|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izgubljeni kuža
27.12.2006 19:53:52   
mala maja
evo obračam se še na vasuser posted image user posted image

dan pred božičem nam je ušel med večernim sprehodom naš kuža Tim. Je pasme bobtail in ima rep čeprav ga te pasme nimajo. Je starejši in malo slabše že vidi. je pa tudi precej prestrašen zaradi pokanja. Prav zaradi tega je ušel.user posted image
Izgubil se je v Mostah pri Komnedi(na Mengeškem polju),tako da bi lahko pritaval tudi do Mengša ali do Kamnika(Duplice), Podgoja pri Kamniku, Topol ali pa pač ves prestrašen tava v okolici Komende.user posted image

Če ga je kdorkoli videl se naj mi lepo prosim javi na ZS.

Slikice pa žal nimam nobene v digitalni obliki da bi jo pripopala.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izgubljeni kuža
27.12.2006 19:58:33   
Anonimen
Bom jaz nalimala slikici, ravno toliko, da bodo ljudje vedeli, kakšen kuža je to:

user posted image
user posted image

Upam, da ga čimprej najdete. Iščite ga kje pri vodi, ker je gotovo žejen, ko tava naokrog.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izgubljeni kuža
27.12.2006 20:06:35   
mala maja
joj splišni prav tak še repek ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  joj mi je hudo


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izgubljeni kuža
27.12.2006 20:36:04   
delfinčica
Bomo pozorni med sprehodom in na poti v avtu. Upam in držim presti, da ga čimprej najdete.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izgubljeni kuža
27.12.2006 22:14:22   
Shania
mala maja, imaš ZS!

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu delfinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izgubljeni kuža
27.12.2006 22:23:15   
Shania
Tole so bolj simbolične slike, ne? Ker gre za 2 različna psa, namreč.

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izgubljeni kuža
28.12.2006 10:31:29   
Anonimen
Ja, seveda so simbolične. Sta pa obe vzeti iz spletnih strani o bobteilih. Ker pač vsi ljudje ne vedo, kakšen tak pes izgleda.

Mala maja, je že kaj novega?

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izgubljeni kuža
28.12.2006 17:55:10   
mala maja
Ne  nismo ga našli.

SHania dobila sem tvoj ZS žal sele sedaj. Zgleda da gre za našega kužka. Me pa zanima kaj se mu je zgodilo. Punce namreč ne dobim na tel.

Ga je povozil avto???? Najbolj me je skrbelo to da se pač nekje muči pa mu nihče ne pomaga.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:10:44   
mala maja
Ja shania je naš kuža.....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ni ga več user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Krutost res ne pozna meja. Nekdo se je hudo grdo poigral z njim. nekdo ga je rgel v vodo in v njej je taval 2 dni in mu pač ni bilo več pomoči. GRDO...grdo....grdo.......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:29:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Groza ...

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:30:11   
Shania
O groza. Sem do zadnjega upala, da ni. Si dobila tisto punco? Je zagotovo vaš kuža? Če je, potem resnično - iskreno sožalje. user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:32:11   
Maxica
user posted image user posted image user posted image Ubogi kuža, upam, da ni preveč trpel...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:36:59   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

user posted image user posted image user posted image Ubogi kuža, upam, da ni preveč trpel...user posted image user posted image user posted image


ja pa je pa kako cca dva dni je bil v vodi ujet med vejami. kako je prišel v vodo ne vem ampak če mene vprašate ga je nekdo moral notri vreči ker je čez celo vas narejen kanal in je samo na dveh mestih dostop do vode.user posted image user posted image

Ma sej nimam besed. user posted image user posted image user posted image user posted image

ma vseeno pa hvala gospej Andreji in veterinarjem ki so se potrudili da bi mu pomagali pa žal ni šlo.



Moj je tolk jezn sam nase in na vse, da zdejle pesjak podira. Pa njemu je še posebej hudo ker ga je na sprehod odvezanega pelal.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mala maja -- 28.12.2006 18:39:21 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 18:53:48   
Njuškalo
Joj...MalaMaja...moje iskreno sožalje!user posted image Grozno....saj pravih besed itak ni za take primere,kaj naj človek reče....v glavnem si ne nič očitat,tudi tvoj mož ne..saj nista vedela,kaj se bo zgodilo.Ubogi kužauser posted image Ni pa nujno,da ga je kdo vrgel v vodo,mogoče je po kakšnem naključju sam padel.user posted image Res mi je zelo žal, da se ni bolj srečno končalouser posted image user posted image Drži se!

