|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako bi se ve odločile?
25.6.2008 9:42:02   
*alja*
No tako je na stvari!

Do 1 oktobra imam status študenta in bi šla nekam delat prek študenta. No tu se pa zakomplicira; najprej otrok, potem imava še sam en avto. On dela do pol dveh pride domov okrok 14.10. Jas sem si pa zdaj našla službo od 15 do 24 ure. Problem je da se sploh nebomo vidli (10 minut na dvorišču, ko si avto menjava), sicer bi to trajalo en mesec dva (pa tudi dnar kar potrebujeva, drugače nebi šla).

Naj grem delat al ne?user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 9:51:03   
metkica1
Jaz bi verjetno šla, sploh, ker bo to kratek čas. Denar pa se itak rabi.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 10:03:25   
BAMBINA_
Jaz bi za mesec ali dva šla delat, posebej, ker praviš, da potrebujete denar.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 10:10:44   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jaz bi za mesec ali dva šla delat, posebej, ker praviš, da potrebujete denar.



Pa problem je še v tem, da je to delo za šankom in moj ni glih navdušen.user posted image
Danes grem tja, da vidim kaj bo rekla, kolk je na uro in da se pomenive, te se pa odločim.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 12:42:29   
nuala
Seveda, jaz bi šla delat.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 14:22:06   
Naja30
Jaz bi šla, če res traja samo dva meseca in če je dobro plačilo. Ker denar tudi ni vse. Pomembno je, da imaš kaj časa tudi za družino.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 14:48:55   
Anonimen
pa tudi dnar kar potrebujeva, drugače nebi šla).

Naj grem delat al ne?user posted image



Pojma nimam, ali naj gres delat ali ne. Ene toliko kot je plusov je tudi minusov. Ti sama najbolje ves, kaj je tisto, kar pretehta.

Iz napisanega je razbrati, da gres zaradi denarja. Ali se zaradi cesa? In koliko pomeni "kar"? Nujno? Dobrodoslo?

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 15:33:07   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

pa tudi dnar kar potrebujeva, drugače nebi šla).

Naj grem delat al ne?user posted image



Pojma nimam, ali naj gres delat ali ne. Ene toliko kot je plusov je tudi minusov. Ti sama najbolje ves, kaj je tisto, kar pretehta.

Iz napisanega je razbrati, da gres zaradi denarja. Ali se zaradi cesa? In koliko pomeni "kar"? Nujno? Dobrodoslo?



Ja zaradi denarja grem delat. Šla bi nekam dopoldan, ampak nemorem ker nimam avta. Pa tudi popoldanski šiht se začne ponavadi ob dveh, moj pa pride domov komaj ob 14.10. Tako da lahk delam od 15 ure naprej.

Težko je to, mogla si bom nabavit en star avto, prej kot dobim kako službo, ker tam pa si nemorem zmišljevat kako bom delala.user posted image
Pa še diplomo bi lahk pisala dopoldan, popoldan bi pa šla delat (mislim da bom tako tudi naredla), pa da končam študij in si poiščem šiht.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 18:41:30   
Anonimen
Kratkoročno gledano- bi šla, dolgoročno- nikakor! V tem času boste morali skrbno načrtovat vsak skupni trenutek, da ne bo pomanjkanja.

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako bi se ve odločile?
25.6.2008 22:50:07   
ZmajTolovaj
Od septembra bom najbrž v podobni situaciji, ampak ne tako šarf varianti - popoldne do 19h, 20h in še to se bom poskusila zmenit, da ne vsak dan. Mozgam, mozgam, kako drugače speljat, ampak bova potrebovala denar in bom šla. Do nadaljnjega, se pravi dokler ne najdem kaj pametnejšega. Če pa veš, da je kratkoročno, pa sploh!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?