|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:10:22   
vaney
Imam en čuden, recimo temu, problem. Z možem živiva v svojem stanovanju 3 leta (prej sva bila skupaj čez vikende, ker sem bila jaz odsotna med tednom zaradi študija), imava dojenčka. Jaz sem na porodniški, on pa dela 3 izmene. Do sredine nosečnosti sva skoraj vsak večer hodila skupaj spat (vsaj, ko je delal dop. in pop.), od sredine nosečnosti naprej pa sem bila jaz precej utrujena in sem hodila spat že okrog 22h, njemu pa se nikakor ni spalo do 1, 2h zjutraj, sedaj pa je isto. Jaz hodim spat z dojenčkom, da se vsaj kaj naspim, on pa ne more spat in pride spat sredi noči. Mene to zelo moti. Mogoče se komu zdi to brezveze, ampak meni se zdi, da to razdira pravo družinsko, zakonsko življenje. On je na internetu, gleda tv, filme, bere revije, dokler ne zaspi zraven in se potem preseli v spalnico in včasih je to šele proti jutru. Sem že probala se zmenit z njim, da vsaj pride z mano spat, ampak ne gre, ker je on ves živčen in se pol ure premetava vsakih 5 sekund, potem pa obupa in gre v dnevno sobo.
Drugače se razumeva super in nimava kakšnih posebnih problemov, razen klasičnih prepirčkov, ki minejo tako hitro kot pridejo.

Zdaj pa vi meni povejte, če delam problem tam, kjer ga ni...če pa je, imate kakšen predlog, kako bi ga lahko rešila, ker mene res moti. Hvala, lep pozdrav vsem.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:14:59   
Markova
Hm, kot bi brala sebe. Jaz sicer ne hodim spat z otroci, ampak kakšno uro kasneje, scena je pa enaka. Nimam pametnega nasveta, vem pa, da dobro to ni, vsaj pri nama ne. Pa ne, da bi se kregala, samo vedno bolj imam občutek, da živiva vsak v svojem svetu.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:15:09   
karmy
samo zdi se ti. zakaj bi šel takrat spat ko ti če ni zaspan? ok za sex še verjamem da gresta skupaj spat, samo redkokateri moški je narejen tako, da bi šel vedno z ženo spat

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:18:16   
Špelca21
Mene bi pa motilo oz. me moti, če sem jaz zaspana in grem prej spat, moj user posted image  pa še sploh ni zaspan pa gre tudi z mano spat samo se potem premetava pa mu rečem, da naj gre gledat TV al pa kaj če ni zaspan. Pa tudi obratno je tako.
Mene veliko bolj moti, če je zraven pa se premetava, ker potem še jaz ne morem zaspat. Rajši vidim, da gleda TV ali kaj podobnega pa potem pride v posteljo ko je zaspan, ker je muka za oba če bi morala it spat istočasno.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:24:24   
15.7.
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Imam en čuden, recimo temu, problem. Z možem živiva v svojem stanovanju 3 leta (prej sva bila skupaj čez vikende, ker sem bila jaz odsotna med tednom zaradi študija), imava dojenčka. Jaz sem na porodniški, on pa dela 3 izmene. Do sredine nosečnosti sva skoraj vsak večer hodila skupaj spat (vsaj, ko je delal dop. in pop.), od sredine nosečnosti naprej pa sem bila jaz precej utrujena in sem hodila spat že okrog 22h, njemu pa se nikakor ni spalo do 1, 2h zjutraj, sedaj pa je isto. Jaz hodim spat z dojenčkom, da se vsaj kaj naspim, on pa ne more spat in pride spat sredi noči. Mene to zelo moti. Mogoče se komu zdi to brezveze, ampak meni se zdi, da to razdira pravo družinsko, zakonsko življenje. On je na internetu, gleda tv, filme, bere revije, dokler ne zaspi zraven in se potem preseli v spalnico in včasih je to šele proti jutru. Sem že probala se zmenit z njim, da vsaj pride z mano spat, ampak ne gre, ker je on ves živčen in se pol ure premetava vsakih 5 sekund, potem pa obupa in gre v dnevno sobo.
Drugače se razumeva super in nimava kakšnih posebnih problemov, razen klasičnih prepirčkov, ki minejo tako hitro kot pridejo.




