|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iznakaženje kuhinj
24.10.2008 17:57:03   
Anonimen
Ne samo kuhinj, tudi drugih prostorov, oziroma celega stanovanja.No, ta post sem odprla, ker sem si ogledala nekaj kuhinj v albumih, oziroma stanovanj. Pohištvo je nekatero zelo lepo in moderno, vendar potem gospodinja nameče gor prtičke, pa 100 vaz, v glavnem sami kič. Zakaj tako lepo pohištvo, oziroma stanovanje ljudje tako radi iznakažejo? To me res zanima, pa to ne leti na nikogar osebno, le škoda je videti, da se nekaj lepega pokvari z nepomembnimi malenkostmi.
Pa tečna sem danes, ja.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:04:27   
tanikaa
Nisi tečna. To se včasih sprašujem tudi jaz. Tak majo fajn zrihtene bajte, potem pa na police, omare, mize namečejo tisočinen kič. Po drugi strani pa je res, da če je to všeč njim, kdo smo mi, da sodimo. user posted image  Jaz sem za minimum, drugi za čipke, tretji za vaze, četrti za kristal......

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:05:53   
Anonimen
Saj ne sodim user posted image  Samo na gradnji se bolj malo dogaja.user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:08:29   
Anonimen
Jaz imam iznakaženo kuhinjo že pet let. Pa še nič ne kaže, da bo prišlo do kakšne lepotne operacije.user posted image  Ni denarja.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:09:22   
rija
o KLuser posted image

nisi tečna. sveta istina.

jaz tudi nimam rada iznakaženih prostorov.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:14:37   
Hope2
Tudi meni bo bolj groznega, kot tisoče začimb, posodic, vazic, cunj..... najhujši so še obešeni piskri in jedilni pribor (šefla, velke velice....).

Mi je pa všeč neki, kar drugim ni, da imam 1 zeleno rožo (brez cvetov, samo listi) nekje v kuhinjiuser posted image , kolk smo si različniuser posted image . Moram jo pa imet, ker mi je kuhinja drugače preveč sterilna, sej je ponavadi moderna, čistih linij, preveč laboratorijska za nekatereuser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 24.10.2008 18:16:20 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:46:29   
janjja
Verjetno zato ker so navezani na te malenkosti. Glih se selimo pa vsi hodijo na obiske in mi pol prinašajo neke stvari, katere sploh ne vem kam bi postavila. In potem mi nakladajo: tole ti bo pa pasalo na tej polički pa tej.... Samo pristalo pa bo verjetno v škatli in na podstrešju.

Sem pravkar dobila od stare mame posode za začimbe, take modre cele nakrančlane.... user posted image  ( drugače je kuhinja bež barve, stena v jedilnici pa olivno zelena) Sem razmišljala da ko bo prešla na obisk, jih bom nekam postavla pol pa skrilauser posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:49:46   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 18:55:23   
tanikaa
Kak sovražim ljudi, ki vejo kaj kaj v mojo bato paše, bolj kot jaz, ki živim v njej. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 19:16:39   
FORZA
Punce verjetno ne znate kvačkatuser posted image
Če bi same ustvarile s svojimi rokami kakšno lepo mojstrovino še kako bi jo nastavile v kuhinjo, da bi jo vsi videli in bi bile ponosne na to.
In to ni iznakaženje kuhinjeuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 19:20:39   
blaža
Pred par leti smo bli podnajemniki pri eni družini. Ko sem prvič prišla k njim na obisk so imeli cel kup stvari zavitih v prozoren celofan, neka darila predvidevam, ampak poooolna praha, tako da je bil celofan ajoja!

Pri meni so problem edino rože. Zasvojena sem z njimiuser posted image ! Vsake toliko naredim čistko in kakšno podarim komu. Kuhinja je polna Orhidej, dnevna pa Difenbahij in kaktuskov na okenski polici. še dobro da imam veliko in svetlo dnevno.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 19:31:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FORZA

Punce verjetno ne znate kvačkatuser posted image
Če bi same ustvarile s svojimi rokami kakšno lepo mojstrovino še kako bi jo nastavile v kuhinjo, da bi jo vsi videli in bi bile ponosne na to.
In to ni iznakaženje kuhinjeuser posted image
Meni so ročna dela lepa, vendar ne pašejo vsepovsod, sploh pa ne na moderno pohištvo.
Ja, pa vsak ima lahko kakor hoče.In temo nisem odprla zato, da bi koga žalila.Samo svoje mišljenje sem napisala, to pa menda lahko,ane?user posted image

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 19:49:04   
Anonimen
Sem zaprosila moderatorko, da temo zbriše,da se ne najde še kakšna užaljenka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 20:23:11   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sem zaprosila moderatorko, da temo zbriše,da se ne najde še kakšna užaljenka.user posted image


user posted image zakaj ??? Potem bi še sam poste iskali, kje nas kdo žali, ker misli drugače user posted image
Zamudno delo... user posted image user posted image user posted image

Aja, pa tud jaz ne maram kiča in - kot tanikaa

Kak sovražim ljudi, ki vejo kaj kaj v mojo bato paše, bolj kot jaz, ki živim v njej.

