|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:15:52   
beyba
Že nekaj časa odlašam da danes pa res začnem...no vse veste da je ta danes čez teden, mesec, leto....Vendar pa se zavedam da letos v novo leto lahko stopim vitka. No samo, potem moram danes res začeti. Velikokrat oz. vedno mi stvari spolzijo iz rok ko pride do čustvenega pretresa tako ali drugače, stiske, neljubega dogodka....vem da je to eden od izgovorov, samo vem da vas je še več takihkot sem jst. Zadala sem si cilj, da se bom do novega leta zdravo prehranjevala. To pomeni, malo oglikovih hidratov, veliko sadja in zelenjave, nekaj mesa, nič sladkega, vsaj 2 l vode / dan pa še 5 obrokov. To je zaenkrat vse. NE iščem bližnjice , ker po tolikih letih vem da čudežnih dijet ni. Je le odločitev disciplina in trda volja. Zelo bom vesela družbe na tej poti. Izmenjavale si bomo vzpodbude, mnenja, recepte...druga drugi bomo boksarske vreče( za besede;-)) se mi kateera pridruži naredile bomo razpredelnico s podatki, si zastavile cilj in skupaj spremljale napredek?....vesela vsake družbe


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:20:22   
lunca14
user posted image jaz sem zauser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:24:50   
Alija_26
Em tudi jaz sem na dieti že 3 mesece,...po 3h mesecih sem shujšala 15 kil,sedaj pa sem malo prekinLa z dieto,ker pač ta traja 3 mesece,LočevaLna namreč,...na dieti sem pa zato,ker imam probLeme z zanositvijo,v bistvu mam okvarjen desni jajčnik,ampak,ker so pač prvo opaziLi na meni kiLograme,so mi svetovali dieto,...katero sem resno vzela v roke:D,....zdaj ko sme prekinLa dieto,sicer za krajši čas,redno teLovadim,2x na dan,trebušnjake in sobno kolo,tu pa tam plavanje,kolikor si pač lahko privoščim,drgač pa tudi sprehodi s psom,....No upam da vam uspe kaj ste si zadale diete,držim pesti za vse nas:D

LP Luser posted image

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:28:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Alija_26)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:30:50   
lunca14
user posted image user posted image srečno kolumbo,če ti rata,se vrnit 12 let nazaj,pol,pa povej formulo,jaz bi tud šla malo z leti nazajuser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:34:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:38:35   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

a d bi kar 12 let nazaj zavrtela......ne ne ...leta me ne ganejo......jst bi bla rada samo 25 kil lažjauser posted image

jst ,pa 25 let mlajša,in posledično tud 15 kg lažjauser posted image user posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:41:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:42:33   
lunca14
user posted image user posted image hej beyba,te vidim,kje se skrivašuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:42:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:45:31   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: Alija_26

Em tudi jaz sem na dieti že 3 mesece,...po 3h mesecih sem shujšala 15 kil,sedaj pa sem malo prekinLa z dieto,ker pač ta traja 3 mesece,LočevaLna namreč,...na dieti sem pa zato,ker imam probLeme z zanositvijo,v bistvu mam okvarjen desni jajčnik,ampak,ker so pač prvo opaziLi na meni kiLograme,so mi svetovali dieto,...katero sem resno vzela v roke:D,....zdaj ko sme prekinLa dieto,sicer za krajši čas,redno teLovadim,2x na dan,trebušnjake in sobno kolo,tu pa tam plavanje,kolikor si pač lahko privoščim,drgač pa tudi sprehodi s psom,....No upam da vam uspe kaj ste si zadale diete,držim pesti za vse nas:D

LP Luser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image superca,da si spravla tolk dol,jaz bi tud,ampak moram najprej čustveno malo poštimat,pol bodo šle pa tud kile dol

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Alija_26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:46:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
9.8.2009 23:47:33   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

kje je zdej beyba, tle je že cela akcija, pa kmal bo polnoč, tko d hujšanje na polno


