|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšno nalivno pero- drugošolček
24.5.2012 15:46:24   
zita
Spet bo teba naročati šolske potrebščine in učbenike. Naš fant bo septembra prestopil prag 2.razreda. zdaj potrebuje nalivno pero. Imate kaj izkušenj? Je desničar. tega je v katalogih "malo morje". Kaj je pametno izbrati.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
24.5.2012 17:12:32   
divna
Mi smo menjali kar ene dve, tri vrste nalivnikov - tisti ergonomski in ne vem kaj še, cena pa v višavah.

Na koncu je pristal pri Hoferjevem nalivniku, ki ima malenkost ergonomski ročaj in malemu tako ustreza, da piše lepo kot punčke user posted image
Upam, da jih bodo tudi letos imeli, ker moram naredit zalogo user posted image

lp

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
24.5.2012 21:25:53   
urška
a zdaj že v drugem rabijo? moj končuje drugega pa letos nalivnika ni potreboval. ga bo pa najbrž zdaj v tretjem. jaz za začetek razmišljam o Stabilu, kasneje pa navadnega na pero. ampak še nisem čist odločena.

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
24.5.2012 21:30:10   
enea
nam so rekli da naj kupimo tistega za levičarje, tisti ki je malo ukrivljen,... vložki noter so pa kot en tanek flumaster, moja super piše z njim, menjali ga nismo nikoli, končuje pa 4 razred, ima ga že od drugega,.. mislim da bo tudi za 5 še dober, če ga frajla prej ne zlomi,..user posted image

TAKEGA ima

< Sporočilo je popravil enea -- 24.5.2012 21:31:22 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
25.5.2012 8:16:25   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: enea

nam so rekli da naj kupimo tistega za levičarje, tisti ki je malo ukrivljen,... vložki noter so pa kot en tanek flumaster, moja super piše z njim, menjali ga nismo nikoli, končuje pa 4 razred, ima ga že od drugega,.. mislim da bo tudi za 5 še dober, če ga frajla prej ne zlomi,..user posted image

TAKEGA ima


Nam so v šoli zabičali, da mora imeti pero in so taki odpadli. No, saj naš je imel tudi takega kot je na tej sliki, le da je bil s peresom.

lp

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
25.5.2012 9:11:00   
noranate
v 2. razredu smo imeli takega za levičarje, v 3. pa smo potem šli na tega klasičnega.

(odgovor članu wenzi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšno nalivno pero- drugošolček
27.5.2012 16:41:18   
Lunca1
Mi imamo tudi Stabilo in zaenkrat ni problemov.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.
BLOG: Nakupovanje ni "čas za mamo"
Tuširanje ne bi smel biti odmor, nakupovanje in pregled pri zdravniku prav tako ne. To so osnovne potrebe, ampak izgleda...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?