|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj si ve mislite
16.2.2008 14:00:18   
*erika*
kaj nj naredim....sem nehala dojit ker pa ni bilo skoraj nic mleka samo za vzorec in po treh mesecih sem zacela prvo dodajat potem je pa mala ze tko bila sitna ko je bla na dojki(samo zjutarj in zvecer sva se dojile)potem sva pa nehale.zj me pa po petih dneh dojke tako bolijo da norim,mleko se mi sele po petih dneh nabere toliko da bi lahko en obrok jo podojila ampak jo ne ker to ni priporocljivo. danes sem ze stiskala mleko s pritiskom na bolecino in mi je bolje.kaksne so vase iskusnje s takim primerom


_____________________________

stefanio pejić 5.3.2006 nadja pejić 3.11.2007

http://stefanio-nadja.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj si ve mislite
16.2.2008 14:15:05   
Naja30
Pojdi pod topel tuš in si masiraj dojke in iztisni toliko mleka, da te ne bo tiščalo. Da ne boš še mastitisa fasala. Sčasoma bo vedno manj mleka.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj si ve mislite
16.2.2008 15:16:54   
felicia
mene je tudi par dni bolelo po prenehanju dojenja, potem pa me je nehalo, sem se pa večkrat tuširala in masirala dojke, pa kakšne obkladke sem si tudi gor dajala sam je kar hitro minilo.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj si ve mislite
16.2.2008 17:03:47   
r1ta
Tuširat in masirat! Meni se je enkrat, ko sem še polno dojila zgodilo enako. Bolelo kot tristo kosmatih! Pa sem si fino pod tušem zmasirala in šla v posteljo. Po dveh urah, ko sem se zbudila je pa bila poplava mleka v postelji! Bolelo pa ni nič več.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj si ve mislite
16.2.2008 20:20:48   
sandra85
če boš stiskala mleko ven, se ti bo še naprej "proizvajalo"!!! tako da ta rešitev odpade!
dajaj si hladne obkladke na prsa!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj si ve mislite
17.2.2008 22:10:32   
saskija
IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

kaj nj naredim....sem nehala dojit ker pa ni bilo skoraj nic mleka samo za vzorec in po treh mesecih sem zacela prvo dodajat potem je pa mala ze tko bila sitna ko je bla na dojki(samo zjutarj in zvecer sva se dojile)potem sva pa nehale.zj me pa po petih dneh dojke tako bolijo da norim,mleko se mi sele po petih dneh nabere toliko da bi lahko en obrok jo podojila ampak jo ne ker to ni priporocljivo. danes sem ze stiskala mleko s pritiskom na bolecino in mi je bolje.kaksne so vase iskusnje s takim primerom



ne razumem te, prenehaš dojit, ker ni mleka, zdaj je mleko in ne dojiš že. zakaj že??in kdo pravi, da ni priporočljivo?

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kaj si ve mislite
17.2.2008 22:13:11   
bsasab
Jaz sem tudi sla pod topel tus in si izstisnila mleko tako da je bolecina popustla, to sem delala ena dva dni, pol pa je mleko cist izginilo...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kaj si ve mislite
18.2.2008 9:29:10   
goga79
ko sem prišla iz porodnišnice sem imela iste težave.dojke so me zelo bolele ni mi pomagl ne tuš ne masiranje dojke so ratale rdeče šla sem v porodnišnico dobila sem mastitis dali so mi antibiotike in sprej za v nos da zmehča prsa po 2dneh je bilo bolje.

(odgovor članu *erika*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kaj si ve mislite
18.2.2008 9:35:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: saskija

IZVIRNO SPOROČILO: *erika*

kaj nj naredim....sem nehala dojit ker pa ni bilo skoraj nic mleka samo za vzorec in po treh mesecih sem zacela prvo dodajat potem je pa mala ze tko bila sitna ko je bla na dojki(samo zjutarj in zvecer sva se dojile)potem sva pa nehale.zj me pa po petih dneh dojke tako bolijo da norim,mleko se mi sele po petih dneh nabere toliko da bi lahko en obrok jo podojila ampak jo ne ker to ni priporocljivo. danes sem ze stiskala mleko s pritiskom na bolecino in mi je bolje.kaksne so vase iskusnje s takim primerom



ne razumem te, prenehaš dojit, ker ni mleka, zdaj je mleko in ne dojiš že. zakaj že??in kdo pravi, da ni priporočljivo?


Tudi jaz ničesar ne razumem. user posted image

O.K., lahko si malo iztisneš, toliko, da pritisk popusti, če boš pa več, se bo pa vedno novo mleko delalo. Pa daj mali malo za potegnit, zakaj pa njej ne daš, da ti izprazni dojke? nenazdanje je še dojenček user posted image

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?