|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 9:41:27   
mala zirafa
Ker bomo zapirali balkon vjedilni prostor 3x3m, bi radi le tega naredili malo drugačnega od osatlih prostorov.Tla so po celem stanovanju v ploščicah svetlo sive barve vzorec oblakov (oblačna-šekasta tla), če merazumete, letvice ob steni so rumene barve, stene bele, kuhinja menta v kombinaciji s češnjo, kamin -rumene cigle.Ta jedilnica se bo nahajala na koncu podolgovate kuhinje.Radi bi jo popestrili, tudi tla bi radi imeli drugačna, da ne bo vse enolično.kakšne kombinacije barv mi svetujete, mogoče šahovnico, mozaik, kakšne bordure okoli mize?Miza (bela) je velikosti 120cm.Stole kupimo nove.Kaj če bi bil vsak stol druge barve?
Mogoče bo celo kotna klop, ne vemo še.Radi bi tople barve.
Ideje na plan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 9:48:01   
**NiNa**
joj to je pa težko kar takole svetovat user posted image . Kaj pa če ti mal pofotkaš kako izgleda sedaj pa prilepiš slikice, da vsaj vidimo kaj vam je všeč pa kakšen stil. Lažje nam bo user posted image , ker kar si zgoraj napisala se mi samo zdi, da imate polno enih različnih baru že sedaj, pa si čisto ne predstavljam vse skupaj.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 14:34:45   
mala zirafa
Trenutno imamo barve:svetlosiva, svetlo rumena, bela in menta svetlo zelena.Mogoče bi dala po tleh šahovnico teh barv?

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 14:54:44   
Anonimen
Jaz bi razmišljala o oranžni barvi - ker vse te tvoje barve se mi zdijo hladne - in moje mnenje je da potrebuješ še kako toplo.

Pa ne me zdej napast, da rumena je topla - ker to vem, sam glede na to da govorimo o svetlo rumeni, bi rekla, da je v njej veliko bele - in sladoledne barve zanjo bit zelo hladne.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 14:58:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Trenutno imamo barve:svetlosiva, svetlo rumena, bela in menta svetlo zelena.Mogoče bi dala po tleh šahovnico teh barv?


Kaj pa barva lavande v jedilnici?
Sahovnice si pa ne predstavljam po tleh...

Je pa tezko tkole na pamet rect. Naredi fotko kuhinje, kamor se veze jedilnica...bi bilo lazje si predstavljat.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 15:03:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Trenutno imamo barve:svetlosiva, svetlo rumena, bela in menta svetlo zelena.Mogoče bi dala po tleh šahovnico teh barv?


Kaj pa barva lavande v jedilnici?
Sahovnice si pa ne predstavljam po tleh...

Je pa tezko tkole na pamet rect. Naredi fotko kuhinje, kamor se veze jedilnica...bi bilo lazje si predstavljat.


s strinjam Mič II - jaz bi dla enobarvno zadevo - sam bi dala

http://www.pisandom.com/images/barvna_lestvica_pisandom.png raje violet

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 16:27:43   
mala zirafa
Dobra ideja.Oranžna bi pasala,saj so stranice kuhne iz češnje.Bomo razmislili.
Hvala vsem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 16:29:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Dobra ideja.Oranžna bi pasala,saj so stranice kuhne iz češnje


Aja, to sem pa spregledala. V tem primeru barva sivke odpade.

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 23:07:52   
rija
mala žirafa....vem, da imam pač specifičen okus, ampak tole kar tule pišeš, bi me privedlo do rezanja žiluser posted image user posted image

to ni okusno za pogledat, take pisanosti: šahovnica po tleh, vsak stol druge barve, rumeno-siva-mint obstoječa kuhinjauser posted image

ne vem....umiri malo zadeve, da bodo elegantne in fine, malo prebarvaj kuhinjo če se da....in potem toplino in domačnost pričaraj z kakšnim, poudarek je na kakšnim, dodatkom.

se pa strinjam z mič, lavanda je ena čudovita barva.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 23:08:26   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Dobra ideja.Oranžna bi pasala,saj so stranice kuhne iz češnje


Aja, to sem pa spregledala. V tem primeru barva sivke odpade.


tudi jaz. ob vseh ostalih barvah user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
28.7.2009 23:45:04   
mala zirafa
Saj cela kuhinja in prostori delujejo umirjeno, ravno zato bi radi poživili jedilni prostor.Barve so skladne in svetle.Brez skrbi deluje fino. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
29.7.2009 0:42:41   
rija
ajde, pikčers.....da vidimo tole zadevo....bomo že rekli, če je umirjenouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
29.7.2009 9:32:07   
mala zirafa
Ok se bom potrudila, samo da malo pospravim user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jedilni prostor-barve sten, tal
29.7.2009 9:34:33   
Anonimen
Sicer se bo prav gotovo našel kdo, ki bo rekel, da oranžna ni za v jedilnico, ker vzbuja apetit - sam je pa po drugi strani tko - tud če ni kosilo takoooo zelooo dobro, nben ne reče nič slabegauser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




zanositev
awwa

Koliko časa po prenehanju jemanja kontracepcijskih tablet ste "se trudile", da vam je uspelo zanositi?

prvi mesec (37%)

2-3 mesece (23%)

4-6 mesecev (14%)

7-9 mesecev (4%)

več kot 9 mesecev (22%)


Število vseh glasov: 234

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!