Se podpišem pod to, sam, da povem, da mi2 živiva pri njegovih, ostalo je pa isto.


_____________________________

...18.12.2007 sva postala presrečna starša najinemu čupavemu Klemnu..

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:24:34   
BlackyMouse
Mislim, da ga ni moskega, ki bi sel zmeraj spati, takrat ko partnerka.. No, so izjeme.. To zame ni noben problem v zvezi, naj gre spat, kadar hoce.. Zakaj bi se tam premetaval pa se trudil spat, ce ne more? 

_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:26:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Mene to zelo moti.


Mene bi tudi, ce bi se ponavljalo iz dneva v dan.

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:43:54   
taška30
Ojojuser posted image , a to je problem?!?
Jaz grem vedno (skoraj vedno) spat prej in niti 1x nisem pomislila, da je to problem. Sploh si ne morem predstavljat, da bi npr. jaz šla v posteljo na silo, ko še nisem zaspana, samo zato, da greva skupaj spat. Zakaj bi bilo to dobro?
V bistvu sem na to že tako navajena, da me 'moti' na vsake kvatre, ko gre spat z mano, ker sem enostavno navajena, da zaspim sama, v tišini. Ko pa pride, se pa malo stisneva skupaj.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:45:56   
tinas
ma ne vem, vsak gre spat, ko je zaspan. pri nas je glih obratno. on je jutranji človek, jaz pa večerni. on bi šel spat ob 10-ih jaz pa ob 12h. zjutrj on vstane in me potem celo uro budi in je čist živčen! user posted image
midva sva to rešila tako, da on vsak večer zaspi na kavču, jaz gledam TV, kaj delam ali visim za PC-jem (kot zdaj!). potem ga pa ob 12-ih zbudim in greva skupaj v posteljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:48:21   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: tinas

ma ne vem, vsak gre spat, ko je zaspan. pri nas je glih obratno. on je jutranji človek, jaz pa večerni. on bi šel spat ob 10-ih jaz pa ob 12h. zjutrj on vstane in me potem celo uro budi in je čist živčen! user posted image
midva sva to rešila tako, da on vsak večer zaspi na kavču, jaz gledam TV, kaj delam ali visim za PC-jem (kot zdaj!). potem ga pa ob 12-ih zbudim in greva skupaj v posteljo.



Pri nas je enako,  s to razliko, da mi ga dostikrat niti ne uspe zbuditi in potem se privleče v posteljo šele v ranih jutranjih urahuser posted image  

Mah, kaj pa vem, meni to ni noben problem.

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 22:48:26   
VERONICA
Imam tudi podobnega moža. Ne moti me to da ne gremo skupaj spat, moti me pa to sa posledično tudi pozno ustane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 23:20:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinas)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 23:51:41   
Marogica
To je problemček, če je sploh. Vsaj tako se mi zdi. Ko se spomnim, kako je hodil moj oče spat....se mi zdi, da je tvoj dragi pravi šolarček za njega. Ni bilo dneva oz. noči, ko bi šla z mamo skupaj spat in to v celih 42ih letih. In ti povem nekaj? Še vedno sta SREČNO poročena. Zakaj? Ker iz tega nista delala problema, temveč sta na to gledala bolj "sproščeno". Biti srečen v vezi, ne pomeni, da s človekom vedno vse skupaj in ob istem času delaš. Biti srečen s človekom, pomeni, da ga sprejemaš takšnega kot je in spoštuješ njegove navade.

Prej ti bo to jasno, manjši bo tvoj "problem".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
26.3.2008 23:56:21   
massylou
Mi2 greva tudi dostikrat spat posebej: ponavadi on malo zavleče na računalniku ali pred TVjem. Me ne moti, ker včasih nama pa le rata skupaj spat it in takrat je tok bolj luštno. Pa se mi zdi, da rabi malo mira in da je kako uro zvečer sam s sabo in svojimi "opravki". Mu privoščim.

No, ja, če pa hoče spat do 12h, ker je do 5h zjutraj bulil TV, jaz pa naj bi bla od 7h sama s tamalo... to pa neuser posted image .

