|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako naj ukrepam?
22.2.2008 17:58:47   
TIA22
Mali mi je včeraj zakuhal in imel 39,7 vročine, pa sem mu dala Voltaren svečko in je potem zaspal nazaj, vročina mu je padla, ampak ko je učinek svečke izginil, je zopet gorel! 39,9C.  Pa sem mu zopet dala svečko in je bilo ok, dokler je svečka imela učinek, zdaj pa ga zopet kuha. Jamral, da ga glavica boli, zdaj ko sem mu dala svečko pravi da je bolje-je včeraj tudi jokal da ga glavica boli!
Je nekaj jamral, da kak ga trebušček boli ( star bo 5let), pa je reko da če te trebušček boli ti samo nekaj pomaga...user posted image   Čokoladna torta, ki jo imamo v hladilniku!!!user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa nevem ali ga naj peljem k dežurnemu ali kaj najuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 18:09:18   
hmm...
Pojdi k zdravniku.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 18:39:42   
Anonimen
A jutri dopodlne pri vas pediater dela? Jaz bi počakala do jutri, če dela.

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 19:09:02   
janjja
Jaz bi šla k zdravniku, verjetno ima kako vnetje (grlo, uho...)
Mogoče bo rabil antibiotik

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 19:17:41   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A jutri dopodlne pri vas pediater dela? Jaz bi počakala do jutri, če dela.


Ne ne dela noben pediater, do ponedeljka nič. Samo dežurni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 19:20:33   
silvya
Če do jutra ne bo vročina padla je najbolje, da ga pelješ k zdravniku. Tudi, če je samo dežurni. 

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 19:23:33   
TIA22
saj mu pade dokler drži svečka! saj ga bom peljala zjutraj! Hvala!

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 20:39:45   
natasarobi
Pravijo, da kisovi obhladki pomagajo - preverjeno pri meni, ki nimam 5 let in pa pri mojih dveh nečakinjah se je vedno tako vročino zbijalo. Kis zmešaj z malo vode (hladne), namoči brisačo in mu jo zavi okoli nog; lahko daš tudi na čelo. Parkrat zamenjaj.

Ja, čokoladna tortica tudi pomagauser posted image

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako naj ukrepam?
22.2.2008 22:09:53   
Blejka26
ali je že kaj boljši..no upam da je da ti ga ne bo treba voziti k zdravniku..če pa ni ga pa jutri kar pelji k dežurnemu,za to pa so zdravniki in za to plačujemo zavarovanje,..naj kar delajo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako naj ukrepam?
23.2.2008 0:01:01   
TIA22
Ja malček zdaj spi, bomo videli kako in kaj bo noč prinesla!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako naj ukrepam?
23.2.2008 1:37:25   
TIA22
glih nazaj od dežurnega. Nič ugotovil. Je reko da še sam neve kaj bi lahko bilo, najverjetneje kak virus!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako naj ukrepam?
23.2.2008 6:58:42   
mika
glih nazaj od dežurnega. Nič ugotovil. Je reko da še sam neve kaj bi lahko bilo, najverjetneje kak virus!


teh virusov je toliko, da jih zdravniki sploh ne uspejo spremljat. naša je tudi v začetku januarja zakuhala na 39.6, pa je bila samo viroza. lahko, da se iz tega tudi razvije kaj več, ampak se pri naši ni. vročine drugi dan ni več imela tako visoke.
jaz ji dam calpol in krompir na nogice. mi je pa P ravno pri zadnji virozi dala naprosyn, (upam, da se nisem zmotila) v primeru, če ji vročina naraste prej kot v 4ih urah, ko lahko  vzame Calpol, ampak je calpol dovolj dolgo vzdržal.

če do pon ne bo boljše idita do svojega P



< Sporočilo je popravil mika -- 23.2.2008 6:59:57 >

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako naj ukrepam?
23.2.2008 9:26:53   
TIA22
Zdajle zbudili. Mali 37,9 vročine! Sem ga raje kar peljala včeraj k zdr, ker je imel 40.5, pa je kar nekaj blodil.user posted image  Zdaj pa gledava risankeuser posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako naj ukrepam?
24.2.2008 18:35:40   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

Zdajle zbudili. Mali 37,9 vročine! Sem ga raje kar peljala včeraj k zdr, ker je imel 40.5, pa je kar nekaj blodil.user posted image  Zdaj pa gledava risankeuser posted image




Me veseli, da je bolje.user posted image user posted image


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?