|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšajmo skupaj
24.12.2012 22:08:11   
miška17
Pozdravljene!
Pred nami je novo leto ter z njim nova pričakovanja in odločitve. Zato vse, ki želite z menoj hujšati, lepo vabljene.
Z ponedeljkom, 7.1.2013 pričnem z novo tabelo. Tehtanje bo vsak ponedeljek.


TABELA
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšajmo skupaj
27.12.2012 22:53:14   
urshak
Jaz se ti z veseljem pridružim, za letos sem obupala, po praznikih pa resno začnem. Z možem bova skupaj hujšala.user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 9:09:15   
vila
ojla, jaz se vam bom tudi pridružila, pa prosim, da me orng zbrcate, če ne bom javljala vsak ponedeljek, več o mojih hujšarskih vzponih in padcih pa takrat

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 9:52:09   
malika83
Pozdravljene! Tudi jaz bi se vam pridružla. Zanima me pa na kakšen način se boste lotile kilogramov. Ima katera kakšno posebno taktikouser posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 10:44:49   
Julija08
Jaz se vam tudi pridružim.

Začnem 01.01.2013....cilj - 20 kg (zaenkrat)

Upam, da bom zbrala dovolj motivacije.

Načrt:

nič posebnega, nobene določene diete.

- pitje vsaj 2l vode (trenutno mi je to ZF)
- 5 obrokov dnevno, brez prigrizkov
- zadnji obrok okoli 19h...razen takrat ko imam pop. predavanja
- kombiniranje OH in B
- vsake par dni sadno zelenjavni dan in vsake 14 dni vodni dan
- več gibanja
- spomladi ko zgubim cca 10 kg in se rešim težav s križem začnem spet laufat
- ukinitev sladkarij, slanih prigrizkov in alkohola
- omejitev uporabe kruha (obožujem kruh/vse vrste) user posted image user posted image
- uporaba PZ kruha, testenin...

UF zaenkrat tole....v zadnjih letih sem mi je uspelo ful stvari uresničiti (spet pridno delam faks, nehala kaditi po cca. 12 letih) ampak za hujšanje pa klik kar ne pride :(((( in od kar ne kadim imam že +7kg (slabo leto in pol)

tako da upam, da bo tole res šlo...cilj mi je pa nekako 3-4 kg na mesec....tako počasi.


(odgovor članu malika83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 10:59:47   
vila
nimam nobene posebne diete, pomoje kombinacija vseh diet, ki mi zelo ustreza, pa gibanje, to sem zadnje čase malce opustila, sam bom spet zagrabila, moram

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 12:01:11   
brioš
Tudi jaz se vam bom pridružila. Začnem sicer s 1.1.2013, pazim se po malo že sedaj, ampak priznam 0,5kg..sem se zredila v zadnjem tednu okoli božiča. Pred tem pa 2kg izgubila v 2m. Se vidimo 7.1.2013.

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšajmo skupaj
28.12.2012 16:52:10   
Lili11
Dan.tud jaz sem zraven jan13:-D.zaenkrat je cilj 5kg,je pa moja slabost cokolada in sladice.kako se pa tega odvadit:-P

(odgovor članu brioš)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 1:55:45   
ta*mala
Jaz tudi!!! Se moram v roke vzet! Bom štartala tam, kjer sem mislila že decembra, pa ni potegnilo... načrt manj žri pa več migi - pa več pij pa večkrat na dan po malo jej user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 6:27:18   
sramežljiva
Tudi jaz se pridružujem.Cilj je vzdrževanje teže,oziroma oklestit še najbolj trdovratne dve kile.Ja,poskušala bom prilesti in vzdrževati težo tam okoli 65 kg.

(odgovor članu ta*mala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 7:18:32   
taly
Jaz ostajam še naprej za vami, Moj cilj pa je zgubit nekaj kg., letos je bilo bolj skakanje teže gor in dol. Očitno se bom morala lotiti zadeve drugače.