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 0:26:51   
arabela*
Me je kar ganlo.Nikoli se ne vprašam,če mojega tud slučajno to motiuser posted image .Odkar sem doma in user posted image  ne morem pred pol drugo ponoči zaspat.On zjutraj zgodaj vstane,tak da gre precej hitro v posteljo.Pa ne vidim razloga,zakaj bi jaz zravn njega ležala,pa se matrala,če mi ni do spanja.pač gledam tv,ali pa visim na internetu,dokler se mi ljubi.Je pa res,da ko smo imeli v spalnici tv,sem pa hodila z njim spat in zaspala ob tv.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 1:39:35   
Anonimen
Midva imava potem večji problem ali "problem", saj takorekoč nikoli ne spiva skupaj (dobesedno SPIVA user posted image ). Jaz delam ponoči in sem frej samo 1x na teden, on dela podnevi in je tudi prost samo 1x na teden. Če imava srečo, se s prostim dnevom ujameva ravno na nedeljo, ampak večinoma ne znese. Tudi, ko je eden od naju frej, lepo doma spi sam (najbrž user posted image ). Ampak tako je skoraj ves čas, odkar sva skupaj in sva tega navajena. Če bi morala vsak dan SPATI skupaj, bi najbrž vsaj eden od naju znorel user posted image . Navajena sva, da imava posteljo velikosti 2m x 2m samo zase, pa celo odejo samo zase, pa da se v postelji v nikogar ne zaletavava ob obračanju z levega boka na desnega in podobno user posted image . Ko on vstaja, sem jaz že doma in ko jaz vstajam, je on že doma, tako, da kuhanje jutranje in "jutranje" kave ni problem user posted image .

Kaj pa vem... zame je to "problem" in ne problem user posted image .

(odgovor članu vaney)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 4:13:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
Zdaj pa vi meni povejte, da delam problem tam, kjer ga ni...user posted image .

----------------------
Glej, če imata dovolj skupnih trenutkov v budnem stanju, je tole res nepotrebno. Takrat takointako nista drug z drugim več kot par minut, ker je itak vsak v svojem sanjskem svetu. Morda ti manjka ta ritual skupnega ležanja, kar je zelo prijetno in intimno, ampak to lahko drugače kompenziraš (se čez dan večkrat stisneš k njemu z dojenčkom vred..)..

V glavnem, ne ga silit glede skupnega odhoda v posteljo, če nima takšnega urnika sam v sebi. Mogoče le poskrbi, da bo čez dan bolj aktivno z vama, posebej z dojenčkom, morda bo pa takrat bolj utrujen in bo hotel prej v posteljo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 7:46:46   
lelaval
Me je kar ganlo.Nikoli se ne vprašam,če mojega tud slučajno to moti .Odkar sem doma in ne morem pred pol drugo ponoči zaspat.On zjutraj zgodaj vstane,tak da gre precej hitro v posteljo.Pa ne vidim razloga,zakaj bi jaz zravn njega ležala,pa se matrala,če mi ni do spanja.pač gledam tv,ali pa visim na internetu,dokler se mi ljubi.Je pa res,da ko smo imeli v spalnici tv,sem pa hodila z njim spat in zaspala ob tv.


Evo - pri nama je tudi tako, da jaz hodim kasneje spat - pa nisem noseča user posted image . Včasih grem z njim v posteljo in zaspim ob TV ali branju, včasih pa se vstanem in grem nazaj k računalniku user posted image . Moj ve, da ne potrebujem ogromno spanca in ve, da ne morem zaspat kot on - kakor hitro se uleže. Če grem kdaj prej spat, se sredi noči zbudim in včasih si vklopim TV, včasih pa grem na računalnik, da me zagrabi spanec, potem pa hitro v posteljo, da zaspim - potem pa mi zjutraj reče, da me je slišal, da sem se vstala user posted image .

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 7:56:29   
Olivija
Pri nama je  ravno obratno. Jaz se ne morem spravit spat - včeraj sem si rekla, da bom šla okol 23 in mi spet ni uspelo, spat sem šla okrok polnoči.