< Sporočilo je popravil tosja -- 24.10.2008 20:24:53 >


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 20:36:33   
rija
Kajndika, kaj bi koga žalilauser posted image

Vsak ima to, kar mu je všeč. Če pa se čuti ualjenega, pa je ta kuhinja pač za sosede in obiske, ne pa zanj.

Meni lahko poveš kar želiš.....da ti moja niti pod razno ni všeč, pa ne bom užaljena, ker sem si jo opremila samauser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 20:36:57   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Sem zaprosila moderatorko, da temo zbriše,da se ne najde še kakšna užaljenka.user posted image


Kar si zakuhala v svoji prelepi kuhinji, to pojejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 20:40:16   
rija
ja in enako kot hope rabim eno zeleno v kuhinji....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 20:43:07   
Anonimen
Zakaj tako lepo pohištvo, oziroma stanovanje ljudje tako radi iznakažejo?


Zakaj bi ga iznakazili?

Mogoce ga tvoje oci vidijo kot takega...ampak vsake imajo svojega malarja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:13:10   
želva
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zakaj tako lepo pohištvo, oziroma stanovanje ljudje tako radi iznakažejo?


Zakaj bi ga iznakazili?

Mogoce ga tvoje oci vidijo kot takega...ampak vsake imajo svojega malarja.


Vsake oči iamjo svojega malarja. Recimo moja tašča, je en tak živ primer tega kičenja. Povsod, navsaki mizi, polički (tud pod knjigami) ima prt, čipkeuser posted image Po tleh imajo na novo polakiran, zbrušen parket, lep starinski, čez pa 2 konjski koži in tepihe. Meni je škoda tal in groza vse te navlake. Ampak, njej je všeč in naj ima, kakor želi.
Je pa drug problem, ko sem npr. kupila novo mizo za v dnevno, mi je takoj dol priletela z enim prtočkomuser posted image


_____________________________

Vedno več nas je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:14:07   
Anonimen
Meni je škoda tal in groza vse te navlake


Kaksna skoda se pa dela user posted image

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:19:33   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Meni je škoda tal in groza vse te navlake


Kaksna skoda se pa dela user posted image


Pa saj škoda ne pomeni samo da se neki pokvari, poškoduje...user posted image
Nekomu je pač škoda, da se ne vidi lepega parketa, lepega kamna, ker mora gledat kožo uboge kravice, ki so jo odrli......., ker se v tepihu ali kravici nabira prah, ki nekomu gre v nos, ker se dlake kravice ujamejo v štunfe in te pol pikajouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:23:09   
Anonimen
Pa saj škoda ne pomeni samo da se neki pokvari, poškoduje...


Ja, to bi bila skoda user posted image , v tem primeru.
Ni druge skode. Ce meni ni vsec, ko pridem na obisk, mi ni vsec. Samo skode ni pa nobene.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:24:10   
Anonimen
Nekomu je pač škoda, da se ne vidi lepega parketa, lepega kamna, ker mora gledat kožo uboge kravice, ki so jo odrli.......,


Na ta nacin bi bil svet ena sama velika skoda.....user posted image , mislim tko, globalno, bi skode bistveno presegle koristi user posted image .

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:29:32   
ana b
IZVIRNO SPOROČILO: FORZA

Punce verjetno ne znate kvačkatuser posted image
Če bi same ustvarile s svojimi rokami kakšno lepo mojstrovino še kako bi jo nastavile v kuhinjo, da bi jo vsi videli in bi bile ponosne na to.
In to ni iznakaženje kuhinjeuser posted image


Znam kvačkat, pa mi na misel ne pride, da bi povsod mela prtičkeuser posted image user posted image

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: iznakaženje kuhinj
24.10.2008 21:37:29   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: FORZA

Punce verjetno ne znate kvačkatuser posted image
Če bi same ustvarile s svojimi rokami kakšno lepo mojstrovino še kako bi jo nastavile v kuhinjo, da bi jo vsi videli in bi bile ponosne na to.
In to ni iznakaženje kuhinjeuser posted image


Znam in celo zelo rada kvačkam. Da bi mi pa nekaj kvačkanega bingljalo s kakšne police ali ležalo na mizi, nein dankeuser posted image
Na srečo imam par odjemalk, ki obožujejo kvačkane prtičke in se jih zlahka znebim. Sicer bi bilo bolj Sizifovo delo.

Jap, ne pravijo zastonj, da se o okusih ne razpravlja. Pa ne samo pri kuhinjahuser posted image user posted image

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?