............verjetno že teče,.......................jaz,pa laufam spat,pa kar v dnevno,ker sem jezna na deca,pa še otroc se skoz zbujajo,tko,da se itak moram skoz ustajat,pol pa tamalga motim,pa se zbudi pa še on jokauser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
9.8.2009 23:48:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 0:02:00   
Šarki
zaenkrat hujšam s telovadbo, pa s tem, da neham jest ko sem sita, ne pa ko je krožnik prazenuser posted image pa ne jem več ostankov za tamalimauser posted image no, za nekaj kilc bo mogl bituser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 7:07:48   
anajmad
Imam okrogle 4 jurje in ohoho viška kg. Nikakor,nikakor da bi se spravila k pravilnemu prehranjevanju. Največ mi je naneslo kg pred 6.leti in to kar 15+,ko sem študirala in sem še hkrati zanosila. Moja nosečnost se je končala v 6.mesecu in me je tudi psihično potrlo. Čez 9.mesecev se zopet zanosila in spet rodila v 6.mesecev. Sej,če bi se takrat držala,ko sem bila v porodnišnici 3 mesece s tamalo bi bilo vse v redu. Ampak tista bolnišnična hrana je bila obup in sem zvečer jedla same packarije. Ko sva prišle domov,so me začeli matrati hormoni in emšo. Jemala sem razne hormonske nadomestke za ureditev menzesa in mislim,da mi je tudi to nakopičilo kg. Sedaj sem vse skupaj vrgla stran,ker sem bila preveč depresivna in prestrašena in jih ne jemljem že 3.mesece več. Počutim se boljše in opažam,da tudi manj jem-količinsko. Toda zgleda,da ne parvilno. Je res,da v teh poletnih mesecih rada spijem kdaj pa kdaj kakšen pirček zvečer(tudi to redi) sem pa omejila vnos kruha in sladkarij,ker mi sploh ne paše jest. Toda to gre tako pppoočaaasssii. V tem času sem shujšala samo dve kilci. Gibljem se res zelo malo,ker.....ne bom se izgovarjala. Mogoče bom sedaj bolj vztrajna in se vam pridružujem.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
10.8.2009 11:08:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 11:19:33   
monika1
Zdravo!Tudi jaz bi se pridruzila vasi bitki proti kilogramom.Tak,da ce hocete lahko zacnemo.Imate kaksen predlog katere diete se bomo lotili?

_____________________________

Najina sreča Tijan 15.3.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 13:41:40   
beyba
OOOOOOOOOOOOOO  vas pa je...no naj se popravim nas pa je!  Ja včeri se je potem zbudla tamala pa smo še enkrat se šli uspavat. No ko sem prebrala vas je več , vsaka si želi določene kg dol spravit, zato sem pa omenla seznamček. No pa ko ste tko lepo povedale svoje zgodbe naj vam še jst zaupam svojo:

Debela sem celo življenje in odkar se dobro zavedam se spomnim da mi je blo bad da sem taka kot sem in zato se celo življenje že sramujem sama sebe, ne maram se slikat...saj vam je pomoje znano. Tudi jst sem dosegla vrh pri 125 kg ,takrat, ko sem bila v šoli, mami v bolnici(lahko bi jo izgubila ), oči psihično čist natleh s cigaretom za cigaretom , sestra pa v taki poberteti, da nam je doma kradla, zginevala za kak teden....no stara sem bila takrat 17 let. Potem sem se začela najprej spreminjat od znotraj, spucala določene traume in tako se je začelo moje življenje spreminjati na bolje. Dobila sem prvega fanta ,ki mu ni bilo mar za moje kg. Zaljubila sem se do ušes in čez in ko sva se po 2,5 letih razšla se mi je sesu svet,10 dni nisem jedla nič, potem sem počasi začela mal jesti pa veliko športat(saj veste 10 dni žalosti, deset dni jeze, ostalo pa potem samo še prebolevanje kako smo sploh ble tako neumne da jokamo za takimi :-))))  )no in takrat sem shujšala na najnižjo težo v življenju. Imela sem 78 kg in bla prav fejst za pogledat ;-) no potem pa spet nov fant, nove težave, faks, služba, nosečnost porod ... Vse je blo ql do zanositve, potem pa nič gibanja med nosečnostjo zaradi otrdevanja trebuha na začetku 2/3. V 27 tednu obležala v postelji zaradi išiasa in limfoze, bla nepokretna zaradi bolečin v nogi....po porodu zahteven otrok ki ni maral vozička(še danes ga mara tako tako), hudi krči prve4 mesece smo se cele dneve sam prenosili, posledično smo bili bolj ali manj na sladkarijah...no da skrajšam dans mamo pa spet čist preveč kg.
Vrjemite mi da sem preizkusila že vse razen 90 dnevne ne....pa vam povem po pravici da jih mam dovolj. Mislim da je čas da začnem samo zdravo živet in pazit kaj jem.Tako da moj plan je takle:
-1l vode na dan
-1l zelenega čaja na dan
2 obroka sadja
eno odrok zelenjave(zvečer solata)
kosilo jem normalno,kar pač kuham za vse
nič prigrizkov, nič sladkorja in sladkarij

