|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
8.5.2012 9:01:40   
modrooka
Punce, zanimata me še ta dva kampa. Je katera bila v obeh in ju lahko primerja. Gremo v začetku julija.

Lp

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
8.5.2012 18:44:02   
Tejči
Mi smo si ogledali vse te kampe: na Lošinju, Cresu, Martinščici, potem na Krku, Glavotok, Njivice in zmagal je Kovačine. Tukaj smo se stacionirali in ne gremo več vstran..je prelepouser posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
8.5.2012 19:03:43   
alda
Če primerjam le Čikat in Kovačine je Meni osebno Čikat bil dosti lepši, kamp kar fajn v senci, plaža sicer podobna, vendar morje čistejše, pa še za otroke imeli kar dost animacij, igral,....
Če je zdaj drugače ne vem ampak par let nazaj je bila trgovina v stari gavzi-Kovačine kar slabo založena s svežimi stvarmi, medtem ko pa si v Čikatu imel v kampu vsak dan kar si želel sveže: tako meso,kot sadje in zelenjavo, tako da ti ni rabilo hodit v mesto.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
8.5.2012 19:05:18   
tulpek
V čikatu je čist premalo plaže, ki je primerna za majhne otroke, večinoma je skalnata in dva majhna zaliva z večjimi prodniki, ki so tudi malo težki za hojo čist tamalih.
V Kovačinah je bilo meni veliko bolj všeč, boljša plaža... ampak smo se tam samo eno dopoldne kopali, tak da več ne vem povedat.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
9.5.2012 15:04:19   
Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Če je zdaj drugače ne vem ampak par let nazaj je bila trgovina v stari gavzi-Kovačine kar slabo založena s svežimi stvarmi,


Stara gavza je cca. 500 m stran od kampa Kovačine, tako da to ni ena in isto. Kako pa je v Stari Gavzi ne vem, mi nikoli tisti del ni bil všeč. Kamp Kovačine ima od lani naprej na novo porihtane plaže, nasut droben pesek, voda čista,... Senca pa je tako: en del kapma je v gostem borovem gozdičku, en del je polsenca v nasadu oljk, en del pa na soncu..tako, da se za vsakega kaj najdeuser posted image Trgovina je do zdaj bila vedno dobro založena... Sadje in zelenjava se dobi tudi zraven trgovine, vsak dan sveža in zelo dobra (predvsem njihov paradižnik..mmm). Sanitarije so čiste in urejene. Če pa še te kaj konkretno zanima, pa napišiuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
10.5.2012 21:12:57   
solinar
Mi smo lansko leto kolebali med kampoma Čikat in Kovačine....odločili smo se za slednje in nam ni bilo žal...tako kot je napisala tejči - za vsakega se najde prostor,Trgovina v kampu je zelo dobro založena,sadje,zelenjava vsak dan sveža...sanitarije čiste...to, da se letos vračamo v ta kamp pove, da smo bili zelo zadovoljni v tem kampu vključno z našo 5 letnico ki je bila navdušena nad mini klubom user posted image

_____________________________

NAJINA NEŽA
Kdo ve...Blog moje ljubezni

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
4.7.2012 20:00:35   
najati
Zelo me zanima, ce lahko v ta kamp (Kovacine) gres kar tako - brez rezervacije in se vedno dobis prostor v senci. Skusal sem rezervirati... parcele so samo se v vijolicni in beli coni... je tam kaj sence??

(odgovor članu solinar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
5.7.2012 17:16:27   
alamar
V kamp seveda lahko prideš, vendar je verjetnost, da v visoki sezoni dobiš parcelo v senci majhna. Junija ali Septembra pa ni problema. V vijolični coni je nekaj sence, sicer odvisno od številke parcele. Moraš računat, da so najboljše že oddane.


(odgovor članu najati)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
11.7.2012 23:04:31   
najati
Hvala. Bomo verjetno poskusili sreco...

(odgovor članu alamar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres)
12.7.2012 9:51:09   
latris
Mi smo šli lani 17. avgusta. Nisem mogla verjet, da so bile skoraj vse parcele zasedene. Eno uro sva z možem hodila po kampu in nič našla. Na koncu sva šla v recepcijo in vprašala če je v tistem delu s senco še kaj prosto. Bili sta dve parceli in še to že rezervirani, ampak gostov ni bilo, tako da so jo oddali nam. Mislim, da je kamp tako velik, da vseeno dobiš mesto, mogoče ravno na račun rezerviranih parcel.
Pojdite in uživajte...

(odgovor članu najati)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?