smo bli v apartmaju, kjer je bil kao 'nov' hladilnik (tako je pisalo na spletni strani ponudnika app). Torej, da je nismo imeli, bi se vse pokvarlo in pili bi gorko pivo itd...Jo ne zamenjam za nobeno navadno

LP D.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hladilna torba
24.7.2011 10:50:33   
zvezdica_1
no, sme se pozanimala v trgovini. ne kupit električne torbe z vertnico, ostale so ok. pa tudi cene so potem okoli 100€.

tak da....

no, za zdaj sme kupal navadno, za tista 2 dni, za koliko jo rabim, bo zdržala. če pa se bo pogosto uporabljala, pa dam tistih 100€ za električno. imaš potem kako desetletje mir. vsaj predvidevamuser posted image

(odgovor članu koruzica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?