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
28.12.2006 21:55:54   
Mary Poppins
O, bogi revež. Ubogim živalim se meša zaradi petard. Mala maja, enuser posted image za vas, pasjemuuser posted image pa miren počitek.
Vem, kako hudo boli.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
29.12.2006 19:25:05   
Erdbeere
Ojoj, žal mi je zarad Timija....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mary Poppins)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
30.12.2006 22:34:42   
Laubica
user posted image user posted image tudi meni je iskreno žaluser posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
30.12.2006 22:46:46   
Anonimen
Joj, zelo mi je hudo za vašega user posted image . user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
30.12.2006 23:06:15   
nejcko
Ubogi kužauser posted image Sožalje ... vem, kako boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
31.12.2006 12:10:08   
mala maja
punce hvala user posted image

Shania če tole še bereš, kje je sedaj naš kuža. Kaj veš kaj potem naredijo s takim kužkom.
Gospa ki je našla kužka je rekla da so vse nardili brezplačno, vsa zdravila so mu dali zastonj in da nismo nič dolžniuser posted image . Kam pa ga potem dajo. Našega ki smo ga enkrat peljali zaradi starosti in raka pod envatazijo so ga tam obdržali na našo željo, sedaj pa gi ga radi doma na vrtu pokopali. Ma ja sej vem da je čudno samo....

Lahko rečem da smo se šele sedaj malo k sebi sprvil, pa še ne čisto. Šele sedaj sploh lahko s trezno glavo razmišljamo. 

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
31.12.2006 13:13:40   
tanaja*
Ojoj, mala maja, moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
31.12.2006 13:27:06   
Anonimen
Mala maja, moje iskreno sožalje. Bogi kuža, res.
Je pa čisto enako umrl bobteil moje tašče. Psička Odi. Odšla je od doma, ker se je tašča preselila in se psička ni počutila tam doma. Bila je stara, slabo je slišala, videla ni skoraj nič več. In tako seveda, ko je odšla malo dlje od hiše, ni več znala nazaj. In tudi ona je odšla k vodi, h kanalu, ki pelje po gozdu, ob vasi. Zato sem ti tudi rekla, da kuža iščite ob vodi. Ker ko tako luta nekaj časa, je seveda žejen in gre pit. Potem pa zaradi obnemoglosti ne more več ven iz kanala. Pa še bobteili so zelo dlakasti in ko se vsa tista dlaka napije vode, je obnemogla žival pretežka, da bi se rešila. Odi je imela tace skoraj do trupa pogreznjene v blato, tako da je v vodi v bustvu stala, ko smo jo našli. Kolikor časa je lahko držala glavo nad vodo, je živela, potem pa je očitno omagala in se tako utopila. Je pa ravno tako trajalo dva dni, da smo jo našli.Nato smo jo pokopali na domačem vrtu.
Še enkrat moje sožalje za kužka, ki je bil enak našemu in je na žalost doživel enako usodo.
Mala maja, user posted image , in user posted image  za ubogega kužka.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
31.12.2006 17:34:50   
Shania
mala maja, žal ne vem, kje je zdaj vaš kuža.

Ne razmišljajte tako, ampak verjemite, da je kosmatinec zdaj nekje, kjer mu je lepo in kjer čaka, da ko bo čas pravi, da se ponovo srečate.

http://www.indigo.org/rainbowbridge_ver2.html

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
5.1.2007 9:57:10   
Nikita***
Mala Maja, moje iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: izgubljeni kuža-žal je on
2.4.2007 20:47:04   
andreja32
Mala maja, jaz sem tista ki je našla vašega Timija,......veš kolikokrat se spomnim na njega,.....sploh včeraj in danes, ker sem bila spet pri veterinarju v Ljubljani.Naša muca je pobegnila.Našli smo jo v travi še živo vendar hudo poškodovano.Imela je zdrobljeno medenico, vretence, počeno trebušno prepono, tako da je bil želodček v prsni votlini.Jokala sem kot iz uma, a ni pomagalo.Naša Špelca je v mačjih nebesihuser posted image

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




IZBIRA IMEN
retacek

Izberite naljubšo ime za fantka

RENE (16%)

MATIC (39%)

JAKA (28%)

MARKO (17%)


Število vseh glasov: 668

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!