|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:11:09   
Anonimen
Moram napisati, čeprav boste šokirane, tako kot jas.
Sredi noči, ko sem pripravljala hrano za otroka nekje ob 4 h zjutraj in otrok nazaj zaspi, jas pa komaj čakam da še kakšno urco zaspim, ker saj veste otrok se ponoči prebuja in je za mamico premalo spanja.
Moj mož se je seveda prebudil, ko sem se ulegla je hotel sex.
Jas tako utrujena sem seveda odklonila.
Neverjetno kakšne kritike so letele iz njega.
Kuzla zavaljena med drugim a lahko verjamete, jas ne morem in tudi dolgo časa ne bom mogla tega preboleti.
Saj niti nevem, kako se naj obnašam sedaj do njega, niti pogovarja se ne z mano, samo pri kosilu mi je ušlo, da nebom jedla, da ne bom zavaljena. On pa nič tiho.
Sedaj iz moje strani še dolgo nebo sexa, saj z zavaljeno tak nebo užitka.
No niti nisem, tako zavaljena.
Mene je sram zaradi takšnih izjav in po tolikih letih skupnega življenja.
Vendar tole mu pa res ne morem oprostiti.
Če se bo res opravičil in to na kolenih.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:12:47   
Anonimen
Ne morem verjeti, pa kaj je s temi desci na tem svetu, a je šlo vse v maloro?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:13:54   
srki
Bom kratka: Zelo, zelo grdo od njega. Ne vem, odpustila bi mu, samo ne vem, kdaj, pozabila pa nikoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:15:31   
Kuba
žal vse prevečkrat razmišlja in govori pri dedcih tista tamičkena glavca user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:16:36   
Putka
Tudi moj dragi včasih neprespan in siten kakšno močno useka - ampak kaj takega mi pa še ni rekel. Na tvojem mestu ne bi trme zganjala, čeprav včasih paše. Da ne bo predolgo ogenj v hiši mu kar direkt povej, kako so te njegove besede prizadele. Moški itak 90% stvari čist drugače dojemajo/slišijo kot me. Je treba simpl povedat, da razumejo!
Ampak s kuzlo zmerjat pa nihče ne zasluži!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:17:16   
Slončica
Pelj ga na izlet v Sriški samostan in mu tm povej,da ga to čaka naslednih neki....

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:17:30   
Aja32
Kuzla zavaljena? Pri meni bi ga popoldne čakala lekcija o bontonu in spoštovanju... pa kufre bi imel spakirane.... Definitivno...

LP A

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:17:48   
Slončica
Stiški sm misla,neki mi tipkovnica nagaja

(odgovor članu Slončica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:25:13   
Anonimen
Kuzla zavaljena med drugim a lahko verjamete, jas ne morem in tudi dolgo časa ne bom mogla tega preboleti.


naj mu potem k**** z******* pere njegove posrane gate, pa tko naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:28:56   
Micy
Jest bi mu prvo eno lepo klofuto okrog ušes prpelala, pol bi mu pa rekla da nej zgine spat kamor hoče da pri meni ne more , ker sem preveč zavaljena in ni prostora zanjga.user posted image user posted image user posted image

Oprostila mogoče bi mu pozabila pa nikoli, in še kar lep čas bi to dobival pod nos.
Moj mi tega še nikoli ni rekel pa sem se po porodu zelo grdo zredila.Zdaj se trudim da bom shujšala, ampak ne zarad njega ampak zarad sebe.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:32:01   
tulip
Si ne predstavljam da bi imela  moškega, ki bi mi kaj takega rekel. Se imam dovolj rada.
Nekdo ki te ljubi te nikoli ne vidi v takšni luči, čeprav bi res imela nekaj kil preveč.user posted image

< Sporočilo je popravil tulip -- 26.3.2007 15:33:22 >

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:34:44   
Micy
tulip se popolnoma strinjam s tabo. Če te človek ljubi si kaj takega ne more mislit niti govorit.

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:38:02   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  žalostno, da živiš s takim človekom, resnično!!!!

Pogovorta se, ponavad pri naslednjem kregu vse to tone še globlje.

(odgovor članu Micy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 15:57:50   
Marogica
Sem zgrožena in brez besed.

Naj pripravlja on ob 4 zjutraj en teden ali dva hrano za otroka in ga nahrani. Če pa je več nočnih obrokov, pa pač vse. Me zanima, če ga bi po dveh tednih zanimal sex sredi noči.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 16:31:51   
ZARA
Joj, tvojemu možu je pa drastično padel IQ. Žal mi je zate. Mislim, da za take besede NI opravičila, tudi, če gre na kolena in laja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 16:38:38   
Anonimen
Ponavadi to govorijo moški,ki so alkoholiki.Mislim,da ta moški pije,in je zaradi svoje nemoči nad alkoholom
v stanju prizadeti ljudi okoli sebe.Verjemi,to vem iz lastnih izkušenj.Največkrat bi radi sexali sredi noči,saj jim drugače redko vstane,ker so prepiti.Anonimna ali se motim?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 16:38:53   
Anonimen
Žalostno,zares.Grdo od njega.Namesto,da bi ti stal ob strani,pa tole.Mula nič ne pomaga,potreben je en dolg,konkreten pogovor.Naj ne bo izgovor noč in želja po seksu,za vsem tem stoji še nekaj več.Upam,da se stvari pomirijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 16:40:53   
Anonimen
V afektu človek reče stvari, ki jih niti slučajno zares ne misli, pomembno mu je le to, da prizadene "nasprotnika".
Ampak pameten človek in človek, ki ima nekoga rad, se potem opraviči. Ko ga mine jeza. Upam, da tvojega še ni in je samo to vzrok za to, da se še ni opravičil ... Saj ne rečem, da je beseda oprosti pa potem magično zdravilo, ampak vsaj nekaj ... en povod k pogovoru, kaj je šlo narobe in kako rabvnati v prihodnje, da to česa takega, takih grdih besed, ne bo več prihajalo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 17:49:09   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V afektu človek reče stvari, ki jih niti slučajno zares ne misli, pomembno mu je le to, da prizadene "nasprotnika".