Mene moti samo to, da on velikokrat zaspi pred TV in mi potem cel kavč zasede. Se je pa zadnje čase popravil in hoidva skupaj pozno spat. user posted image

Na srečo ni pa nikoli prišel z idejo, da bi hodila skupaj spat ob 22.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 7:57:25   
vesel
Sem že probala se zmenit z njim, da vsaj pride z mano spat, ampak ne gre, ker je on ves živčen in se pol ure premetava vsakih 5 sekund, potem pa obupa in gre v dnevno sobo.
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

tO SE je tud men dogajalo. Ampak,ker je vidu,da ga ne šmirglam oz.ignoriram se je pa mal zamislil in vprašal;"draga kaj pa je narobe"?
Sm pa mu odgovorila očitno ti je več do tv in interneta,zakaj bi se pogovarjal z mano.

No pol se je pa pošlihtalo in hodiva spat skupaj!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 7:59:36   
Suzy.
Meni se to niti slučajno ne zdi problem. Ne, če je res kar praviš, da se drugače dobro razumeta.
Zakaj bi pa moral spat, če ni zaspan?? Ti pa itak spiš. Ne razumem.

Bi bila pa druga zgodba, če se tudi drugače ne bi kaj prida razumela in bi to njegovo pozno prihajanje v posteljo lahko razumela kot izogibanje tebi. Tako je bilo dolgo časa pri nama. Ampak ti praviš, da je pri vama drugače vse ok.

Ne, jaz mislim, da to ni sploh noben problem.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:13:21   
Naja31
Ma ne morem verjeti kaj se tebi zdi problem.

Pa kaj potem, če hodiš ti prej spat, on pa kasneje. Mene je včeraj zmanjkalo že ob 21h, moj mož je šel spat ob 2h. In kaj naj? Vsi smo odrasle osebe in nihče nam ne bo diktiral kdaj naj hodimo spat. Eni smo večji zaspanci, drugi pa raje gledajo TV, visijo za računalnikom,.....

Da bi se zdaj zaradi tega da sva zvečer skupaj 2 uri pred TV, posebej  trudila, da ostanem budna, ali pa njega silila, d agre z mano spat ob 22h, mi še na misel ne pade.

Ti pa bodi vesela, da je to edini "problem", ki ga imata.



(odgovor članu Suzy.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:15:17   
Naja31
ritual skupnega ležanja, kar je zelo prijetno


Kakšen ritual? user posted image  A ni govora o spanju.
Jaz se vležem in zaspim v sekundi. Pa če je on zraven ali ne.


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:15:53   
Anonimen
Moj dela nočno, od šestih popoldan do nekje štirih zjutraj 6 dni v tednu. Doma je samo v soboto zvečer in še takrat ne hodi spat z menoj, ker ne more, ni zaspan vsaj do kakih dveh zjutraj.

In ne, v tem ne vidim problemauser posted image  

(odgovor članu Suzy.)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: imava problem ali se mi samo zdi?
27.3.2008 8:19:47   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

To je problemček, če je sploh. Vsaj tako se mi zdi. Ko se spomnim, kako je hodil moj oče spat....se mi zdi, da je tvoj dragi pravi šolarček za njega. Ni bilo dneva oz. noči, ko bi šla z mamo skupaj spat in to v celih 42ih letih. In ti povem nekaj? Še vedno sta SREČNO poročena. Zakaj? Ker iz tega nista delala problema, temveč sta na to gledala bolj "sproščeno". Biti srečen v vezi, ne pomeni, da s človekom vedno vse skupaj in ob istem času delaš. Biti srečen s človekom, pomeni, da ga sprejemaš takšnega kot je in spoštuješ njegove navade.

Prej ti bo to jasno, manjši bo tvoj "problem".


no tkole bi se tudi jaz strinjala. ne moreš moža prisiliti, da se podreja tvojim potrebam. vsak odrasel človek potrebuje tudi zasebnost, pa čeprav je v vezi. mogoče pa njega moti, da greš ti spat prej in nimaš časa zanj?

zdaj pa povej, kaj je pravi razlog - a si ljubosumna kaj dela ponoči. kaj pa če čveka s kakšno pamelo na internetu....



_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?