(odgovor članu sramežljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 10:45:39   
matejchy
Tudi jaz sem z vami, upam da nam bo uspelo user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu taly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 14:33:53   
RAKICA1
Ojla no tudi jaz bom z vami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj grešim 1000 na uro ko smo vsi doma in vsak dan kaj sladkega spečem tako ,da potem se pa v roke je potrebno vzeti in pridno hujšati user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da me kar na tebelo dodaj svoje kg bom pa takrat sporočila ker nevem koliko se jih bo nabralo do takrat user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa lepe praznike vsem skupaj želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 14:57:04   
macamica

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla no tudi jaz bom z vami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj grešim 1000 na uro ko smo vsi doma in vsak dan kaj sladkega spečem tako ,da potem se pa v roke je potrebno vzeti in pridno hujšati user posted image user posted image user posted image user posted image tako ,da me kar na tebelo dodaj svoje kg bom pa takrat sporočila ker nevem koliko se jih bo nabralo do takrat user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa lepe praznike vsem skupaj želimuser posted image user posted image user posted image user posted image


še ena, ki se pridružuje januarja, samo ne vem še, kako se tega lotit. Saj najmanjši problem je malo jest, je pa težava v pravilnem razporedu obrokov, pitju vode, saj nisem nikoli žejna, najtežje pa prepričat sebe, da je potrebno migat user posted image . Sploh ne vem, kako se naj prisilim na gibanje, mi sploh ne paše. Kakšen predlog oz. kako ste se ostale prepričale, da je nujno več miganja?
l.p.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 18:49:38   
RAKICA1
Maacamic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sva na istem veš jaz sem tudi lena na vse to user posted image user posted image user posted image user posted image samo se bom pa potrudila ,ker sem preveč vsega nabrala in se morem ponovno vzeti v roke in začeti z hujšanjem seveda. Sam volja mor bit in nam bo vsem uspela a veš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu macamica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:11:51   
Najaa
O, je ze odprta tema za nov zacetek. user posted image Rakica, spet bova skupaj svicali. user posted image

No, meni se je zdej jeseni nabralo enih par kilc nazaj in bom spet malo sla na dieto. Moja preizkusena dieta je locevanje zivil, pa ne po dnevih ampak po obrokih. Poleg tega crtam vecerno prenajedanje s cukrom, gibanje... to pomeni hoja v hribe spomladi. Komaj ze cakam. user posted image Zacnem pa 2.1., ker 1.1. je se praznik tak da... bomo se jedli. user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:15:20   
Dubraska
Tudi jaz bi se pridružila, če smem. Sem sicer na spomlad sklestila 6 kil, od takrat vzdržujem, ampak bi rada spet še ene 6 izgubila. Tako da...7.1.'13 sem zraven. user posted image

_____________________________

Brigaj se zase!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:43:33   
LuLu
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
(to je samo dvema namenjeno, ne vsem user posted image )

< Sporočilo je popravil LuLu -- 29.12.2012 19:45:28 >

(odgovor članu Dubraska)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:45:25   
RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to pa je sam zate Lulu ki si ne upaš znama v bitko proti kguser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:53:34   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1
to pa je sam zate Lulu ki si ne upaš znama v bitko proti kguser posted image user posted image user posted image user posted image
Bom tukaj, zelo blizu, ampak prvič sem že mislila, da vama bo uspelo.
Jaz (po novem) ljubim svoje kilograme, se bom z njimi drugače zmenla, da gredo stran.
Bom že kdaj kaj napisala, prebrala bom vse vajine poste, brez skrbi user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšajmo skupaj
29.12.2012 19:56:37   
RAKICA1
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti naju kar beri in verjemi ,da nama bo uspelo kaj ne Naja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image verjamem pa če bi se nama pridružila ,da bi tebi tudi uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in upam ,da se nama pridružišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšajmo skupaj
30.12.2012 20:22:42   
Katy78
No, jaz se vam tudi pridružujem. Me je danes streznilo sinovo vprašanje: Mami, a v trebuščku imaš pa še enega dojenčka? user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem pa ful smotana, ker med obema nosečnostima se skoraj nisem zredila, zdaj drugič sem imela po porodu celo 2kg manj kot pred zanositvijo, potem sem se pa packa v teh 7 mesecih zredila. Pa že po prvem porodu sem se zredila. Jao! user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšajmo skupaj
31.12.2012 6:57:46   
miška17





TABELA
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
urshak
vila
malika83
Julija08
brioš
Lili11
ta*mala
sramežljiva
taly
matejchy
RAKICA1
macamica
Najaa
Dubraska
Katy78
miška17


Z ponedeljkom, 7.1.2013 pričnem z novo tabelo. Tehtanje bo vsak ponedeljek. Vabljene.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšajmo skupaj
31.12.2012 7:18:20   
miška17
Vse lepo pozdravljene in dobrodošle.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšajmo skupaj
31.12.2012 9:38:21   
Felicita
Še jest... pomoje ene tretjič v takole skupno ... bomo vidli, če tokrat rata user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?