|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako naj si to razlagam??
26.4.2012 19:44:20   
21mateja21

zanima me, če ima še kdo izkušnje tem:
moj mož mi laže in prikriva stvari, kot kakšen otrok... zadnjič pa mi je prekipelo...
naprimer:
ga prosim naj nekaj naredi in mi reče da je, nato ugotovim da ni.
mi reče, da jih je sodelavec povabil na pijačo, potem nehote izvem, da jih je povabila sodelavka.
laže mi o starosti sodelavk in drugih žensk s katerimi se pogovarja...

REČE MI DA TO DELA ZATO, DA SI NEBI POTEM JAZ KAJ MISLILA
IN DA SI NE UPA POVEDAT TAKO KOT JE....
NE VEM OD KJE MU TO, KER MU NISEM NIKOLI NIČ REKLA GLEDE TEGA???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako naj si to razlagam??
26.4.2012 20:43:11   
josephine27
Jaz nimam takih izkušenj pa tudi če bi jih ne razumem v čem je point. Mož ti očitno laže ampak pri tem ti pač tukaj ne moremo pomagatuser posted image

_____________________________



(odgovor članu 21mateja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako naj si to razlagam??
26.4.2012 20:52:58   
LuLu
Glede na to, kakšne laži si napisala... pa po mojih izkušnjah v življenju user posted image
bi napisala, da pa vseeno si kdaj mickeno ali zatežila ali pa po mimiki vidi, da ti kdaj kaj takega ni bilo všeč. In na koncu se je valjda lažje zlagati, kot pa doma prenašati povešen nos žene.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako naj si to razlagam??
26.4.2012 21:18:21   
tajtaja
Naj je razlog takšen ali drugačen, to ni čisto normalno.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako naj si to razlagam??
26.4.2012 21:24:21   
K_a_t_i
Imam - iz srednje šole (oz, faksa). Aja - ni bil mož, le "fant". In niti zdaj ni moj mož user posted image

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 26.4.2012 21:25:27 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.4.2012 12:36:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako naj si to razlagam??
28.4.2012 22:36:31   
Sonček in poletje
Kolko je pa star? Da si takole zmišljuješ in lažeš v zrelem razmerju se mi ne zdi nič kaj pozitivno in prav otročje. Jaz ne vem, če bi to tolerirala, ker sem vedno težila k temu, da si poveva resnico, ne glede na posledice.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako naj si to razlagam??
29.4.2012 18:08:27   
BellaB
Moski ponavad lazejo, zato k so zajci in niso sposobni povedat resnice. Pa tud bojijo se reakcij zensk. Tud dolgo ti ne bo zvest. Ce je se seveda...


(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako naj si to razlagam??
7.5.2012 13:15:32   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Glede na to, kakšne laži si napisala... pa po mojih izkušnjah v življenju user posted image
bi napisala, da pa vseeno si kdaj mickeno ali zatežila ali pa po mimiki vidi, da ti kdaj kaj takega ni bilo všeč. In na koncu se je valjda lažje zlagati, kot pa doma prenašati povešen nos žene.
 

podpis LuLu

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako naj si to razlagam??
7.5.2012 13:18:19   
mojamura



IZVIRNO SPOROČILO: BellaB

Moski ponavad lazejo, zato k so zajci in niso sposobni povedat resnice. Pa tud bojijo se reakcij zensk. Tud dolgo ti ne bo zvest. Ce je se seveda...


 aaah pa ne prepotenciraj zadeve. zakaj mora vsaka muha postati slon. kaj pa če je ona vedno tečna, ko ji on pove, da ima v službi 25-letno sodelavko, ki dela z njim v pisarni. in mu nonstop teži z ljubosumnimi izpadi. pa glede pijače podobno, če bi ji rekel, da jih je povabila sodelavka bi najverjetneje bil že ogenj v strehi.

Pa niso vsi moški ''zajci'' in niso vse ženske ''svetnice'' velja seveda tudi obratno...

(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako naj si to razlagam??
8.5.2012 11:32:21   
Katjuska986
Vem in hočm vedt za vsak kofe če je prisotna simpatična predstavnica ženskega spola. Verjetno sem za marsikoga zmaj a tako je. Ko pove, malo povprašam, da vidim če hudo pali ali je le za ego filat in sem pomirjena. Pa tudi obratno je. Tudi moj hoče vedt za vsak moj kofi če grem z nasprotnim spolom. Midva pač taka sva in to nama je ql. Za marsikoga pa sva zmešanca. A nimava problemov s hudim nezaupanjem in kakimi bolnimi ljubosumnimi napadi.
To sem napisala (kljub temu da vem da bo imel marsikdo pripombo), ker hočm povedat, da če ti je nekaj "prav" in normalno (oz. pod "se razume samo po sebi"), partner pa te zadeve ne sprejema kot tako, lahko pride hitro do težav oz. se iz muhe naredi slon. Jz vem da takega obnašanja nebi trpela, ker rajši vidim da reče da ni naredil pa da ga napiz*** pa ko ga bom v tretje se bova vsedla dol in si par stvari obrazložila (pač da nism jz njegova mama). in če nebi pomagalo bi začela kontra - pri neskuhanem kosilu (za katerega bi rekla da sem skuhala). Kmalu bi videl kako zelo narobe je tako obnašanje.
Sej pravim za marsikoga sem verjetno zmaj itd... ampak taka sem in zelo podoben mi je tudi moj tako da kar super klapava.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?