želim izgubiti za začetek 25 kg do novega leta vsaj 20....

Evo grem delat razpredelnico da se boste lahko vpisale v anš klub vražjih babnic, ki bomo kmal zgledale 10 let mlajše :-)))))))))))))))))))))))))))

Aja pa še to, kako katera hujša sploh ni važno kako dijeto ma, glavno da se bodrimo in podpiramo tuki, kdaj se bomo tut mal pošlepale, sam vidim da ste same fejst babe tuki, se bomo mele prav fajn!





_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 14:00:43   
Alija_26
Hey,...vprašale ste me za kak dolgo sem prekinla cirka pol meseca,...zdaj se spet trudim spravit na ločevalno,..mi uspeva,kruha sploh ne jem,ko jem meso jem meso,ko jem krompir jem krompir,..zdaj sem se že navadla tako,da lahko jem samo klobaso,brez kruha ali kakšnih drugih dodatkov,...največji problem pri meni pa je moj fant,ki je skoz lačen,..seveda če kaj mlaska se mu tkaj hitro pridružim,sicer v malenkosti,a kljub temu,sem podvržena debelosti in se mi takoj vse pozna,....zdaj ga prisiljujem,da je z mano na dieti in da je kolko mu dovolim,..počutim se kot hitler,vendar sem usmiljena do njega,ker pač ni debel,le rad je in to je ful problem pri nama:D

LPuser posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 14:37:52   
beyba
user posted image user posted image






_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Alija_26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 14:45:27   
beyba
user posted image user posted image

                           SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

           
             ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
            IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA      +25 KG         10.8.2009            -0KG                   30


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                         NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                     user posted image

< Sporočilo je popravil beyba -- 10.8.2009 14:48:03 >


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 15:17:01   
monika1
IZVIRNO SPOROČILO: beyba

user posted image user posted image

                         SEZNAM  BORK S KILOGRAMI


user posted image user posted image user posted image

         
           ŽELJE                DATUM             DO SEDAJ
          IZGUBE KG       ZAČETKA          IZGUBLJENIH     STAROST

BEYBA      +25 KG         10.8.2009            -0KG                   30

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    

                       NO NA KONCU BOMO PA TAKOLE SEXY

                                   user posted image


< Sporočilo je popravil monika1 -- 10.8.2009 15:18:38 >


_____________________________

Najina sreča Tijan 15.3.2009

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 15:20:16   
monika1
evo tudi mene lahko das na seznam.ZELJENA IZGUBA +30,ZACETEK 11.8.2009,DO ZDAJ IZGUBLJENIH 0KG,STAROST 26.

< Sporočilo je popravil monika1 -- 10.8.2009 15:21:14 >


_____________________________

Najina sreča Tijan 15.3.2009

(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšajmo skupaj ena drugi v oporo
10.8.2009 16:00:34   
2005gl
čeprav sem jaz že 10 dni na dijeti se vam pridružim,morem rečt da mi kar uspeva,
priporočam pa da se zraven kater koli dijete držite-dnevno 5 obrokov
                                                                                -pred vsakim obrokom jaz pijem pol limone z vodo
                                                                                -zvečer pa obvezno 2dl donata
                                                                                -nič kruha,olja in sladkorja in ob 6 večerja
jaz sem to že preizkusla pred 4 leti po 1 porodu,sedaj po2 pa se mi je zopet kaka kilca nabrala in sem štartala,nisem odločen karakter ampak 1 je blo hudo zdaj še hujše ampak si govorim -USPELO MI BO
     zato punce dajmo skupaj in recimoUSPELO NAM BOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image













(odgovor članu monika1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?