Ma ja, prav res veliko ljudi tako funkcionira. Poleg tega nekaterim ljudem besede ne pomenijo kaj dosti. Se ne zavedajo, da z besedo človeka zelo ranijo.

POleg tega sem si zamislila nasprotno stvar. Npr. da je ura 4 ponoči, moja frendica ful zmatrana vstane, pripravi hrano otroku, se uleže, njen hoče seksat.... ona noče, on teži, ona še kar noče, on rine vanjo, ona noče, on še bolj teži, ona grdo zatuli, daj mi mir, zmatrana sem, nočem, on misli, da bo vseeno kaj dobil, še kar jo boža, njej ne paše, še kar ji hoče slačit pižamo....ona zatuli v afektu, ker ji več možgani ne delajo ob tej uri, daj mi mir, prasec debeli!.......

No, a bi ve zastopile svojo frendico? Jaz bi ji rekla, da jo čisto razumem. Nič je ne bi obsojala, pa vendar ona v tem primeru ne bi rekla dosti manj intenzivne kletvice, a ne. Hkrati sem pristranska, ker tvojega moža ne razumem, vendar sem ti hotela samo ponazoriti, da včasih pridemo v čudno stisko, ko smo totalno čudaški in obupno otročji, egoistični, nesramni in si ne znamo pomagat. Celo opravičit se ne znamo. Pa ni to zagovor njegovega dejanja, sploh ne. Ravnal je narobe, strašno narobe. Ne smeš ga nagraditi za njegovo dejanje, nikakor ne.

Tudi hecno mi je, ko kakšna napiše, da bi kar šla. Nisem prepričana, kljub grozi napisanega. V konkretni situaciji ljudje zelo težko nekoga postavimo pred vrata, ker so naša življenja preveč prepletena, da bi lahko človek vse pluse, ki jih od tega človeka ima, kar oddal, zaradi ene grozne izkušnje. Pa če ima človek še otroke skupaj...ni tako enostavno. Hočem reči, kompleksna so naša življenja, niso samo črnobela.

Iz srca ti želim, da bi reči uredila. Iz srca ti želim, da bi se tvojemu nikdar več ne zmešalo v tej smeri od pomanjkanja tvoje bližine ali kaj vem česa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 20:05:04   
vaya
Reva :(

< Sporočilo je popravil vaya -- 26.3.2007 20:06:00 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:05:29   
kalbo
žal vse prevečkrat razmišlja in govori pri dedcih tista tamičkena glavca

Že res, sam da rečeš ženski ki si jo želiš kuzla zavaljena je pa malo oziroma zelo mimo. Zakaj pa on ne vstane ponoči kozel leni?

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:07:26   
muška
Ojoj, to je pa res podn.
A veš kaj, jaz na tvojem mestu ne bi trme zganjala, on ima najverjetneje slabo vest ali pa igra užaljenost, ti si pa upravičeno užaljena! Pomenita se, kar direkt mu povej, da se tako ne more obnašat in te žalit na ta način.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:15:27   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

žal vse prevečkrat razmišlja in govori pri dedcih tista tamičkena glavca

Že res, sam da rečeš ženski ki si jo želiš kuzla zavaljena je pa malo oziroma zelo mimo. Zakaj pa on ne vstane ponoči kozel leni?


Mater kalbo, kako si se razkuriluser posted image  Bi kavo?



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:16:16   
Dream
Moj včasih navsezgodi zjutri, k ma sam eno oko odprto, kej čudnega zagodrnja. Sam da bi mi pa kej takega rekel, pa takoj spakiram in grem. Sploh se ne bi hotla pogovarjat. Mislim, halo??? A smo mogoče ženske plačane varuške in čistilke pa tako naprej? Kje pa piše, da smo samo me za vzgojo, nego in skrb otroka? Najlažje ga je nardit in se pol po gostilnah bahat, da si "očka"...
Mislim, d si nobena ne zasluži takega izraza, pa čeprav je bil "izrečen v afektu"!!! Mogoče bi morale tut me mal njim na prste stopit glede njihovih krasnih pivskih trebuhov, ki nas vznemirjajo vsako sekundo posebej...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: joj kako ponižujoče
26.3.2007 21:16:38   
rija
In ti si  mu še kosilo skuhala user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?